برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
رنگ قاب
more... less
جنس بدنه
more... less
گارانتی
more... less
براساس قیمت
0تومان 110000تومان

کلید و پریز مونو (Mono) ساخت ترکیه

تماس بگیرید
موجود
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
سفید و...
110,000 تومان
کلید و پریز Mono - سری Despina - در رنگ های سفید و کرم - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ      *هزینه حکاکی نام شرکت بر روی کلید و پریز ها، 4% بیشتر از این لیست قیمت خواهد بود؛ به این منظور سفارش شما باید...
تماس بگیرید
موجود
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
خاکستری(فیلی-دو...
110,000 تومان
کلید و پریز Mono - سری Larissa - در رنگ های سفید، کرم، بژ و نوک مدادی - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ      *هزینه حکاکی نام شرکت بر روی کلید و پریز ها، 4% بیشتر از این لیست قیمت خواهد بود؛ به این منظور...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
خاکستری(فیلی-دو...
0 تومان
کلید و پریز Mono - سری Despina Metalic - در رنگ های نقره ای، نوک مدادی، بژ و برنز - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ      *هزینه حکاکی نام شرکت بر روی کلید و پریز ها، 4% بیشتر از این لیست قیمت خواهد بود؛ به...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
خاکستری(فیلی-دو...
0 تومان
کلید و پریز Mono - سری Chrome - در رنگ های طلایی، بژ، نوک مدادی و نقره ای - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ      *هزینه حکاکی نام شرکت بر روی کلید و پریز ها، 4% بیشتر از این لیست قیمت خواهد بود؛ به این...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
متالیک(طلایی-نف...
0 تومان
کلید و پریز Mono - سری Aluminum - در رنگ های آلومینیوم نقره ای، برنز، مشکی یا بژ - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ نوع کلید و پریز قیمت کلید و پریز مونو با کادر آلومینیوم نقره ای، برنز، مشکی یا بژ (به...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
خاکستری(فیلی-دو...
0 تومان
کلید و پریز Mono - سری Glass - در رنگ های شیشه ای سفید، مشکی و آینه ای - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ نوع کلید و پریز قیمت کلید و پریز مونو با کادر شیشه ای سفید، مشکی یا آینه ای (به تومان) کلید...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
خاکستری(فیلی-دو...
0 تومان
کلید و پریز Mono - سری Wood - در طرح های چوب گیلاس، گردو، افرا و بامبو - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ نوع کلید و پریز قیمت کلید و پریز کامل با کادر چوب گیلاس، گردو، افرا یا بامبو (به تومان) کلید...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ترکیه
برند :
مونو
رنگ قاب :
متالیک(طلایی-نف...
0 تومان
کلید و پریز Mono - سری Granite - در رنگ های گرانیت روشن و تیره - توکار - کلید های چراغ دار دارای LED آبی رنگ    *هزینه حکاکی نام شرکت بر روی کلید و پریز ها، 4% بیشتر از این لیست قیمت خواهد بود؛ به این منظور سفارش شما...

فهرست:

کلید و پریز مونو

کلید و پریز مونو بخشی از اصلی ترین محصولات تولید شده توسط این شرکت است. این کلید و پریز ساخت ترکیه در رده با کیفیت ترین کلید و پریز ها قرار دارد.
کلید و پریز ها عناصر ظریفی هستند که به واسطه دارا بودن طرح ها و رنگ های مختلف و فراوان، قابلیت تطبیق با تمامی محیط ها را دارند. در این محصولات به دلیل ارتباط مستقیم با برق ساختمان، نیاز به امنیت بالا وجود دارد و در صورتی که کلید و پریز ها از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند امکان بروز خطر را افزایش می دهند. کلید و پریز ترک مونو دارای کیفیت بالایی در طراحی و ساخت هستند و کاربران می توانند با اعتماد به آن، به راحتی از کلید و پریز های ساخت این شرکت استفاده کنند.

کلید و پریز مونو

همچنین تنوع بالای رنگ ها و طرح های ساخت این شرکت شرایط هماهنگی با تمامی محیط ها را فراهم می آورند. مونو با در نظر گرفتن نیاز های مشتریان خود سعی دارد تمامی این موارد را در بر گیرد و محصولاتی مناسب با آن ها تولید کند.

در ادامه به معرفی شرکت مونو، اهداف و برنامه های آن می پردازیم.

شرکت مونو

شرکت تولید کننده کلید و پریز مونو Mono Electric در سال 2011 شروع ساخت محصولات خود نمود. در وهله اول این شرکت با اهدافی عالی و اصول مبتنی بر ساخت کلید و پریز با کیفیت آغاز به کار نمود. سایت تولید این محصولات در استانبول دارای مساحتی به اندازه 14000 متر مربع می باشد. مونو بخش عظیمی از ساخت و تولید را مدیریت می کند که در خط تولید آن کلید و پریز مونو به همراه دیگر محصولات این شرکت تولید می گردد.

مونو الکتریک سیستم مدیریت ایزو 9001 را با بالاترین کیفیت پیاده سازی می کند، این شرایط منطبق بر آخرین تجهیزات کنترل کیفیت می باشد.
چشم انداز شرکت مونو تولید محصولاتی با کیفیتی جهانی است که که قابلیت استفاده و بهره برداری برای تمامی دنیا را داشته باشد. همچنین بخش دیگری از آن تولید محصولات بر اساس استاندارد جهانی است که نیاز های متفاوت مصرف کنندگان را در بر گیرد. در کنار این موارد کلید و پریز مونو دارای طراحی زیبا و ارگونومیک در اندازه های بزرگ است که کیفیت بسیار بالا و راحتی در استفاده را برای کاربر فراهم می آورد.

بهتر است بدانیم که مونو برای خود ماموریت هایی را برای اجرا در نظر گرفته است. این ماموریت ها شامل مواردی می شود که به آن ها اشاره می کنیم. در ابتدا مونو خود را مسئول بر عهده گرفتن نقش رهبری در رشته خود (که تولید کلید و پریز با کیفیت بالا است) می داند. نکته دیگر افزودن فناوری های پیشرفته و مدرن، ایمنی و راحتی به زندگی است که این عمل با تزریق پیشرفته ترین تکنولوژی ها به محصولات امکان پذیر می گردد. به اضافه اینکه تولیدات ساخت این شرکت از قیمت منطقی و کاملا مناسبی در بازار عرضه می گردد.

استراتژی های شرکت مونو

این شرکت در نظر دارد از تکنولوژی های به روز حداکثر بهره گیری را ببرد و با استفاده از آن محصولات خود را با بالاترین سطح کیفیت عرضه کند. همچنین دیگر هدف آن دستیابی به بازار هدف با عبور از کانال های معتبر و صحیح می باشد. نکته دیگر این که محصولات تولید این شرکت باید دارای استاندارد هایی در کلاس جهانی باشد. از دیگر برنامه های شرکت تولید کلید و پریز مونو می توان به فراهم سازی بستر مناسب برای استفاده از منابع کسب و کار با استفاده از روش هایی کارآمد اشاره داشت.
نکته دیگر اینکه تصمیم این شرکت بر استفاده از تجربیات کاربردی دنیای طراحی و ساخت کلید و پریز ها است، در کنار آن نگاهی به افزایش این تجربیات نیز دارد. همچنین بالا بردن ارزش های این صنعت با دانش خود نیز در دستور کار شرکت جای دارد.

دیگر استراتژی مونو، در دسترس بودن همیشگی برای مصرف کنندگان دیگر همکاران این تجارت می باشد که به وسیله آن ارتباطات قدرتمندی در این زمینه ایجاد خواهد شد.

سیاست های کیفی شرکت مونو

شرکت مونو در حال اجرای فعالیت های خود در زمینه تکنولوژی طراحی و ساخت کلید و پریز می باشد که در نهایت سهولت و زیبایی را برای منازل به ارمغان می آورد. عملکرد این شرکت بر اساس سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 می باشد.

اولین مسئولیت کمپانی ترک کلید و پریز مونو کیفیت بوده و رضایت مصرف کنندگان اولین هدف آن است. این شرکت با انجام فعالیت های حقوقی و اجتماعی در این زمینه در پی رعایت استاندارد های حقوقی مربوطه نیز هست. محصولات ساخت شرکت مونو به طور کامل با استاندارد های ترکیه و دیگر کشور ها هماهنگ است. مونو الکتریک خود را موظف می داند که تمام منابع مورد نیاز برای حصول اطمینان از بالاترین سطح کیفیت را فراهم سازد و برای جلب رضایت مشتریان در این سطح باقی ماند.

   

کلید و پریز مونو

معرفی محصولات مونو

شرکت مونو الکتریک محصولات متنوعی در زمینه برق ساختمانی ارائه می کند و با دارا بودن خط تولیدی کامل سعی دارد تمامی نیاز های مشتریان خود را دربر گیرد. این محصولات شامل انواع کلید و پریز مونو می گردد که به دو نوع اصلی نصب روکار و توکار تقسیم می گردد. برای نصب کلید های روکار می تون کلید یا پریز را به راحتی به روی دیوار نصب کرد اما برای نصب کلید و پریز توکار مونو نیاز به اندکی خراشیدن دیوار وجود دارد. از دیگر انواع این محصولات می توان به جعبه فیوز و کلید های مینیاتوری نیز اشاره داشت.
همچنین بد نیست به این نکته نیز توجه کنیم که برای راحتی در انجام کار، مونو پریز های چند خانه خود با تعداد مختلف و با اندازه های متفاوت کابل ارائه می کند. به اضافه اینکه انواع کادر های دو و چند خانه را برای افزایش زیبایی و سادگی معرفی می کند. این کادر ها که جایگزینی مناسب برای استفاده از چندین کلید و پریز مجزا است.
از انواع مدل های کلید و پریز مونو ساخت ترکیه می توان به مدل های کروم، دسپینا و لاریسا اشاره نمود.کلید و پریز مونو سری کروم برای ساخت سبکی ویژه و شخصی، پیشنهاد می گردد. این سری از کلید و پریز مونو در چهار رنگ مختلف عرضه می گردد. کلید و پریز مونو سری دسپینا با رنگ های سفید، کرم و عاجی و رنگ های ثانویه فلزی مورد استفاده قرار می گیرند. کلید و پریز مونو سری لاریسا دارای طرح هایی زیبا و ظریف می باشد.

کلید و پریز مونو

کلید و پریز اختصاصی خود را بسازید

شرکت مونو این امکان را فراهم می آورد که نام شرکت ها به طور اختصاصی بر روی انواع کلید و پریز آن حک شود. به این ترتیب که سفارش ویژه ای برای نام خاصی به شرکت ارائه می گردد. در کنار لوگوی مونو، نام شرکت یا برند شما نیز حک می شود. به این ترتیب می توانید از کلید و پریز اختصاصی خود استفاده کنید. همچنین شما می توانید برای خرید کلید و پریز مونو و یا دریافت لیست قیمت کلید و پریز مونو به سایت لایت هوم مراجعه کنید. به علاوه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان کلینیک برق بقایی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
سوالات متداول

منتخب کلید و پریز های اقتصادی

منتخب کلید و پریز های لاکچری

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری