کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 107 و 106 و 104) 02177225747 -02177188850- (تلگرام)22 و 09016102521
کلید و پریز

کلید و پریز

روشنایی

لامپ

کلید مینیاتوری ومحافظ جان

داکت و ترانکینگ

چراغ پارکی باغی باغچه ای

753 محصول وجود دارد

چراغ پارکی ، باغی و باغچه ای

به طور کلی برای تامین نور یک محوطه ، پارک یا حتی نمای بیرونی ساختمان ها نیاز است از سیستم های روشنایی استفاده گردد ولی از آنجایی که زیبایی محیط نیز از اهمیت بالایی برخودار است بنابراین انتخاب نوع سیستم روشنایی نیز مهم است ، در همین راستا شرکت هایی مثل شب تاب و مانک پایا به تولید انواع چراغ های پارکی و حیاطی در مدل های مختلف اقدام نموده اند.

انواع چراغ پارکی ، باغی یا باغچه ای از ورقه های آلومینیومی و آهنی ساخته شده اند و همچنین برای تولید حباب های این چراغ ها نیز از مواد پلاستیکی مثل پلی کربنات و پلی اکرولیک استفاده شده است که دارای مقاومت خوبی در برابر عوامل محیطی و گردوغبار می باشند و به راحتی شما می توانید از چراغ باغی یا چراغ باغچه ای در محوطه های باز استفاده نمایید.

         

چراغ پارکی و باغی شب تاب

    

امروزه توجه زیادی به زیبایی محوطه ویلاها ، حیاط منازل و باغ ها می شود و معمولا مشتریان می خواهند علاوه بر تامین روشنایی محوطه مورد نظرشان از المان های شیک و زیبا نیز استفاده نمایند ولی در انتخاب چراغ پارکی و حیاطی باید توجه کرد که دارای مشخصات فنی و کیفی مطلوبی نیز باشند تا به راحتی و بدون نگرانی از زنگ زدگی و نفوذ حشرات بتوان از آنها در فضاهای باز استفاده کرد.

چراغ های حیاطی و محوطه ای انواع مختلفی دارند و بر اساس کاربردهای متنوعشان یا ارتفاع های متفاوت آنها می توانند اسامی مختلفی داشته باشند به طور مثال چراغ های محیطی و پارکی اگر پایه های کوتاه داشته باشند چراغ باغچه ای نامیده می شوند و اگر پایه های آنها بلند باشد چراغ باغی یا چراغ پارکی نام دارند که در ادامه به توضیح هریک می پردازیم.

چراغ باغچه ای : چراغ باغچه ای چراغی است که برای استفاده در محوطه حیاط منازل ، فضاهای سبز و باغچه ها طراحی شده اند که می توانند محیط خارجی را زیبا و نورانی سازند همچنین این محصولات در شرایط آب و هوایی گوناگون مانند هوای بارانی و برفی نیز مقاومند و دارای تنوع بالایی در مدل و طرح می باشند.

چراغ باغچه ای معمولا دارای پایه هایی با ارتفاع کم است زیرا استفاده از چراغ های پایه بلند در محوطه های کوچک باغچه ای و حیاط ها مناسب نیست و ظاهر خوبی ندارد همچنین شما می توانید چراغ باغچه ای را به صورت یکپارچه تهیه کنید که در این صورت بخش سر چراغ و پایه بهم متصل هستند و قابلیت جدا شدن ندارند یا در غیر این صورت می توانید پایه را در ارتفاع دلخواه به صورت جداگانه خریداری نمایید و با سرچراغ یا هد مورد نظر خود ترکیب کنید.

             

 چراغ باغچه ای و حیاطی

       

چراغ باغچه ای می تواند با سیستم برق کار کند که در این حالت شاید هزینه های حاصل از آن مقرون به صرفه نباشد ولی شما می توانید از چراغ باغچه ای خورشیدی استفاده کنید که نیازی به سیم کشی ندارد و در طول روز نور خورشید را جذب می کند و در باطری خود ذخیره می کند و با تاریک شدن هوا از انرژی ذخیره شده برای روشن کردن محیط استفاده می نماید.

چراغ باغچه ای معمولا تک شاخه است و پایه ای کوتاه دارد که این پایه کوتاه باعث می شود ارتفاع آن با اندازه گیاه های باغچه ای متناسب باشد و ظاهری زیبا را در باغچه یا حیاط منزل شما ایجاد نماید.

چراغ باغی و پارکی : چراغ پارکی و باغی از انواع چراغ های حیاطی و محوطه ای است که برای تامین روشنایی پارک ها ، باغ ها ، فضاهای سبز و ویلاها استفاده می شود که این چراغ ها معمولا دارای مدل های مختلفی هستند و می توانند ضمن نورانی کردن یک محیط ، زیبایی آن را نیز تامین نمایند البته در رابطه با محوطه های باز مانند پارک ها یا تفرجگاه ها استفاده از انواع چراغ پارکی و باغی این امکان را فراهم می آورد که امنیت آن محل تامین گردد و خانواده ها بتوانند به راحتی در شب نیز از فضاهای پارکی استفاده نمایند.

چراغ باغی یا چراغ پارکی معمولا دارای پایه ای بلند است که این پایه ها می توانند تک شاخه ساده یا چند شاخه باشند که در این صورت مشتریان می توانند سرهد های مورد نظر خود را جداگانه تهیه کنند و روی پایه ای با شکل و ارتفاع دلخواه سوار نمایند.

         

چراغ های باغی و پارکی

         

جنس انواع چراغ باغی و پارکی از ورق های آهن ضد زنگ و یا آلومینیوم دایکست شده می باشد که استفاده از این فلزات در ساختمان چراغ باغی و پارکی باعث شده است مقاومت بالایی نسبت به گردوغبار ، آب و نفوذ حشرات داشته باشند بنابراین می توان از آنها با خیال راحت برای تامین زیبایی و روشنایی پارک و باغ و ویلا استفاده کرد.

یکی از چراغ های پارکی که به تازگی وارد عرصه رقابت شده است و توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است تیرهای نورانی است . جنس بدنه ی این چراغ پارکی از مواد پلاستیکی پلی اتیلن است که انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و به همین دلیل نور به راحتی می تواند از آن عبور کند و تصویر زیبایی را در فضای نصب خود ایجاد نماید، همچنین لازم به ذکر است که در طول میله تیرچراغ این مدل از انواع چراغهای پارکی ، نور وجود دارد که این عامل تاثیر بسیار در زیبایی بیشترآنها دارد .

چراغ پارکی نورانی - پایه چراغ نورانی

از مهمترین ویژگی انواع چراغ پارکی نورانی می توان موارد ذیل را نام برد:

 • وجود چراغ LED  با قابلیت تغییر رنگ  به رنگ دلخواه 
 • عمر طولانی و دوام بسیار آنها درشرایط اقلیمی متفاوت 
 • شدت و پخش نور بسیار مناسب پایه چراغ

 • زیبایی ظاهری و طراحی منحصر به فرد انواع پایه چراغ نورانی در طی روز و زمان خاموشی آنها 

 • قابلیت استفاده با برق شهری ، ریموت و باتری UPS

 • سرپیچ با قابلیت نصب لامپ کم مصرف با حداکثر توان 60 وات در قسمت فوقانی چراغ پارکی نورانی

   

صنایع روشنایی شب تاب دارای محصولات مختلفی است که چراغ پارکی و باغی شب تاب و همچنین چراغ باغچه ای شب تاب نیز در دسته ی تولیدات این شرکت قرار می گیرند و این محصولات در مدل های مختلف با طرح های متنوع تولید و به بازار عرضه شده اند.

چراغ باغچه ای شب تاب در ارتفاع 110 تا 200 سانتی متری تولید می شود که دارای انواع حباب های دایره ای ، گلدانی ، مکعبی و غیره می باشند که شما می توانید برای تزیین و تامین نور باغچه ها یا حیاط منازل و ویلای خود از این گروه از چراغ باغچه ای شب تاب استفاده نمایید.

