برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی لایت هوم

کاربر گرامی ضمن تشکر و سپاس فراوان از شما که مجموعه لایت هوم را برای خرید خود انتخاب نموده اید، خواهشمند است موارد زیر را قبل از خرید و استفاده از خدمات سایت لایت هوم مطالعه و تایید فرمایید:

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی لایت هوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های لایت هوم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی لایت هوم اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی لایت هوم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به لایت هوم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که لایت هوم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند. 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت لایت هوم به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.فروشگاه اینترنتی لایت هوم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در انبار ها به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و  استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی لایت هوم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

- لازم به ذکر است در شرایطی که بدلیل نوسانات قیمت ارز و تغییرات لحظه ای قیمت برخی کالاها و حجم بسیار زیاد محصولات بر روی سایت، امکان بروزرسانی به موقع قیمت برخی کالاها بر روی سایت میسر نشده باشد، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی لایت هوم محفوظ است و یا مشتری میتواند با هماهنگی واحد پشتیبانی فروش نسبت به واریز مابه التفاوت وجه کالا اقدام نموده و سفارش خود را نهایی سازد. 

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری