Telegram
Instagram
Aparat
Aparat
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره های تماس: (داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177454582- (تلگرام) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ

چراغ های پنلی نوران

17 محصول وجود دارد

چراغ های پنلی نوران

انواع چراغ پنلی نوران لایتینگ محصولاتی هستند با طراحی به روز و پیشرفته که کاربرد گسترده تری نسبت به چراغ های قدیمی دارند و گزینه های مناسبی برای تامین نور محیط های داخلی منازل، ساختمان های اداری، مجتمع های تجاری و غیره می باشند. چراغ های پنلی نوران با دو تکنولوژی SMD و COB ساخته می شوند که کمک می کند نور با کیفیت بالا و شدت مناسب در فضا منتشر شود و در عین حال در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود. نور تولید شده توسط این چراغ ها سبب آزار و ایجاد خیرگی در چشم نمی شود و گرمای اندکی ایجاد می کند بنابراین شما می توانید بدون نگرانی از این چراغ ها در فضاهای مختلف استفاده نمایید.

چراغ COB روکار نوران لایتینگ

چراغ های پنلی نوران به دو صورت روکار و توکار تولید می شوند و شما می توانید متناسب با فضای مورد نظرتان یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. رایج ترین نوع استفاده از چراغ پنلی SMD و COB نوران به صورت توکار می باشد که لازم است شما ابتدا برشی با اندازه مناسب داخل سقف ایجاد نمایید و چراغ را داخل این برش قرار دهید بنابراین در زمان خرید باید به سایز برش این محصولات توجه کنید. برای انتخاب نوع چراغ پنلی لازم است بدانید به چه نوری نیاز دارید و قرار است از این چراغ در چه محیط هایی استفاده نمایید به طور مثال اگر به نور پرتویی یا متمرکز نیاز دارید چراغ COB می تواند گزینه مناسبی باشد ولی اگر قرار است نور را به صورت یکنواخت در فضا منتشر نمایید بهتر است از پنل های SMD روکار یا توکار در توان ها و اندازه های مختلف استفاده نمایید.

پنل SMD توکار نوران لایتینگ

بخش های مختلف چراغ پنلی نوران

چراغ توکار پنلی نوران از دو قسمت تشکیل شده است یک بخش محفظه یا Housing که داخل سقف، دیوار یا کف پنهان می شود و تمامی بخش های اصلی چراغ در این محفظه قرار می گیرند. بخش دیگر این چراغ ها دهانه یا قاب Trim است که بخش در معرض دید چراغ می باشد و به محصول زیبایی می بخشد در واقع نور از این قسمت در محیط منتشر می شود. در چراغ های سقفی روکار نوران نیازی به ایجاد برش در سقف نیست و این محصولات به سادگی روی سقف یا به صورت چراغ دیواری نصب می شوند. در چراغ های روکار پنلی نوران تمامی اجزای چراغ داخل محفظه قرار دارند و با نصب ساده روی سقف یا دیوار نور مناسبی را در محیط منتشر می سازند.

چراغ های پنلی نوران لایتینگ

انواع قاب در چراغ های پنلی نوران

انتخاب شکل قاب مناسب برای چراغ های توکار منزل بستگی به سلیقه و طراحی محیط شما دارد البته در ادامه سعی کرده ایم شما را در انتخاب فریم مناسب چراغ پنلی راهنمایی کنیم تا بتوانید بهترین مدل را انتخاب نمایید. اگر می خواهید چراغ با سطح نصب شده کاملا یکنواخت باشد باید از چراغ پنلی های بدون لبه استفاده نمایید ولی اگر می خواهید نمایی برجسته داشته باشید بهتر است چراغ هایی با قاب های لبه دار را انتخاب کنید. پنل های SMD و COB نوران دارای قاب های مربعی و دایره ای شکل نیز می باشند که معمولا قاب های مربع شکل نمایی مدرن دارند و قاب های دایره ای حالتی کلاسیک را در محیط شما ایجاد می کنند همچنین چراغ هایی که دارای قاب با دهانه اریب و گود هستند می توانند فضا را هنری تر نمایند. نوع دیگری از چراغ های پنلی نوران دارای قاب متحرک هستند که شما می توانید با استفاده از این چراغ ها نور را به سمت دلخواه خود بتابانید به طور مثال در ویترین مغازه ها با استفاده از این چراغ ها که معمولا چراغ های توکار COB هستند می توانید پرتوی نور را روی کالاهای مورد نظرتان بتابانید.

چراغ های پنلی نوران

امروزه با توجه به اهمیت بالای مصرف انرژی، استفاده از چراغ های ال ای دی نسبت به لامپ ها و چراغ های رشته ای قدیم گسترش زیادی یافته است و در همین راستا چراغ های پنلی محصولات جدیدی هستند که می توانند جایگزین روشنایی های قدیمی منزل شما شوند. چراغ های پنلی نوران در مدل های SMD و COB نوری فاقد اشعه یو وی در فضا منتشر می سازند و در عین حال طول عمر و کیفیت بالایی دارند همچنین در این چراغ ها نور چشمک نمی زند و فاقد خیرگی است. چراغ های پنلی نوران لایتینگ در توان ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند که شما می توانید در زمان خرید متناسب با فضای مورد نظرتان چراغ دلخواه را انتخاب کنید.

شما می توانید برای خرید چراغ های پنلی نوران و یا اطلاع از قیمت چراغ COB و SMD نوران به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نیازتان را خریداری کنید.

 • موجود

  چراغ پنلی COB توکار 6 وات نوران مدل A050

  44,000 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی COB توکار 7 وات نوران مدل A917/ANT/S

  16,500 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی LED توکار 6 وات نوران مدل AG28

  38,500 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی LED توکار 6 وات نوران مدل AG67

  84,700 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی LED توکار 6 وات نوران مدل AG84

  37,400 تومان

 • موجود

  پنل SMD LED روکار 7 وات نوران مدل AG92

  160,500 تومان

 • موجود

  پنل SMD LED روکار 4 وات نوران مدل AG96

  148,500 تومان

 • موجود

  پنل SMD LED روکار 9 وات نوران مدل AG98

  236,500 تومان

 • موجود

  پنل COB روکار 7 وات نوران مدل AG102

  160,500 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی COB توکار 7 وات نوران مدل AG106

  48,400 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی SMD توکار 12 وات نوران مدل C124

  176,000 تومان

 • موجود

  پنل COB روکار 15 وات نوران مدل D411

  346,500 تومان

 • موجود

  پنل COB روکار 25 وات نوران مدل D411

  467,500 تومان

 • موجود

  پنل COB روکار 35 وات نوران مدل D411

  616,000 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی COB توکار 9 وات نوران مدل D48

  176,000 تومان

 • موجود

  چراغ سقفی SMD توکار 1 وات نوران مدل E5

  84,700 تومان

 • موجود

  چراغ پنلی COB توکار 7 وات نوران مدل E5-GOLD

  72,600 تومان

چراغ های پنلی نوران