انواع چراغ باغچه ای شب تاب :

  

 • چراغ باغچه ای شب تاب مدل پاریزی

 • چراغ های باغچه ای شب تاب مدل کاسپین

 • چراغ باغچه ای شب تاب مدل لاله

 • چراغ شب تاب مدل لونا

 • چراغ باغچه ای شب تاب مدل رومنا

  

چراغ شب تاب مدل مروارید و ده ها مدل دیگر که هرکدام ویژگی های ظاهری خاصی دارند و شما می توانید متناسب با محل مورد نظرتان یکی از مدل های چراغ شب تاب را انتخاب نمایید.

انواع چراغ باغی و پارکی شب تاب :

      

چراغ های حیاطی و پارکی شب تاب

 • چراغ باغی و پارکی شب تاب مدل پاسارگاد

 • چراغ های پارکی و باغی شب تاب مدل آروین

 • چراغ پارکی و باغی شب تاب مدل وندا

 • چراغ پارکی و باغی شب تاب مدل روشا

 • چراغ باغی و پارکی مدل ونیز

  

چراغ های پارکی و باغی شب تاب دارای پایه هایی با ارتفاع 200 سانتی متر به بالا می باشند و در مدل های متنوعی تولید می شوند که این چراغ ها می توانند به صورت یکپارچه تهیه شوند و یا اینکه مشتریان می توانند پایه های مختلف را با سرهد های مورد نظر خود ترکیب نمایند.

شرکت مانک پایا نیز از تولید کنندگان بزرگ چراغ های ساختمانی و حیاطی است که چراغ باغچه ای مانک پایا و چراغ پارکی و باغی مانک پایا نیز در دسته این محصولات قرار می گیرند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند زیرا در ساخت چراغ های مانک پایا از آلومینیوم دایکاست استفاده شده است و دارای مقاومت بالایی نسبت به عوامل محیطی می باشند.

       

 صنایع روشنایی مانک پایا

       

انواع چراغ باغچه ای مانک پایا :

  

 • چراغ باغچه ای مانک پایا مدل سیلویا

 • چراغ باغچه ای مانک پایا مدل هومان

 • چراغ باغچه ای مانک پایا مدل پامچال

 • چراغ مانک پایا مدل ارژنگ

 • چراغ مانک پایا مدل روناک

  

چراغ باغچه ای مانک پایا مدل ونوس  و ده ها مدل متنوع دیگر که دارای ویژگی های ظاهری منحصر به فردی می باشند و شما می توانید متناسب با محل مورد نظرتان یکی از مدل ها را انتخاب کنید.

انواع چراغ باغی و پارکی مانک پایا :

 • چراغ باغی و پارکی مانک پایا مدل آموت

 • چراغ پارکی و باغی مانک پایا مدل پانیذ

 • چراغ پارکی و باغی مانک پایا مدل آرمان

 • چراغ پارکی و باغی مانک پایا مدل نیکا

 • چراغ باغی و پارکی ماناک پایا مدل درسا

    

چراغ های مانک پایا مدل باغی و پارکی دارای ارتفاعی بالای 200 سانتی متر در مدل ها و طرح های مختلف می باشند و این قابلیت را دارند که مشتریان آنها را به صورت یکپارچه یا به صورت پایه و سرهد مجزا تهیه نمایند.

      

چراغ های باغی و پارکی مانک پایا

   

در صورتی که شما می خواهید به خرید چراغ باغی ، چراغ پارکی یا چراغ باغچه ای اقدام نمایید در این بخش می توانید انواع مدل های چراغ پارکی و باغی شب تاب و انواع مدل های چراغ پارکی و باغی مانک پایا را مشاهده فرمایید همچنین برای تجربه خریدی آسان ، امکان فیلتر کردن نام هریک از شرکت های شب تاب یا مانک پایا به صورت جداگانه برای شما وجود دارد که در این صورت با انتخاب کردن نام هر شرکت فقط چراغ های پارکی و باغی مربوط به آن برند به نمایش در می آیند.

