کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 207 و 202) 02177225747 - (خط ویژه) 02177188850 -02177454582- (تلگرام)22 و 09016102521
روشنایی
براساس نوع
براساس سایز
کلید مینیاتوری - کلید محافظ جان - کنتاکتور
کلید و پریز

کلید و پریز

روشنایی

کلید مینیاتوری ومحافظ جان

داکت و ترانکینگ و تجهیزات شبکه

سیم و کابل سیمند کابل

19 محصول وجود دارد

simand wire and cable

 

صنایع سیم و کابل سیمند

 

شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید سیم و کابل می باشد که محصولات خود را با نام تجاری سیم و کابل سیمند یا سیم و کابل سیمند کابل به بازار عرضه کرده است ، همچنین صنایع سیم و کابل سیمند کابل تلاش نموده است در راستای استاندارد های بین المللی محصولاتی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

صنایع سیم و کابل سیمند کابل در سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم سیمند ابهر و انواع کابل سیمند آغاز کرده است و در طی مدتی کوتاه توانسته با ارائه طیف وسیعی از محصولات مرتبط با صنعت برق جایگاه مناسبی بین تولید کنندگان سیم و کابل پیدا کند.

  

simand wire and cable

 

محصولات سیم و کابل سیمند یا سیم و کابل سیمند دارای تنوع بالایی می باشند و میتوان به سیم سیمند کابل برق ، کابل سیمند برق ، انواع کابل سیمند آرمور دار ، انواع سیم و کابل سیمند کنترل ، انواع سیم و کابل سیمند مخابراتی و کابل کواکسیال اشاره کرد که تمامی این محصولات مطابق با استاندارد های بین المللی BS ،VDE  و IEC می باشد.

شرکت سیم و کابل سیمند ( صنایع سیمند کابل ) با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته است تمامی محصولات خود را طبق استاندارد های ملی تولید نماید و با اخذ گواهینامه های کنترل کیفیت و کیفیت کالا به یکی از شرکت های تولید کننده سیم و کابل مورد تایید شرکت توانیر تبدیل گردد و تولیدات خود را با اسامی تجاری سیمند کابل در اختیار مشتریان قرار دهد.

  

simand wire and cable

 

فروشگاه آنلاین لایت هوم www.lighthome.ir یک فروشگاه اینترنتی است که اقدام به فروش انواع محصولات الکتریکی مانند سیم و کابل در برند های مختلف نموده است ، مانند فروش سیم و کابل سیمند و شما می توانید برای خرید سیم و کابل سیمند کابل و همچنین برای اطلاع از قیمت سیم و کابل سیمند به سایت فروشگاه لایت هوم مراجعه نمایید.

 

simand wire and cable

 

معرفی کلی محصولات صنایع سیم و کابل سیمند ( سیمند کابل )

 

سیم و کابل سیمند ساختمانی:

 • انواع سیم سیمند با نصب ثابت

 • انواع سیم سیمند انعطاف پذیر

 • انواع سیم سیمند با نصب ثابت

 • انواع کابل سیمند انعطاف پذیر سبک

 • انواع کابل سیمند انعطاف پذیر

 

کابل سیمند قدرت :

 • انواع کابل سیمند کابل با روکش پی وی سی

 • انواع کابل سیمند کابل با هادی هم مرکز

 • انواع کابل سیمند کابل مسلح با سیم فولادی

 

کابل سیمند شبکه هوایی:

 • انواع سیم سیمند کابل سخت هوایی

 • انواع کابل سیمند خودنگه دار آلومینیومی

 

کابل سیمند مخابراتی و کواکسیال:

 • انواع سیم سیمند کابل رانژه

 • انواع کابل تلفنی فرکانس صوتی سیمند کابل

 • انواع کابل تلفنی بیرون ساختمان سیمند کابل

 • انواع کابل سیمند کابل کواکسیال

 

کابل سیمند کنترل و ابزار دقیق:

 • انواع کابل سیمند کنترل انعطاف پذیر بدون شیلد

 • کابل سیمند کنترل انعطاف پذیر شیلد دار

 • کابل سیمند ابزار دقیق

 

سایر سیم و کابل سیمند :

 • کابل جوشکاری با قوس سیمند

 • انواع کابل گرد بالابرها و اتصالات متحرک سیمند

 

توضیح انواع سیم و کابل سیمند کابل

 

سیم سیمند کابل با نصب ثابت:

سیم و کابل سیمند با نصب ثابت در سیم کشی داخلی تابلو ها و توزیع کننده های برق استفاده می شوند ، در واقع این نوع سیم ها برای نصب ثابت و به عنوان سیم رابط در داکت های زمینی ، ماشین آلات و تجهیزات کنترلی استفاده می شوند.

به کارگیری سیم سیمند کابل در لوله ها و زیر گچ نیز مجاز است.

جنس هادی در این نوع از سیم ها مس آنیل شده می باشد.

  

simand wire and cable

 

سیم سیمند کابل انعطاف پذیر:

این نوع سیم ها برای نصب در داخل وسایل برقی و حفاظت سیستم های روشنایی در محیط های خشک ، درون لوله ها ، زیر و روی گچ و همچنین برای نصب ثابت به عنوان سیم رابط در داکت های زمینی ، ماشین آلات ، تابلوهای فرمان که به انعطاف پذیری زیادی نیاز داریم مناسب است.

قرارگیری مستقیم این نوع سیم ها بر روی سینی های کابل ، کانال ها یا مخازن مجاز نیست ولی قرار گیری در داخل لوله و زیر گچ مجاز می باشد.

هادی سیم سیمند کابل مس آنیل شده کلاس 5 می باشد و دارای عایق PVC است و همچنین این سیم ها دارای دو نوع ولتاژ نامی 750/450 ولت و 500/300 ولت می باشد.

  

simand wire and cable

 

کابل انعطاف پذیر سبک:

این نوع از کابل ها را می توان به عنوان کابل های ورودی و اتصال در وسایل برقی ، لوازم منزل و ماشین آلاتی که دو شاخه آنها به طور ثابت به کابل نصب است استفاده کرد.

کابل سیمند دارای هادی با مس آنیل شده کلاس 5 می باشد و عایق آن از جنس پی وی سی بوده که رشته های آن می توانند به صورت گرد یا تخت کنار هم قرار بگیرند.

  

simand wire and cable

 

کابل انعطاف پذیر:

این نوع از کابل ها برای وسایلی که تنش مکانیکی متوسطی دارند به طور مثال برای لوازم منزل ، لوازم آشپزخانه ، یخچال ، ماشین لباسشویی و غیره مناسب می باشند.

توجه داشته باشید این کابل ها برای استفاده در وسایل پخت و پز به شرطی که در تماس مستقیم با قسمت های داغ و یا تحت تاثیر حرارت قرار نگیرند ، مناسب می باشند.

جنس هادی کابل سیمند از نوع انعطاف پذیر ، فلز مس آنیل شده گروه 5 می باشد و نحوه قرار گیری رشته ها در این نوع از کابل به صورت گرد یا تخت است.

  

simand wire and cable

 

کابل قدرت سیمند با عایق پی وی سی:

این نوع از کابل سیمند که در دسته کابل های‌ قدرت قرار می گیرد جهت تغذیه انرژی در زیر خاک، در آب، داخل کانال، نیروگاه‌ها، صنعت و همچنین جهت شبکه توزیع و استفاده در محل هایی که فشار مکانیکی زیاد نباشد و همچنین در تاسیسات داخل ساختمان کاربرد دارد و هادی آن از جنس مس کلاس 1 (برای سیم و کابل سیمند مفتولی ) ، کلاس 2 ( برای سیم و کابل سیمند ابهر نیمه افشان ) و کلاس 5 ( برای سیم و کابل سیمند ابهر افشان ) می باشد.

  

simand wire and cable

 

کابل قدرت با هادی هم مرکز:

از کابل سیمند هم مرکز برای تابلو های توزیع ، نیروگاه ها ، کنتور برق منازل و روشنایی خیابان ها و نیز برای انتقال پالس های کنترل در محل هایی که حفاظت الکتریکی و مکانیکی بیشتری نیاز باشد به کار می رود.

این نوع از کابل ها قابلیت استفاده در فضای باز ، زیر خاک ، درون آب و داخل ساختمان را دارند و می توان از آنها به عنوان حفاظ خنثی ، سیم ارت یا حتی اسکرین استفاده کرد.

هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده می باشد و در کابل های چند رشته ، رشته ها به هم تابیده می شوند که با عایقی از پی وی سی پوشیده شده اند.

توجه کنید که هادی هم مرکز در کابل های تک رشته به طور مستقیم روی عایق و در کابل های چند رشته روی روکش میانی به کار می رود.

  

simand wire and cable

 

کابل قدرت مسلح با سیم فولادی:

کابل سیمند را در صورتی که مسلح باشد می توان در زیر خاک ، درون آب ، داخل ساختمان و کانال های کابل کشی استفاده کرد و در زمان هایی که حفاظت مکانیکی بیشتر و یا استقامت کششی بالاتری مورد نیاز باشد استفاده از این کابل توصیه می شود.

هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده می باشد و در کابل های چند رشته ، رشته ها به هم تابیده می شوند که با عایقی از پی وی سی اکسترود شده پوشیده شده اند.

توجه داشته باشید که در کابل سیمند در صورتی که تک رشته باشد از سیم های غیر آهنی ودر صورتی که چند رشته باشد از سیم های فولادی گالوانیزه بر روی روکش میانی استفاده می شود.

  

simand wire and cable

 

سیم سیمند کابل ابهر سخت هوایی:

این نوع از سیم ها برای توزیع جریان برق در خطوط هوایی به کار می روند.

ساختار هادی در این نوع از سیم ها مس سخت کشیده شده است که به صورت رشته های منظم تابیده قرار گرفته اند.

  

simand wire and cable

 

کابل خود نگه دار آلومینیومی سیمند :

این نوع از سیم و کابل سیمند ابهر برای تامین و توزیع جریان برق در خطوط هوایی و محل هایی که نیاز به کارایی بالا با هزینه کم داریم استفاده می شود و جنس آلومینیوم سبک آن از ویژگی های این کابل خود نگه دار می باشد.

عایق در این نوع از کابل ها پلی اتیلین کراسلینگ شده ( XLPE ) می باشد و هادی آنها از جنس آلومینیوم سخت کشیده شده ساخته شده است.

  

simand wire and cable

 

سیم سیمند کابل رانژه:

سیم های رانژه برای توزیع خطوط مخابراتی و ارتباط بین تجهیزات تلفنی مخصوصا mdf کاربرد دارند.

هادی این نوع سیم رانژه ، فلز مس آنیل شده است که با عایقی از جنس پی وی سی پوشیده شده و این عایق ها در رنگ بندی سفید ، مشکی و سبز وجود دارند.

  

simand wire and cable

 

کابل تلفنی فرکانس صوتی:

از کابل های تلفنی فرکانس صوتی برای انتقال سیگنال های آنالوگ یا دیجیتال در تلفن ، تلفکس ، سیستم های اعلام سرقت یا اعلام حریق و سیستم های مخابراتی استفاده می شود.

این کابل ها برای محل هایی که نیاز به نصب ثابت داریم مناسب هستند.

هادی این نوع از کابل سیمند کابل مس آنیل شده مفتولی است و از یک لایه فویل آلومینیومی به عنوان شیلد و همچنین برای افزایش مقاومت عایق روی آنها از یک لایه پلی استر استفاده می شود.

  

 simand wire and cable

 

کابل تلفنی بیرون ساختمان سیمند کابل:

این کابل ها برای نصب بیرون ساختمان استفاده می شوند و باید توجه کرد که این نوع از کابل ها را نباید بدون اقدامات محافظتی مناسب در دستگاه هایی که در معرض آتش سوزی هستند ، استفاده کرد.

به عنوان مثال از کابل سیمند ابهر تلفنی که مخصوص بیرون ساختمان است می توان به شکل کابل های اولیه و ثانویه در شبکه های تلفن محلی ، مخابرات راه آهن و واحدهای صنعتی استفاده کرد.

هادی این نوع از کابل مس آنیل شده مفتولی است و از یک لایه فویل آلومینیومی به عنوان شیلد و همچنین برای افزایش مقاومت عایق روی آنها از یک لایه پلی استر استفاده می شود.

  

simand wire and cable

 

کابل کواکسیال:

کابل های کواکسیال برای انتقال فرکانس های صوتی بالا در فرستنده ها ، گیرنده ها ، کامپیوتر ها و ارتباطات رادیویی و تلویزیونی به کار می روند و هادی این کابل ها از جنس مس آنیل شده می باشد.

   

simand wire and cable

  

کابل کنترل انعطاف پذیر بدون شیلد:

این نوع از کابل ها برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خط تولید شامل ماشین افزار و تجهیزات حمل و نقل مکانیکی مناسب می باشند.

توجه داشته باشید که اتصال مستقیم این کابل ها به برق اصلی مجاز است و از آنها در داخل ساختمان و جایی که دمای محیط بین 5 تا 40 درجه باشد استفاده می شود.

در این گروه از کابل ها رشته ها در یک یا چند لایه هم مرکز به هم تابیده می شوند و به کار گیری تک رشته در مرکز کابل مجاز نیست.

هادی این نوع سیم و کابل سیمند مس آنیل شده کلاس 5 می باشد.

   

simand wire and cable

 

کابل کنترل انعطاف پذیر شیلد دار سیمند :

این نوع از کابل ها برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خط تولید شامل ماشین افزار و تجهیزات حمل و نقل مکانیکی مناسب می باشند.

توجه داشته باشید که اتصال مستقیم این کابل ها به برق اصلی مجاز است ولی خمش مستمر این کابل ها مجاز نیست.

اگر در حین به کار گیری این کابل ها لزومی به حرکت آنها نباشد نصب در کانال ها ، سینی ها و غیره توصیه می شود و بهتر است در محل هایی که تداخل میدان مغناطیسی کمی وجود دارد استفاده شود.

در این گروه از کابل ها رشته ها در یک یا چند لایه هم مرکز به هم تابیده می شوند و به کار گیری تک رشته در مرکز کابل مجاز نیست.

هادی این نوع سیم و کابل سیمند ابهر مس آنیل شده کلاس 5 می باشد و از آنها در داخل ساختمان و جایی که دمای محیط بین 5 تا 40 درجه باشد استفاده می شود.

  

simand wire and cable

 

کابل ابزار دقیق سیمند کابل :

کابل‌ های ابزار دقیق برای کنترل فرآیند و پردازش داده‌ها استفاده می‌شوند.

این نوع کابل ها برای انتقال اطلاعات استفاده می شوند و در اتاق های کنترل دستگاه های صنعتی و پست های برق کاربرد دارند و جنس هادی این کابل ها مس آنیل شده است و همچنین امکان تولید این کابل ها با عایق PE و PVCیا XLPE وجود دارد.

در این نوع از کابل ها رشته ها به صورت تکی یا المان های زوج ، سه تایی و یا چهارتایی با رنگ های مختلف مشخص می شوند و از سیم های فولادی گالوانیزه به عنوان زره در این کابل ها استفاده می شود.

 

simand wire and cable

 

کابل جوشکاری با قوس سیمند :

این نوع کابل یکی از محصولات صنایع سیم و کابل سیمند می باشد که برای جوشکاری با قوس الکتریکی مناسب می باشد.

برای این نوع از کابل ها که مخصوص جوشکاری می باشند ولتاژ نامی تعیین نشده است و هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده است.

  

simand wire and cable

 

کابل گرد بالابرها و اتصالات متحرک سیمند :

این نوع از کابل ها برای استفاده در بالابر ها و نیز اتصالات متحرک مناسب می باشند.

جنس هادی در این گروه از کابل ها مس آنیل شده گروه 5 است که با عایقی از جنس پی وی سی پوشیده شده است.

 

simand wire and cable

 

تمامی محصولات سیمند کابل در فروشگاه اینترنتی لایت هوم قابل خرید می باشند.

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
سیم و کابل سیمند سیمند کابل سیم سیمند کابل خرید سیم و کابل سیمند فروش سیم و کابل سیمند ابهر )
info@lighthome.ir

 • تماس بگیرید

  سیم افشان سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  سیم نیمه افشان سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  سیم نایلونی سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  سیم لخت هوایی سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل افشان سیمند

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل نیمه افشان سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل افشان 607 سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل آنتن سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل زوجی مخابراتی سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل افشان شیلد دار سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل کنترل (فرمان) افشان و مفتولی سیمند

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل نیمه افشان XLPE سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل مخابراتی هوایی سیمند با هادی CCAM

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل زیرگچی سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل جوش سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل خود نگه دار سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  سیم زوجی مخابراتی سیمند کابل

  9.2/10

 • تماس بگیرید

  کابل کانسانتریک NYCY سیمند کابل

  9.2/10

سیم و کابل سیمند کابل