برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع محصول
more... less
رنگ قاب
more... less
رنگ رویه
more... less
جنس بدنه
more... less
گارانتی
more... less
نوع نصب
more... less
تعداد پل
more... less
براساس قیمت
0تومان 29000تومان

کلید و پریز مهسان

تماس بگیرید
کشور سازنده :
ایران
برند :
مهسان
رنگ قاب :
متالیک(طلایی-نف...
8,200 تومان
کلید و پریز توکار مهسان - مدل نایس رنگ متالیک - دارای فریم بیرونی نقره ای متالیک و رویه دودی و نقره ای
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ایران
برند :
مهسان
رنگ قاب :
متالیک(طلایی-نف...
9,700 تومان
کلید و پریز مهسان مدل ارس نقره ای 260 - دارای قاب نقره ای براق و رویه نقره ای متالیک - نصب به صورت توکار - دارای انواع کلیدها و پریزهای مختلف
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ایران
برند :
مهسان
رنگ قاب :
متالیک(طلایی-نف...
9,800 تومان
کلید و پریز مهسان مدل ارس برنزی - دارای قاب برنزی و رویه نقره ای متالیک - نصب به صورت توکار - دارای انواع کلیدها و پریزهای مختلف
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ایران
برند :
مهسان
رنگ قاب :
متالیک(طلایی-نف...
15,235 تومان
کلید و پریز مهسان مدل ارس با رویه بژ - دارای دو رنگ قاب طلایی و برنزی - نصب به صورت توکار - دارای انواع کلید و پریز - رویه بژ

فهرست:

کلید و پریز مهسان الکتریک

یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید صنایع و محصولات الکتریکی شرکت مهسان الکتریک می باشد که فعالیت خود را در سال 1354 هجری شمسی آغاز کرده است. شرکت مهسان الکتریک با به کارگیری دانش فنی مدرن و با بهره گیری از تجهیزات و ابزار آلات پیشرفته توانسته است محصولات مختلفی هم چون کلید و پریز مهسان و انواع محصولات الکتریکی دیگر را تولید و به بازار عرضه نماید. صنایع مهسان الکتریک با مشارکت و استفاده بهینه از منابع موجود و با تحقیق و نوآوری توانسته است گامی در راستای ارتقا سطح محصولات خود بردارد و در میان تولید کنندگان کلید و پریز به جایگاه مناسبی دست پیدا کند و همچنین در راستای کسب رضایت مشتریان سعی کرده است محصولاتی با کیفیت بالا و هزینه مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

کلید و پریز مهسان

کلید و پریز مهسان دارای استاندارد های مختلف جهانی و ملی است که می توان به استاندارد ایزو 9001 ، نشان VDE و استاندارد TUV اشاره کرد و همچنین محصولات و تولیدات این شرکت توانسته اند با دارا بودن کیفیت بالا نشان استاندارد ملی ایران ISRI را نیز دریافت نمایند. کلید و پریز مهسان انواع مختلفی دارد و می تواند به صورت روکار یا توکار استفاده شود و شما می توانید متناسب با رنگ دیوار یا فضای مورد نظرتان کلید و پریز مناسب آن را انتخاب نمایید.

کلید و پریز مدل کرال

کلید و پریز مهسان مدل کرال یکی از مدل های ساده و زیبا می باشد که با دارا بودن قاب هایی با رنگ های مختلف توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب نماید ، این مدل دارای مکانیزم سفید رنگ می باشد که برای استفاده در هر محلی مناسب است و این امکان را به شما می دهد تا مکانیزم را با هریک از حاشیه های مورد نظرتان ترکیب کنید و در هر محل که نیاز به مدلی ساده و شیک دارید استفاده نمایید.