همچنین شما این امکان را دارید تا برای خرید انواع چراغ شب تاب و انواع چراغ مانک پایا مانند چراغ آویز ، چراغ دیواری ، چراغ سر دری ، چراغ سر لوله و انواع پایه چراغ محوطه ای به قسمت های مربوط به هرکدام مراجعه کنید و با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

 

منبع : واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( چراغ پارکی باغی شب تاب چراغ باغی و باغچه ای شب تاب چراغ باغچه ای شب تاب چراغ باغی باغچه ای مانک پایا)
info@lighthome.ir

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل آرمیتا در سه سایز

  440,000 تومان 418,000 تومان
  9/10

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل آرمیتا در سه سایز

  660,000 تومان 627,000 تومان
  9/10

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل روژیار در سه سایز

  380,000 تومان 361,000 تومان
  9/10

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل روژیار در سه سایز

  570,000 تومان 541,500 تومان
  9/10

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل کیوان در سه سایز

  360,000 تومان 342,000 تومان
  9/10

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل کیوان در سه سایز

  540,000 تومان 513,000 تومان
  9/10

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل آناهیتا در دو سایز کوچک و بزرگ

  460,000 تومان 437,000 تومان
  9/10

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل آناهیتا در دو سایز کوچک و بزرگ

  690,000 تومان 655,500 تومان
  9/10

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل ریتا در سه سایز

  380,000 تومان 361,000 تومان
  9/10

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل ریتا در سه سایز

  570,000 تومان 541,500 تومان
  9/10

 • موجود

  دو شعله پارکی تیانا مدل النا در دو سایز کوچک و بزرگ

  290,000 تومان 275,500 تومان
  9/10

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل النا در دو سایز کوچک و بزرگ

  435,000 تومان 413,250 تومان
  9/10

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل ارژن در دو سایز کوچک و بزرگ

  480,000 تومان 456,000 تومان
  9/10

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل ارژن در دو سایز کوچک و بزرگ

  720,000 تومان 684,000 تومان
  9/10

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل اطلس در دو سایز متوسط و بزرگ

  480,000 تومان 456,000 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل اطلس در دو سایز متوسط و بزرگ

  720,000 تومان 684,000 تومان

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل روشا در دو سایز کوچک و بزرگ

  380,000 تومان 361,000 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل روشا در دو سایز کوچک و بزرگ

  570,000 تومان 541,500 تومان

 • موجود

  دو شعله پارکی تیانا مدل T9 در سایز بزرگ

  360,000 تومان 342,000 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T9 در سایز بزرگ

  540,000 تومان 513,000 تومان

 • موجود

  دو شعله پارکی تیانا مدل T22 تک سایز

  460,000 تومان 437,000 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T22

  690,000 تومان 655,500 تومان

 • موجود

  دو شعله پارکی تیانا مدل T15 در دو سایز کوچک و متوسط

  240,000 تومان 228,000 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T15 در دو سایز کوچک و متوسط

  360,000 تومان 342,000 تومان

 • موجود

  دو شعله پارکی تیانا مدل T14 در دو سایز کوچک و بزرگ

  270,000 تومان 256,500 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T14 در دو سایز کوچک و بزرگ

  405,000 تومان 384,750 تومان

 • موجود

  دو شعله پارکی تیانا مدل T12 در سه سایز

  290,000 تومان 275,500 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T12 در سه سایز

  435,000 تومان 413,250 تومان

 • موجود

  دو شعله پارکی تیانا مدل T19 تک سایز

  520,000 تومان 494,000 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T19 تک سایز

  780,000 تومان 741,000 تومان

 • موجود

  چراغ دوشعله پارکی تیانا مدل T23 سایز بزرگ

  320,000 تومان 304,000 تومان

 • موجود

  چراغ سه شعله پارکی تیانا مدل T23 سایز بزرگ

  480,000 تومان 456,000 تومان

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل T24 در دو سایز بزرگ و کوچک

  760,000 تومان 722,000 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T24 در دو سایز بزرگ و کوچک

  1,140,000 تومان 1,083,000 تومان

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل T28 در سه سایز

  390,000 تومان 370,500 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T28 در سه سایز

