برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع کلید و پریز
more... less
نوع محصول
more... less
رنگ قاب
more... less
رنگ رویه
more... less
جنس بدنه
more... less
نوع نصب
more... less
رنگ
more... less
مدل
more... less
براساس قیمت
0تومان 656000تومان

کلید و پریز ادکو (Edco) ساخت آلمان

تماس بگیرید
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
656,000 تومان
کلید و پریز EDCO سری آنتیک برنز – دارای کادر برنزی - رویه در رنگ های برنز و طلایی قابل انتخاب - طراحی زیبا و منحصر به فرد - دارای تنوع بالای مکانیزم
تماس بگیرید
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
656,000 تومان
کلید و پریز EDCO سری آنتیک طلایی – دارای کادر طلایی و رویه در رنگ های برنز و طلایی قابل انتخاب - طراحی زیبا و منحصر به فرد - دارای تنوع بالای مکانیزم
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
0 تومان
کلید و پریز ادکو مدل آنتیک با کاور پلاستیک قاب طلایی، نقره ای و برنز بدنه پلاستیک مرغوب ساخت کشور آلمان دارای کادرهای یک خانه، دوخانه، سه خانه و چهارخانه طلایی و برنز در این مدل کلید و پریز مکانیزم، رویه و کادر باهم...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
424,000 تومان
کلید و پریز EDCO سری الگانت شیشه ای – دارای کادرهای شیشه ای با رنگ های سفید، مشکی، عنابی (قهوه ای)، نقره ای و ماهگونی – رنگ رویه سفید، مشکی و نقره ای قابل انتخاب – رویه بدون زه – دارای تنوع بالای مکانیزم
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
0 تومان
کلید و پریز EDCO سری الگانت فلزی دارای کادرهای فلزی با رنگ های آلومینیوم، مشکی، خاکستری و تیتانیوم رنگ رویه سفید، مشکی و نقره ای قابل انتخاب دارای تنوع بالای مکانیزم ساخت آلمان
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
0 تومان
کلید و پریز ادکو مدل الگانت پلاستیک رنگ سفید و مشکی بدنه پلاستیک مرغوب ساخت کشور آلمان دارای کادرهای یک خانه، دوخانه، سه خانه و چهارخانه در این مدل کلید و پریز مکانیزم، رویه و کادر باهم ارائه می شود.
تماس بگیرید
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
424,000 تومان
کلید و پریز EDCO سری ایکس کلس شیشه ای – دارای کادرهای شیشه ای با رنگ های سفید، مشکی و نقره ای – رنگ رویه سفید، مشکی و نقره ای قابل انتخاب – دارای زه رنگی دور رویه – دارای تنوع بالای مکانیزم
تماس بگیرید
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
197,300 تومان
کلید و پریز ادکو سری ایکس کلس فلزی – دارای کادرهای خش دار نقره ای، مشکی، تیتانیوم و مسی (قهوه ای) – رنگ رویه سفید، مشکی و نقره ای قابل انتخاب – کلید و پریز زه دار – دارای کادرهای یک تا چهار خانه
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
0 تومان
کلید و پریز ادکو مدل ایکس کلس پلاستیک رنگ مشکی بدنه پلاستیک مرغوب ساخت کشور آلمان دارای کادرهای یک خانه، دوخانه، سه خانه و چهارخانه در این مدل کلید و پریز مکانیزم، رویه و کادر باهم ارائه می شود.
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
مکانیکی ساده
0 تومان
کلید و پریز ادکو مدل اکسنت پلکسی رنگ سفید بدنه پلاستیک مرغوب ساخت کشور آلمان دارای کادرهای دوخانه، سه خانه و چهارخانه در این مدل کلید و پریز مکانیزم، رویه و کادر باهم ارائه می شود.
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
اهرمی
0 تومان
کلید و پریز ادکو مدل اهرمی مینیمال با قاب ایکس کلس پلکسی مشکی رنگ بدنه مشکی دارای اهرم مدل مینیمال ساخت کشور آلمان
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
اهرمی
0 تومان
کلید و پریز ادکو مدل اهرمی اسپریت سفید با قاب X class پلاستیک دارای رویه مشکی و سفید دارای اهرم فلزی ساخت کشور آلمان
کشور سازنده :
آلمان
برند :
EDCO
نوع کلید و پریز :
اهرمی
0 تومان
کلید و پریز ادکو مدل اهرمی اسپریت مشکی با قاب X class پلاستیک دارای رویه مشکی و سفید دارای اهرم فلزی ساخت کشور آلمان

فهرست:

