پنکه رومیزی و پنکه سقفی

راهنمای خرید 3 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
 • موجود
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: دمنده
  • نوع محصول: پنکه رومیزی

  189,000 تومان

 • موجود
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: دمنده
  • نوع محصول: پنکه رومیزی

  240,000 تومان

 • موجود
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: دمنده
  • نوع محصول: پنکه رومیزی

  296,000 تومان

نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فهرست:

پنکه رومیزی و پنکه سقفی

پنکه رومیزی و پنکه سقفی از انواع مختلف پنکه ها هستند که در دسته پرمصرف ترین و بهترین وسایل برای استفاده در فصول گرم سال قرار می گیرند و با جا به جایی هوا می توانند محیط را خنک کنند و فضای مطبوع تری را برای شما ایجاد نمایند. پنکه وسیله ای است که از گذشته تا به امروز در منازل، ساختمان ها و فضاهای مختلف برای خنک کردن هوا مورد استفاده قرار می گرفته است که در ابتدا ساده ترین شکل ممکن را داشته ولی هم اکنون این محصولات تنوع بالایی در ساخت دارند و شما می توانید متناسب با نیاز خود یکی از مدل ها را انتخاب نمایید.

پنکه ها کاربرد گسترده ای دارند و می توانند در شرکت ها، اداره ها، ساختمان های تجاری، منازل و غیره به عنوان خنک کننده اصلی یا خنک کننده مکمل در کنار کولرها مورد استفاده قرار گیرند. این محصول در انواع مختلف پنکه رومیزی، پنکه سقفی، پنکه ایستاده، پنکه دیواری، پنکه صنعتی، پنکه پرتابل و جدیدترین نوع پنکه یعنی پنکه بدون پره تولید شده است که این تنوع به شما قدرت انتخاب می دهد پس باید متناسب با نیازهای ما انتخاب شوند. در ادامه به صورت مختصر به معرفی انواع پنکه می پردازیم تا شما انتخاب راحت تری داشته باشید.

پنکه رومیزی

یکی از متداول ترین انواع پنکه ها پنکه رومیزی است که معمولا اندازه ای کوچک داشته و می تواند به راحتی روی میز کار شما و یا هر قسمتی از منزل یا محل کارتان مورد استفاده قرار گیرد. این محصولات دارای ابعاد مناسبی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که فضای زیادی اشغال نمی کنند و می توانند به راحتی روی میز قرار داده شوند. انواع پنکه رومیزی معمولا پیچ کوچکی برای تنظیم سرعت باد دستگاه دارند و در دسته محصولات پرتابل قرار می گیرند زیرا حمل و نقل راحتی دارند.

پنکه رومیزی

یک پنکه رومیزی می تواند دارای پایه کوتاه یا بلند باشد و دارای قسمت های مختلفی اعم از موتور، پره های خنک کننده، نگه دارنده پره، شبکه سیمی یا محافظ، صفحه کلید یا پیچ تنظیم و کلید ساعتی می باشد. پنکه های رومیزی با داشتن ابعاد مناسب در هر فضایی برای شما قابل استفاده می باشند به طور مثال در یک اداره یا سازمان می توان به صورت اختصاصی برای میزهای مختلف از پنکه های پرتابل رومیزی استفاده کرد.

پنکه دیواری

پنکه دیواری همانطور که از نامش پیداست روی دیوار نصب می شود و ساختمانی شبیه به پنکه رومیزی دارد با این تفاوت که به جای روی میز روی دیوار نصب می شود و یکی از مزایایی که دارد در دسترس نبودن برای کودکان است. پنکه های دیواری معمولا دارای دستگاه کنترل از راه دور هستند که می توان به راحتی آنها را روشن و خاموش کرد.

پنکه دیواری فن دیواری

پنکه سقفی

یکی از انواع پنکه هایی که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفته پنکه سقفی است که به صورت آویز نصب می شود و حتی در گذشته یکی از اجزای اصلی در خانه ها بوده ولی امروزه تنوع بالایی از مدل های این پنکه ها تولید شده است که هم تعداد پره های بیشتری دارند و هم طراحی ظاهری شیک تری دارند بنابراین می توانند به عنوان یکی از المان های طراحی دکوراسیون به کار روند. بیشترین کاربرد پنکه های سقفی در فضاهایی مثل ویلاها یا ساختمان هایی است که کولر گازی یا آبی به تنهایی نمی تواند نیاز شما را برطرف سازد که در این حال وجود پنکه سقفی هم خنکی مطبوعی ایجاد می کند و هم می تواند هوای خنک را داخل خانه یا ویلا بچرخاند. به طور مثال در استان های شمالی کشور همانند استان گلستان، استان مازندران و یا استان هایی با آب و هوای گرم و خشک همانند استان یزد و کرمان کاربرد پنکه ها اهمیت بالاتری می یابد.

پنکه سقفی

پنکه بدون پره

یکی از ویژگی های اصلی پنکه های بدون پره ظاهر جذاب و متفاوت این پنکه ها می باشدکه هم تاثیر مثبتی در دکوراسیون فضاهای مدرن دارند و هم به لحاظ ایمنی کاملا خیال شما را بابت خطرهای قبلی پنکه ها راحت می کنند. در این مدل از پنکه ها هیچ پره ای مشاهده نمی شود و در واقع یک حلقه است که روی یک استوانه قرار گرفته و چند سانتیمتر عمق دارد. در ساختمان داخلی پایه پنکه موتوری وجود دارد که هوا را به داخل می کشد و از طریق سوراخ هایی که در حلقه وجود دارند به بیرون می راند. پس اگر نیاز به یک پنکه رومیزی با ساختاری مدرن و زیبا دارید می توانید از پنکه بدون پره استفاده نمایید.

پنکه بدون پره

شرکت های مختلفی اقدام به تولید هواکش و پنکه در مدل های مختلف نموده اند و تنوع بالای این محصولات به شما کمک می کند پنکه مورد نظرتان را با هر طرح، مدل و رنگی بتوانید برای کاربردهای گوناگون انتخاب نمایید. برای خرید پنکه رومیزی، پنکه ایستاده و خرید پنکه سقفی همچنین اطلاع از قیمت پنکه سقفی، رومیزی و غیره به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید تا مدل های مختلف را مشاهده کرده و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

فیلتر کردن محصولات
کشور سازنده
برند
نوع محصول
جنس بدنه
گارانتی
نوع نصب
رنگ
دور موتور
پنکه رومیزی و پنکه سقفی
اعمال فیلتر