  585,000 تومان 555,750 تومان

 • موجود

  دوشعله پارکی تیانا مدل T27 در سه سایز

  390,000 تومان 370,500 تومان

 • موجود

  سه شعله پارکی تیانا مدل T27 در سه سایز

  585,000 تومان 555,750 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل روژیار در دو سایز

  500,000 تومان 475,000 تومان
  9/10

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل آرمیتا در دو سایز

  370,000 تومان 351,500 تومان
  9/10

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل کیوان در دو سایز

  330,000 تومان 313,500 تومان
  9/10

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل آناهیتا

  380,000 تومان 361,000 تومان
  9/10

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل ریتا در دو سایز

  340,000 تومان 323,000 تومان
  9/10

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل النا

  295,000 تومان 280,250 تومان
  9/10

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل ارژن

  390,000 تومان 370,500 تومان
  9/10

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل اطلس

  390,000 تومان 370,500 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل روشا در دو سایز

  340,000 تومان 323,000 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T9

  225,000 تومان 213,750 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T22

  380,000 تومان 361,000 تومان

 • موجود

  چراغ حلزونی یک طرفه تیانا مدل T15 در دو سایز کوچک و متوسط

  270,000 تومان 256,500 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T14 در دو سایز کوچک و بزرگ

  280,000 تومان 266,000 تومان

 • موجود

  چراغ حلزونی یک طرفه تیانا مدل T12 در دو سایز کوچک و متوسط

  295,000 تومان 280,250 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T19 تک سایز

  410,000 تومان 389,500 تومان

 • موجود

  چراغ حلزونی یک طرفه پارکی تیانا مدل T23 در دو سایز

  225,000 تومان 213,750 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T24 بزرگ

  530,000 تومان 503,500 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T27 در سه سایز

  345,000 تومان 327,750 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T28 در سه سایز

  345,000 تومان 327,750 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی حلزونی یک طرفه تیانا مدل T30 در سه سایز

  370,000 تومان 351,500 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل وستا کوچک 8822D

  307,000 تومان 291,650 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل وستا کوچک 8823D

  355,000 تومان 337,250 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل وستا کوچک 8824U

  355,000 تومان 337,250 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل وستا کوچک 8811D

  175,000 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی تک شاخه تکشید فام مدل وستا بزرگ 8612D

  202,500 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل وستا بزرگ 8622D

  433,000 تومان 411,350 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل وستا بزرگ 8623D

  385,000 تومان 365,750 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل وستا بزرگ 8624U

  481,000 تومان 456,950 تومان

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی تک شاخه تکشیدفام مدل مهرگان 8711D

  175,000 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دو شاخه تکشیدفام مدل مهرگان 8722D

  307,000 تومان 291,650 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل مهرگان 8723D

  355,000 تومان 337,250 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل مهرگان 8724U

  355,000 تومان 337,250 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل کلبه 8322D

  257,000 تومان 244,150 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل کلبه 8323D

  305,000 تومان 289,750 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی تک شاخه تکشیدفام مدل پالیز 8511D

  191,300 تومان 181,735 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل پالیز 8522D

  337,000 تومان 320,150 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سر شعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل پالیز 8523D

  385,000 تومان 365,750 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل پالیز 8524U

  385,000 تومان 365,750 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی تک شاخه تکشید فام مدل روبینا 8411D

  191,300 تومان 181,735 تومان

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل روبینا 8422D

  337,000 تومان 320,150 تومان

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل روبینا 8423D

  385,000 تومان 365,750 تومان

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دو شاخه تکشید فام مدل روبینا 8424U

  385,000 تومان 365,750 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی نورانی (مولتی کالر)

  1 سال گارانتی

  862,500 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی نورانی مدل مخروطی (مولتی کالر)

