کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره های تماس: (داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177454582- (تلگرام) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز لگراند - مدل گالیا لایف

کلید و پریز Legrand Galea Life - توکار- دارای قاب های از جنس چرم طبیعی

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.5/10
1.5 سال گارانتی

0 تومان

کلید و پریز لگراند مدل گالیا لایف

کلید و پریز لگراند مدل گالیا لایف نسل جدیدی از کلید و پریز های لگراند می باشد که با خطوط شفاف و روشن و رنگ هایی متناسب با تمام سلیقه ها ارائه می گردد. ترکیبات کادر و دکمه های این سری از محصولات لگراند قابل تغییر بوده و می تواند با همه محیط ها تطبیق یابد.

کلید و پریز های لگراند مدل گالیا لایف مانند دیگر کلید و پریز های لگراند دارای پل ها، سوییچ ها و مکانیزم هایی با کیفیت عالی می باشند که باعث افزایش طول عمر محصول می گردد. کلید و پریز لگراند مدل گالیا لایف ترکیبی بی نظیر از مرغوبیت کالا و طرح های منحصر به فرد ارائه می دهد.

کلید و پریز لگراند مدل گالیا لایف، دارای طراحی متفاوت و ترکیبی از رنگ های جذاب می باشد. برخی از قاب های سری گالیا لایف که از چوب طبیعی تهیه شده اند، به خوبی با دکوراسیون های چوبی ترکیب می گردند. تمامی مکانیزم های این سری از کلید و پریز های لگراند، بر اساس آخرین تکنولوژی روز و استانداردهای جهانی، طراحی و تولید شده اند.

لگراند با ارایه قاب هایی از جنس کورین در کلید و پریز های سریGalea Life، جدید ترین ماده مورد مصرف در تولید کلید و پریز را به دنیا معرفی نموده است. همچنین در بین طیف وسیع محصولات کلید و پریز گالیا لایف، قاب هایی از چرم طبیعی با ظاهری بسیار جذاب نیز به چشم می خورد. این رده از محصولات، دارای کارکرد های گوناگون در رنگهای متنوع، از کلید ‌های ساده تا انواع بسیار پیشرفته می باشد.

کلید و پریز لگراند گالیا لایف

همچنین لگراند با ارائه کادر های چند خانه به صورت افقی و عمودی، مانع از استفاده از چندین کلید و پریز مجزا می گردد، به این ترتیب که به جای استفاده از چند کلید و پریز در کنار یکدیگر، از این کادر ها به صورت عمودی و افقی بنا به ضرورت استفاده می گردد.

کلید و پریز ها جز جدا نا شدنی از دکوراسیون منازل هستند. به دلیل ظرافت و جذابیت در طراحی آن ها و داشتن تنوع فوق العاده در مدل ها و رنگ ها، می توان به راحتی آن ها را با مبلمان و دکوراسیون داخلی منازل هماهنگ نمود و به بهترین ترکیب ممکن دست یافت.

منبع: گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز لگراند مدل گالیا لایف کلید و پریز Legrand Galea Life و کلید و پریز )

Info@lighthome.ir

کشور سازندهفرانسه
برندلگراند
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال
کشور سازندهفرانسه
برندلگراند
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال

23 کالای مرتبط