سوپر تخفیفی های لایت هوم

لوله پی وی سی سه ستاره سمنان

راهنمای خرید 6 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات

نمایش 1 - 6 از 6 مورد

لوله پی وی سی سه ستاره سمنان

لوله پی وی سی سه ستاره سمنان در دسته های لوله های برقی قرار دارد که این لوله ها از پرمصرف ترین تجهیزات مورد استفاده در خطوط انتقال برق ، مخابرات ، تلفن ، اینترنت ، کابل ارت و غیره می باشند . در واقع صنایع سه ستاره سمنان یکی از شرکت های فعال و معتبر در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات برقی می باشد که لوله هایی با کیفیت را به بازار ارائه می دهد.

لوله پی وی سی سه ستاره سمنان از محصولاتی است که در جهت استحکام ، عمر بیشتر و همچنین حفاظت بهتر از عملیات سیم کشی و کابل کشی داخل واحدهای ساختمانی ، صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند مسیری را جهت عبور سیم های برقی ایجاد نماید همچنین از ویژگی های دیگر لوله و اتصلات پی وی سی سمنان مقاومت نسبتا بالای آن در برابر آسیب های ناشی از ضربه می باشد.

لوله پی وی سی سه ستاره سمنان

لوله پی وی سی سه ستاره سمنان قابلیت نصب در قسمت کف ساختمان و یا زیر دیوارها را دارد که در ساخت آنها از پلاستیک سخت و با کیفیت بالا استفاده شده است ، این لوله ها در مقایسه با لوله های پلی آمیدی دارای استحکام و کیفیت بالاتری هستند و در عین حال وزن سبک تری دارند به همین دلیل کاربرد آنها در ساختمان سازی گسترده تر می باشد.

انواع لوله PVC سه ستاره سمنان دارای اندازه های مختلفی شامل 13.5 ، 16 ، 21 ، 29 ، 36 ، 48 و 90 میلیمتری می باشند که در شاخه های 6 متری تولید می شوند که وزن های مختلفی دارند و بسته به وزن آنها میزان مقاومت و استحکام لوله ها تغییر می کند به طور مثال لوله هایی با وزن بالاتر دارای استحکام بیشتری در برابر فشارهای مختلف می باشند . لوله های پی وی سی سه ستاره سمنان از کیفیت بالایی برخوردارند و نسوز و نشکن می باشند بنابراین می توان آنها را با اطمینان در ساختمان سازی به کار برد.

   لوله PVC سه ستاره سمنان

ویژگی های لوله پی وی سی سه ستاره سمنان

  • دارای استاندارد های لوله سازی
  • استفاده از مواد نو درجه یک در ساخت انواع لوله پی وی سی
  • دارای خاصیت نسوز و نشکن بودن
  • بسته بندی محصولات به صورت شاخه های 6 متری
  • دارای اتصالات مختلف همانند انواع زانویی و بوشن جهت وصل کردن شاخه های مختلف به یکدیگر

شما مشتریان می توانید جهت خرید لوله PVC سه ستاره سمنان و یا اطلاع از قیمت لوله پی وی سی PVC سه ستاره سمنان به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید.

فیلتر کردن محصولات
لوله پی وی سی سه ستاره سمنان
اعمال فیلتر