  1 سال گارانتی

  725,000 تومان

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل سپاهان (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  300,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل سپاهان (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  389,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل پاریزی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  239,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل پاریزی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  349,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل کاسپین1(بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  380,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل کاسپین 1(بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  560,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل لاله (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  256,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل لاله (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  374,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل لونا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  319,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل لونا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  469,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل رمنا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  413,800 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل رمنا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  611,300 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل کلبه 1 (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  319,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل کلبه 1 (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  469,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل توپی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  239,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل توپی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  349,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مروارید شیشه ای (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  319,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مروارید شیشه ای (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  469,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مروارید پلی کربنات (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  329,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مروارید پلی کربنات (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  484,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل دیاموند شیشه ای (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  269,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل دیاموند شیشه ای (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  394,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل دیاموند پلی کربنات (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  285,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل دیاموند پلی کربنات (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  418,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل کلارا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  514,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل کلارا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  761,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل سلطنتی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  228,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل سلطنتی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  332,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل پاتریس (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  256,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل پاتریس (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  374,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل رومی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  256,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل رومی (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  374,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل چتری1(بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  256,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل چتری1 (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  374,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مدل ونوس 1 (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  353,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مدل ونوس 1 (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  520,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل شونیز 2 (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  320,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مشبک (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  256,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل ونیز(بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  365,000 تومان
  9.2/10

 • تماس بگیرید

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل شونیز 2 (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل ونیز(بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  538,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل مشبک (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  374,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل وندا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  353,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل روشا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  352,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل روشا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  518,500 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل وندا (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  520,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  دو شعله چراغ پارکی شب تاب مدل پاسارگاد (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  410,000 تومان
  9.2/10

 • موجود

  سه شعله چراغ پارکی شب تاب مدل پاسارگاد (بدون پایه)

  5 سال گارانتی

  605,500 تومان
  9.7/10

 • موجود

  چراغ باغچه ای پایه دار گرد مدل FEC- 4633-R

  2 سال گارانتی

  214,500 تومان

 • موجود

  چراغ باغچه ای پایه دار مربع مدل FEC- 4633-SQ

  2 سال گارانتی

  214,500 تومان

 • موجود

  چراغ باغچه ای پایه دار سفید گرد مدل FEC- 4613

  2 سال گارانتی

  165,000 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی دو طرفه 6 متری مدل SH-LX-UFO

  2 سال گارانتی

  1,150,000 تومان

 • موجود

  چراغ باغچه ای پایه دار مشکی گرد مدل FEC- 4613

  2 سال گارانتی

  165,000 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی مدل FEC-S 10849/75

  2 سال گارانتی

  247,500 تومان

 • موجود

  چراغ پارکی مدل FEC-S 10849/35

  2 سال گارانتی

  220,000 تومان

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل رابو کمر باریک 7822D

  205,000 تومان 194,750 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله دو شاخه چراغ پارکی تکشیدفام معبد ویسپر 7423D

  335,000 تومان 318,250 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله دو شاخه چراغ پارکی تکشیدفام معبد ویسپر 7422D

  275,000 تومان 261,250 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دو شاخه تکشیدفام مدل ویکتور 7622D

  217,000 تومان 206,150 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دو شاخه تکشیدفام مدل ویکتوریا 7522D

  217,000 تومان 206,150 تومان
  9.7/10

 • موجود

  چراغ پارکی یک شاخه مدل SH-LX-4505

  599,500 تومان

 • موجود

  چراغ حیاطی و پارکی سوزنی 36 وات مدل sh-domino

  275,000 تومان

 • تماس بگیرید

  چراغ حیاطی و پارکی مدل SH-GLOBE60

 • تماس بگیرید

  چراغ حیاطی و پارکی مدل SH-GLOBE200

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل معبد رابو خمره ای 7922D

  217,000 تومان 206,150 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دو شاخه تکشیدفام معبد ویسپر 7424U

  335,000 تومان 318,250 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی تک شاخه تکشیدفام مدل معبد ویسپر 7411D

  130,000 تومان 123,500 تومان
  9.7/10

 • موجود

  سرشعله چراغ پارکی دوشاخه تکشیدفام مدل رابو کمر باریک 7823D

  253,000 تومان 240,350 تومان
  9.7/10

چراغ پارکی باغی باغچه ای