کلید و پریز مهسان سری کرال

کلید و پریز مدل نایس

یکی از محصولات شرکت مهسان کلید و پریز مدل نایس است که دارای مکانیزم هایی به رنگ های سفید ، طوسی و مشکی و فریم هایی با رنگ های مختلف می باشد که شما می توانید هر مکانیزم را با حاشیه مورد نظر خود ترکیب نمایید.
کللید و پریز مدل نایس ظاهری ساده و زیبا دارد و با توجه به تنوع رنگی بالای آن مورد توجه مشتریان زیادی قرار گرفته است همچنین این گروه از کلید و پریز ها دارای 20 رنگ مختلف در حاشیه ی مکانیزم می باشند و می توانید متناسب با دکوراسیون مورد نظرتان حاشیه دلخواه را انتخاب نمایید. کلید و پریز مهسان مدل نایس در 5 گروه با کاربری های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است شامل کلید ، پریز ، سوکت ، زنگ اخبار و دیمر که هرکدام در محل ویژه ای قابل استفاده می باشند.

کلید و پریز مدل کارن

کلید و پریز مدل کارن دارای ظاهری ساده و شیک می باشد که فریم آن در رنگ های مختلف طوسی ، آبی ، بژ ، آجری ، سبز مغز پسته ای و قهوه ای تولید شده است همچنین این مدل دارای فریم های تک خانه ، دو خانه ، سه خانه و چهار خانه است و شما می توانید مکانیزم مورد نظرتان را با قاب های مختلف ترکیب کنید و در واقع به جای استفاده از چند کلید و پریز متعدد از یک مجموعه واحد در کنار هم استفاده نمایید.

کلید و پریز مدل ارس

کلید و پریز مدل ارس یکی از محصولات زیبا و متنوع مهسان است که دارای مکانیزم و فریم در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد و شما می توانید هریک از مکانیزم های متالیک ، طرح چوب یا براق را انتخاب نمایید و با استفاده از فریم های تک خانه ، دو خانه ، سه خانه و یا چهار خانه کلید و پریز مورد نظر خود را با ترکیب دلخواه تان بسازید.

کلید و پریز مهسان مدل ارس

کلید و پریز مدل تارا

کلید و پریز مدل تارا از محصولات زیبا و پر کاربرد شرکت مهسان الکتریک است که دارای ظاهری ساده و شیک می باشد و مکانیزم و حاشیه هردو در این مدل می توانند سفید رنگ باشند اما ویژگی منحصر به فرد این گروه داشتن حاشیه هایی در رنگ های مختلف است که زیبایی خاصی به کلید و پریز های این مدل می دهد. این گروه از کلید و پریز مهسان دارای 10 فریم رنگی است که مشتریان می توانند با توجه به محل مورد استفاده خود هریک از این فریم ها را با مکانیزم سفید رنگ ترکیب نمایند.

کلید و پریز مدل الوند

این مدل از کلید و پریز مهسان دارای مکانیزم و فریم سفید رنگ می باشد و ویژگی خاص این مدل داشتن حاشیه های رنگی پرطرفدار است که در 20 رنگ مختلف تولید و به بازار عرضه شده است.

کلید و پریز مدل اترک

این گروه از کلید و پریزهای مهسان مدلی ساده و زیبا دارند که دارای دو مکانیزم به رنگ های سفید و سبز می باشند و شما می توانید هرکدام از این مکانیزم ها را با حاشیه دلخواه خود ترکیب نمایید.
کلید و پریز مدل اترک دارای دو حاشیه رنگی در سمت چپ و راست می باشد و تنوع رنگ آن به بیش از 20 رنگ می رسد و شما می توانید متناسب با دکور مورد نظرتان حاشیه دلخواه خود را انتخاب نمایید.

کلید و پریز مدل نسیم

کلید و پریز مهسان مدل نسیم دارای مکانیزم به رنگ سفید است که وجود یک انحنا روی مکانیزم سبب ایجاد زیبایی بیشتر محصول شده و آن را نسبت به سایر مکانیزم های مهسان متفاوت نموده است. در این محصول شما می توانید رنگ فریم بیرونی یا کادر را از بین تنوع رنگ موجود شامل سفید، آبی، آجری، کرم، گلبهی، طوسی و فسفری انتخاب نمایید و با این انتخاب محیط منزل یا محل مورد نظرتان را دگرگون سازید.

