لیست قیمت آیفون تصویری تابان

راهنمای خرید

آیفون تصویری تابان در ارائه خدمات پس از فروش در مانیتور های دربازکن تابان در ایران برندی پیشتاز می باشد. تمامی شهر های بزرگ در ایران دارای خدمات تعمیر دربازکن های تصویری تابان هستند چرا که مشتریان آیفون تصویری در تمامی شهر های ایران هر روز رو به گسترش بوده و از این رو خدمات پس از فروش و نیز لیست قیمت آیفون تصویری تابان الکتریک یک نیاز اساسی و آیتمی مهم برای خرید آیفون تصویری تابان است. پشتیبانی گسترده در ایران و استفاده از سیستم خدمات پس از فروش گسترده و یکپارچه قادر است ضمانت ۱۸ ماهه محصولات تابان و خدمات بعد از تاریخ گارانتی را در سراسر ایران به بهترین شکل ارائه دهد.

13 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
نام کالاعکسویژگی هاقیمتموجود

نمایش 1 - 13 از 13 مورد

لیست قیمت آیفون تصویری تابان

شرکت تابان الکترونیک در سال 1353 با هدف تولید دستگاه های الکترونیکی بنیان گذاری گردید و با تولید نخستین دستگاه های اینورتر برق، برق اضطراری، آمپلی فایر های صوتی، بلندگو و دستگاه های حفاظتی دزدگیر نت و در نهایت در سال 1360 با تولید انبوه در بازکن های صوتی که این روزها اف اف یا آیفون نامیده می شود، موقعیت خود را مستحکم تر ساخت. شرکت تابان بنا به نیاز جامعه و با هر نوع بودجه قیمت آیفون را به پایین ترین قیمت های موجود در بازار رسانده است. در سال های اخیر با اخذ نمایندگی رسمی از یک شرکت کُره ای نسبت به واردات دربازکن های تصویری اقدام نمود و سپس از ابتدای سال 1383 با بکار گیری گروه متخصصین فعال، نوآوری، خلاق و پرتلاش شرکت در بخش های تحقیق و توسعه R&D، طراحی، قالبسازی، واحد نقاشی و چاپ، توسعه و نظارت دقیق در بخش کنترل کیفیت و با بهره مندی از فناوری ها و استراتژی سازمان و بکار گیری تجهیزات مدرن روز نسبت به تولید و ساخت دربازکن های تصویری با قیمت مناسب ، مطابق با استانداردهای بین المللی فعالیت خود را توسعه بخشیده است. ویژگی های بارز محصولات تابان تلفیقی است از سادگی و زیبایی در طراحی، عملکرد مطلوب و دوام و سهولت کاربرد که کلیه نیازهای هموطنان عزیز را بر آورده و به آنان اطمینان خاطر می بخشد.

آیفون تصویری تابان

کیفیت هم تراز محصولات تابان با محصولات خارجی مشابه که با زیبایی و ابعاد مناسب و دیگر ویژگی ها تلفیق شده است باعث شده است تا این شرکت ایرانی که بیش از 40 سال از فعالیتش می گذرد در بین کاربران مصرف کننده جای بیافتد. حال باید دانست که مزیت اصلی محصولات تابان ا نسبت به نمونه های خارجی مشابه ارائه کیفیتی مشابه با قیمتی مناسب و به صرفه تر می باشد. به طور مثال از این مهم می توان به قیمت آیفون تصویری ایرانی تابان الکترونیک اشاره داشت که با ارایه کیفیتی در سطح بالا و عملکردی رضایت بخش مورد توجه مصرف کنندگان این برند قرار گرفته است. فروش یک محصول بسته به عواملی از قبیل کارایی، کیفیت، دوام، قیمت و سایر عوامل دیگر می باشد. آیفون تصویری تابان الکترونیک به عنوان یک محصول قیمت آن بسته به مزیت هایی از جمله موارد ذکر شده می باشد. حال آن که کیفیت محصولات تابان الکترونیک در نزد کاربران مصرف کننده به اثبات رسیده و با توجه به قیمت مناسب و طراحی هوشمندانه توانسته تا فاکتور فروش خود را در نزد متقاضیان تقویت کند.

سوالات متداول لیست قیمت آیفون تصویری تابان
علت نویز در ایفون صوتی تابان چیست؟ و ایا قرار گرفتن پانل دم دری برروی ستون فلزی باعث نویز خواهد شد وچاره چیست؟ با تشکرنزدیک بودن محل نصب به دکل آنتن و دکل مخابرات باعث نویز روی در بازکن میشود لازم به ذکر است ستون فلزی باعث نویز در سیستم صوتی نمی شود.
 گوشی تابان صدا و زنگ داره ولی تصویر نداره .کدوم سیم سوکت مشکل دارد؟خرابی مربوط به قطعی سیم در ترمینال 1 می باشد.
 آیفون تصویری تابان ما خراب شده و صدا از داخل به بیرون منتقل نمیشه.با کدوم قسمت شرکت شما باید تماس بگیریم؟تلفن تماس جهت اعلام مشکل در سایت موجود می باشد و شما به راحتی می توانید با یک تماس و عنوان مشکل از خدمات لایت هوم بهره مند شوید. 
آیا می توانیم آیفون تصویری تابان را خودمان نصب کنیم؟اگر با سیستم برق کاری در ساختمان و نصب آیفون تصویری آشنایی دارید، این امکان وجود دارد که کار نصب و راه اندازی آیفون تابان  را هم خودتان انجام دهید.
لیست قیمت آیفون تصویری تابان
اعمال فیلتر