کلید و پریز ادکو Edco ساخت آلمان

کلید و پریز EDCO آلمان محصولی لوکس با طراحی بدنه دقیق و ظریف می باشد که در دسته انواع کلید و پریز لوکس خارجی قرار دارد و می تواند تجربه ای خاص در استفاده از کلید و پریز برای شما رقم بزند. کلید و پریز آلمانی ادکو تنوع بالایی از محصولات لاکچری را در اختیار شما قرار می دهد تا بنا به سلیقه و نیاز خود یکی از مدل ها را انتخاب نمایید و جلوه خاصی به محیط مورد نظرتان ببخشید. در طراحی مدل های این کلید و پریز تمام سلیقه ها از سنتی تا مدرن در نظر گرفته شده است و نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

کلید و پریز خارجی ادکو کلید و پریز آلمانی edco

کلید و پریز ادکو از سری کلید و پریز لاکچری ساخت کشور آلمان می باشد که طراحی های خاصی دارد و برای سخت پسندان می تواند طیف گسترده ای از محصولات را ارائه دهد تا بی شک به یکی از گزینه های اصلی در انتخاب کلید و پریز ساختمان تبدیل گردد. محصولات EDCO آلمان برای منازل لوکس و همچنین پروژه هایی که به دنبال طرح های خاص و منحصر به فرد می گردند پیشنهاد می شود و اصالت و زیبایی خاصی به محیط می بخشد. یکی از ویژگی های کلید و پریز edco ساخت آلمان بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و همچنین تولید محصول منطبق بر استانداردهای جهانی است که همین امر اطمینان خاطر شما را برای استفاده از این محصولات بر می انگیزد.

نوع و مدل کلید و پریز به کار رفته در فضای منزل یا محل کار شما تاثیر به سزایی در دکوراسیون شما دارد بنابراین در انتخاب این المان های هرچند کوچک باید نهایت دقت را به کار ببرید تا در محیط تاثیر مثبتی داشته باشد. از آنجایی که امروزه طراحی دکوراسیون داخلی از موضوعات مورد توجه است به همین دلیل توجه به عناصری همانند کلید و پریز نیز اهمیت یافته است و بازار رقابتی داغی بین تولید کنندگان داخلی و خارجی ایجاد شده که سعی دارند تنوع بالایی از محصولات را ارائه دهند تا دست شما در انتخاب باز باشد. یکی از تولید کنندگان خارجی این محصولات شرکت ادکو آلمان است که اقدام به تولید کلید و پریز edco آلمانی نموده است و توانسته با ترکیبی از متریال با کیفیت در کنار بدنه ظریف، هنر خود را به رخ هر بیننده ای بکشد.

کلید و پریز خارجی edco آلمان در یک دسته بندی کلی به سه سری Xclass، Elegant و Antique تقسیم می شوند که هرکدام از این سری ها داری مشخصات و ویژگی های خاص خود هستند که شما می توانید متناسب با فضایی که قرار است از این کلید و پریز استفاده کنید یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

کلید و پریز ادکو Edco سری Xclass

کلید و پریز ادکو سری ایکس کلاس از انواع استاندارد این کلید و پریزها می باشد که ترکیبی از عملکردهای متنوع داشته و به شما این امکان را می دهد تا قاب و رویه دلخواه خود را انتخاب نمایید. در این سری شما می توانید مدل های زیر را مشاهده نمایید :

کلید و پریز آلمانی ادکو سری xclass کلید و پریز edco

کلید و پریز ادکو سری اکس کلس فلز

کلید و پریز Edco سری فلزی دارای قاب های فلزی با رنگ های آلومینیوم براق، بژ، مشکی، قهوه ای و نقره ای می باشد که با انواع رویه های مشکی، نقره ای و سفید قابل استفاده است همچنین در سری ایکس کلاس ادکو یک زه داخلی دور رویه قرار می گیرد که رنگ های مختلفی دارد. 

کلید و پریز ادکو سری اکس کلس شیشه

در ساخت کلید و پریز edco سری X class شیشه ای از متریال با کیفیت استفاده شده است و لبه های این محصول به صورت سنگی گرانبها تراش خورده است تا شیشه ای بودن محصول را به خوبی نشان دهد.

کلید و پریز ادکو سری اکس کلس پلاستیک

این مدل از کلید و پریز ادکو دارای دو رنگ پلاستیک سفید با زه داخل سفید و پلاستیک مشکی با زه داخل مشکی می باشد که قیمت مناسب تری نسبت به مدل های فلزی و شیشه ای دارد.

کلید و پریز ادکو Edco سری Elegant

کلید و پریز ادکو سری الگانت از سری های لوکس و زیبای این شرکت می باشد که دارای دو مدل با کادر فلزی و کادر شیشه ای می باشد که هرکدام با طراحی های جذاب خود می توانند در یک فضا بدرخشند و جلوه ای خاص به محیط شما ببخشند. در سری الگانت انتخاب رویه و کادر دلخواه است و شما می توانید ترکیب دلخواه خود را داشته باشید همچنین هرکدام از قاب های فلزی و شیشه ای الگانت در سه مدل قاب تک خانه، قاب دو خانه و قاب سه خانه تولید می شود که دست شما را در انتخاب باز می گذارد.