کلید و پریز مهسان مدل نسیم

کلید و پریز مدل لادا

 کلید و پریز مهسان مدل لادا دارای حاشیه هایی با تنوع رنگی بالا می باشد و برای استفاده در هر مکان با هر سلیقه مناسب است ، رنگ مکانیزم در این مدل سفید است ولی حاشیه در دو طرف فریم می تواند رنگی باشد.
کلید و پریز مدل لادا دارای تنوع بالایی در حاشیه ها می باشد که 20 رنگ مختلف را شامل می شود و مشتریان می توانند هریک از رنگ ها را با مکانیزم سفید رنگ ترکیب نمایند و در محل مورد نظر خود به کار ببرند.

کلید و پریز مدل ویرا

کلید و پریز ویرا از مدل های متفاوت شرکت مهسان است که مکانیزم هایی با رنگ های متنوع شامل رنگ کرم ، سفید ، سبز ، زیتونی و قهوه ای تیره دارد ، رنگ فریم یا حاشیه در این مدل طلایی رنگ است بنابراین می توان متناسب با محل مورد نظر مکانیزم دلخواه را انتخاب نمود.
کلید و پریز مدل ویرا دارای قاب طلایی ظریف می باشد و با دارا بودن کلید های دایره ای شکل از مدل های مورد توجه مشتریان می باشد و جز مدل های خاص است.

کلید و پریز مدل صبا

یکی از مدل های کلید و پریز مهسان مدل صباست که دارای مکانیزم هایی با رنگ سفید و طرح چوب می باشد و فریم این کلید و پریز طلایی رنگ است و شما می توانید متناسب با محل مورد نظرتان هریک از مکانیزم های دلخواه خود را انتخاب کنید.
مدل ویرا به دلیل داشتن قاب طلایی ظریف و مکانیزم سفید ساده یا مکانیزم با طرح چوب توجه مشتریان زیادی را جلب کرده است و از مدل های شیک و پر کاربرد می باشد.

کلید و پریز مدل آرین

کلید و پریز مهسان مدل آرین با دارا بودن مکانیزم و قاب سفید رنگ یکی از مدل های پر کاربرد است که در محل های رسمی و اداری استفاده از این کلید و پریز ها مناسب می باشد. مدل آرین دارای محصولات مختلفی می باشد که به صورت کلی 5 گروه را شامل می شود : گروه کلید ها ، گروه پریز ها ، گروه سوکت ها ، گروه زنگ اخبار و گروه دیمر ها

کلید و پریز مدل دنا

کلید و پریز دنا دارای مکانیزم و فریم سفید رنگ می باشد که ظاهری بسیار ساده و شیک دارد و برای استفاده در هر محلی اعم از منازل یا محیط های رسمی و اداری مناسب می باشد.

کلید و پریز مهسان مدل آرین و مدل دنا

کلید و پریز مدل رویال

کلید و پریز رویال از مدل های ساده و در عین حال زیبا می باشد که دو مکانیزم به رنگ های سفید و کرم دارد ، شکل ساده و رنگ های پر کاربرد این مدل سبب شده است تا عده زیادی برای محیط های رسمی ، منازل و یا ادارات آن را انتخاب نمایند.

در زیر می توانید تمامی مدل های کلید و پریز مهسان را به صورت موردی مشاهده نمایید تا در زمان خرید انتخاب ساده تری داشته باشید.

 • کلید و پریز مهسان مدل نایس
 • کلید و پریز مهسان مدل کرال
 • کلید و پریز مهسان مدل کارن
 • کلید و پریز مهسان مدل آرین
 • کلید و پریز مهسان مدل تارا
 • کلید و پریز مهسان مدل ارس
 • کلید و پریز مهسان مدل الوند
 • کلید و پریز مهسان مدل اترک
 • کلید و پریز مهسان مدل دنا
 • کلید و پریز مهسان مدل لادا
 • کلید و پریز مهسان مدل ویرا
 • کلید و پریز مهسان مدل صبا
 • کلید و پریز مهسان مدل رویال 

شما می توانید برای خرید کلید و پریز مهسان و یا اطلاع از قیمت کلید و پریز مهسان میتوانید به بخش کلید و پریز سایت فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه کنید و با کسب اطلاعات لازم خرید خود را انجام دهید.

ادامه مطلب
سوالات متداول
<
>

منتخب کلید و پریز های اقتصادی

منتخب کلید و پریز های لاکچری

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری