سوپر تخفیفی های لایت هوم

هواکش صنعتی

راهنمای خرید

هواکش صنعتی از مهم ترین المان هایی است که در کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، سوله ها، پارکینگ ها و به طور کلی هر فضایی که نیاز به تهویه قوی فضا دارد مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به انواع تهویه خانگی قدرت و توان بالاتری دارد. می توان گفت هواکش صنعتی یک عضو جدا نشدنی در سوله ها و کارخانه ها است که دارای تنوع مدل بالایی به لحاظ شکل پروانه، قطر محل ورودی هوا، قدرت موتور، سرعت چرخش موتور، میزان صدای تولیدی، شکل قاب، درجه حفاظت موتور، نوع پروانه و حجم هوادهی می باشد. در یک دسته بندی کلی هواکش صنعتی را می توان در دو گروه هواکش محوری و گریز از مرکز قرار داد. در فروشگاه اینترنتی لایت هوم می توانید تنوع گسترده ای از انواع تهویه و هواکش صنعتی را مشاهده کرده و با کسب اطلاعات کامل نسبت به خرید محصولات مورد نظرتان اقدام نمایید.

129 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات

نمایش 1 - 50 از 129 مورد

تهویه و فن صنعتی 

هواکش صنعتی یا تهویه صنعتی دستگاهی است که برای جا به جایی هوا در سوله ها، کارخانه ها، محیط های صنعتی و غیره استفاده می شود و معمولا این مدل از هواکش ها به صورتی تخصصی برای تهویه هوا طراحی شده اند و قدرت بیشتری نسبت به انواع تهویه و هواکش خانگی دارند. به صورت کلی تهویه هوا یکی از موضوعاتی است که از گذشته تا کنون توجه زیادی را به خود جلب کرده است و انسان همواره سعی داشته از طرق مختلف برای تهویه و جابه جایی هوا استفاده نماید به طور مثال در گذشته با قرار دادن راه هایی برای ورود و خروج هوا در یک محل تهویه به صورت طبیعی انجام می شده است اما امروزه با پیشرفت علم وتکنولوژی استفاده از انواع هواکش صنعتی و خانگی گسترش یافته است.

انواع هواکش و تهویه صنعتی

هواکش صنعتی یا فن صنعتی به طور کلی دستگاهی است که برای تهویه هوا در واحدهای مختلف کارگاهی و کارخانه ای استفاده می شود و در واقع قابلیت جابه جایی هوای آلوده به گاز و دود را با هوای تازه دارد، این نوع هواکش مانند نوع خانگی دارای یک الکتروموتور، پروانه و قاب یا محفظه می باشد و معمولا اندازه بزرگتری نسبت به هواکش خانگی دارد همچنین قدرت موتور در تهویه صنعتی بالاتر است زیرا باید قابلیت جابه جایی حجم بیشتری از هوا را داشته باشد. از آنجا که اهمیت هوای پاک در کارخانه ها و محیط های صنعتی به خوبی شناخته شده است بنابراین هواکش صنعتی نیز به عضوی جدایی ناپذیر در سوله ها و کارخانه ها تبدیل شده اند زیرا با انجام فرآیندهای پیچیده شیمیایی ممکن است آلاینده هایی در محیط ایجاد شوند که برای سلامتی افراد نیز ضرر دارند بنابراین وجود فن صنعتی در این اماکن لازم است.

هواکش صنعتی و کارگاهی

هواکش صنعتی دارای انواع پروانه ای، لوله محوری، پره محوری و گریز از مرکز می باشند که هرکدام ساختار خاص و کاربرد منحصر به فردی دارند. در یک دسته بندی دیگر هواکش صنعتی بر اساس محلی که مورد استفاده قرار می گیرند نیز دارای انواع مختلفی هستند به طور مثال نوعی از این سیستم های تهویه در سوله و کارگاه ها استفاده می شوند که هواکش تاسیساتی نامیده می شوند، این هواکش ها از مهم ترین دستگاه هایی هستند که در سالن های مرغداری و گلخانه ها مورد استفاده قرا می گیرند. هواکش تاسیساتی تسمه ای یکی از انواع هواکش های صنعتی است که به دلیل طراحی مناسب و عملکرد صحیح در جا به جایی هوا یکی از انواع پرکاربرد است و در دو سایز 140 در 140 یا 100 در 100 بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. نوع دیگری از این تهویه و هواکش، فن تاسیساتی نوع کوپل مستقیم می باشد که در سالن های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر دارا بودن قیمت مناسب ، بدون لرزش و کم صدا است.

هواکش صنعتی و سوله ای

امروزه انواع تهویه صنعتی در مدل های مختلف و با قدرت های متفاوت تولید می شوند و باید قبل از خرید این محصولات اطلاعات کافی در رابطه با نحوه نصب آنها، میزان سر و صدایی که ایجاد می کنند و همچنین درجه حفاظت و مقاومت آنها در برابر رطوبت و گردوغبار کسب کرد تا بتوان محصول مورد نظر را به درستی انتخاب کرد. شما می توانید برای خرید تهویه صنعتی بی صدا و همچنین اطلاع از قیمت هواکش صنعتی بی صدا با سایزها و دور موتورهای مختلف به لایت هوم مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات خرید خود را انجام دهید.

فیلتر کردن محصولات
کشور سازنده
نوع محصول
گارانتی
آمپر
هواکش صنعتی
اعمال فیلتر