کلید و پریز edco سری الگانت فلز

کلید پریز آلمانی الگانت ادکو با قاب فلزی یکی از مدل های زیبا و مدرن این شرکت می باشد که می تواند در منازل یا محیط های اداری لوکس و مدرن به کار رود و تاثیر زیادی در دکوراسیون محیط داشته باشد.قاب های الگانت فلزی دارای براقیت و درخشش بالایی است و چشم هر بیننده ای را جلب می کند. این مدل دارای کادر فلزی در رنگ های طلایی براق، نقره ای براق، کروم، استیل ضد زنگ، تیتانیوم، آنتیک مسی و آنتیک طلایی است که شما می توانید متناسب با فضای مورد نظرتان یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید.

کلید و پریز ادکو سری الگانت فلزی کلید و پریز Edco

کلید و پریز edco سری الگانت شیشه

کلید و پریز خارجی ادکو با کادر شیشه ای مدلی است که همواره مورد توجه طراحان، ساختمان سازان و افراد مختلف قرار می گیرد زیرا شفافیت قاب می تواند زیبایی دوچندانی به مورد نظر شما ببخشد. در ساخت مدل الگانت شیشه ای از متریال با کیفیت استفاده شده است و دور تا دور قاب تراش های ظریفی دارد که زیبایی شیشه را خیلی خوب به تصویر می کشد. این سری دارای قاب شیشه ای در رنگ های سفید، مشکی، نقره ای، قهوه ای و ماهگونی می باشد که شما می توانید متناسب با سایر المان های محیط یکی از این قاب ها را انتخاب کنید.

کلید و پریز خارجی edco سری الگانت شیشه ای

کلید و پریز edco سری آنتیک

کلید و پریز خارجی ادکو سری آنتیک زیبایی منحصر به فردی دارد و همانطور که از نامش مشخص است می تواند در محیط های رسمی با وقار تمام خود را با محیط هماهنگ کند. سری آنتیک برای مشکل پسندان یک انتخاب درست می باشد که با استفاده از مواد با کیفیت در کنار طراحی ظریف و رنگ های دلنشین توانسته است سادگی و ظرافت را در یک نگاه داشته باشد. اگر برای محیط های کلاسیک و سنتی به کلید و پریزی خاص و منحصر به فرد نیاز دارید کلید و پریز آلمانی ادکو مدل آنتیک می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

کلید و پریز خارجی edco دارای کادرهای آنتیک برنز، آنتیک نقره ای براق و آنتیک طلایی براق می باشد که قابل استفاده با رویه های مختلف آنتیک و پلاستیک می باشند و شما می توانید ترکیب مورد نظرتان را بسازید. این محصول در قاب های یک خانه، دو خانه، سه خانه، چهار خانه و پنج خانه تولید می شوند.

کلید و پریز ادکو edco سری آنتیک

مکانیزم های ادکو قابل نصب با گیره و پیچ هستند و با ورودی برق 250 ولت کار می کنند و آمپراژ آنها 10 آمپر است همچنین تنوع بالای آنها این امکان را می دهد که شما بتوانید به صورت هماهنگ اقدام به تعویض مجموعه کلید و پریزهای منزل یا محل کار خود نمایید. مکانیزم های ادکو شامل یک پل، تبدیل، دوپل، صلیبی، یکپل چراغ دار، دوپل چراغ دار، شاسی، بیزر، سوکت شبکه و غیره می باشد که با به کار بردن این مکانیزم ها عملکردهای زیادی را می توانید در قاب دلخواه خود داشته باشید.

شما می توانید در صورت نیاز به خرید کلید و پریز خارجی ادکو EDCO و یا اطلاع از قیمت کلید و پریز edco آلمانی به لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات خریداری کنید.

ادامه مطلب
سوالات متداول
<
>
پنکه رومیزی دمنده مدل Haleh سایز 30 پنکه رومیزی دمنده مدل Haleh سایز 30 1,030,000 تومان 999,100 تومان
پنکه سقفی سه پره لونا مدل 112 پنکه سقفی سه پره لونا مدل 112 2,200,000 تومان 2,090,000 تومان
حشره کش برقی 2x10 وات صاعقه مدل SA210 حشره کش برقی 2x10 وات صاعقه مدل SA210 3,575,000 تومان 3,289,000 تومان
پنکه سه در یک البرز پنکه سه در یک البرز 2,830,000 تومان 2,688,500 تومان
پنکه سقفی لونا مدل 102 پنکه سقفی لونا مدل 102 2,250,000 تومان 2,137,500 تومان
پنکه سقفی سه پره البرز مدل CF-90 پنکه سقفی سه پره البرز مدل CF-90 2,300,000 تومان 2,185,000 تومان
<
>

منتخب کلید و پریز های اقتصادی

منتخب کلید و پریز های لاکچری

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری