لیست قیمت ترانکینگ لگراند

راهنمای خرید

انواع ترانکینگ لگراند در سایزهای مختلف 50×80، 50×105 با درب و بدون درب، 50×150 و 50×195 ساخته و ارائه می شوند که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشند و برای عبور سیم و کابل با حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرند. در لیست قیمت ترانکینگ لگراند، این محصولات بر اساس اندازه آنها، حجم سیم و کابل عبوری و اینکه به صورت کامل با درب یا بدون درب هستند قرار داده شده اند و شما می توانید ویژگی های اصلی آنها را در جدول مشاهده نمایید.

42 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
نام کالاعکسویژگی هاقیمتموجود

نمایش 1 - 42 از 42 مورد

نگاهی به جدول لیست قیمت ترانکینگ لگراند

در جدول لیست قیمت شما می توانید هم از محصولات موجود آگاهی یابید و هم به صورت کلی با ویژگی های اصلی آنها آشنا شوید، در این صورت ضمن انجام مقایسه ای راحت این امکان برای شما فراهم است تا ترانکینگ مورد نظرتان را انتخاب کرده و خریداری نمایید. با کلیک روی نام هر محصول در جدول قیمت ترانکینگ لگراند شما به صفحه اصلی مربوط به هر محصول هدایت می شوید و می توانید ویژگی های آنها را به صورت کامل بررسی نمایید.

ترانکینگ های لگراند از برترین تولیدات در این زمینه می باشند که ساخت کشور فرانسه بوده و از کیفیت بالایی بهره مند هستند و با بهترین متریال ساخته می شوند. ترانکنگ های لگراند این قابلیت را دارند که مکانیزم های کلید و پریز دلخواهتان را از مدل های موزائیک و آرتئور لگراند انتخاب کرده و روی آنها نصب نمایید. در این حالت شبکه ای سازمان یافته از سیم و کابل ها و کلید و پریزهای مورد نیاز در کنار هم خواهید داشت.

انواع تراکینگ لگراند

تراکینگ های لگراند در انواع مختلفی با ویژگی های خاص ساخته می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم :

ترانک PVC لگراند با درب نرم دارای طراحی زیبا و نصب آسان می باشد که ظرفیت بالایی داشته و در ابعاد مختلف تولید می شود. ترانک های PVC نوع adaptable که با نام سازگار شناخته می شوند و دارای طراحی زیبا و سرعت نصب بالایی می باشند و این مدل نیز دارای اندازه های 50×80، 50×105، 50×150 و 50×195 می باشد. نوع دیگری از محصولات لگراند با نام مینی ترانکینگ لگراند شناخته می شوند که ابعاد و اندازه کوچکتری نسبت به بقیه ترانک ها دارند و می توان آنها را به نوعی داکت لگراند به حساب آورد. این محصول قابلیت پارتیشن بندی دارد و برای عبور سیم و کابل هایی که نویز دارند گزینه مناسبی است. ترانک زمینی لگراند نیز روی کف قابل استفاده است و در سه سایز مختلف تولید شده و در برابر ضربات وارده مقاومت بالایی دارد.

در ساخت ترانک های پی وی سی لگراند از موادی با درجه کیفی بالا استفاده می شود که در برابر نور خورشید و تغییر رنگ مقاوم هستند و حتی این مواد ضد اشتعال می باشند به همین دلیل از پیشرفت و انتقال آتش سوزی جلوگیری می کنند. این محصولات را می توان در مسیر های مختلفی هم در کف و هم روی دیوار نصب کرد و محفظه های دربسته ای برای عبور سیم و کابل ها می باشند. علاوه بر اینکه تجهیزات سیم کشی را از دید پنهان می سازند به زیباتر شدن محیط نیز کمک کرده و از خطر برخورد افراد با سیم ها و کابل ها جلوگیری می کنند.

سوالات متداول لیست قیمت ترانکینگ لگراند
ترانکینگ در تجهیزات شبکه چه نقشی دارد ؟ترانکینگ یکی از انواع تجهیزات برق و شبکه است که برای نظم دادن به سیم و کابل ها و سیستم های برقی مورد استفاده قرار می گیرد و می توان روی آن انواع پریز برق، پریز تلفن، کادر کلید و پریز، انواع کیستون و دیگر تجهیزات را نصب کرد و مجموعه ای کامل و سازمان یافته ایجاد کرد.
آیا می توان ترانگینگ های لگراند را در هر اندازه ای خریداری کرد ؟ترانکینگ های لگراند به صورت شاخه های 2 متری تولید می شوند و در صورتی که شما نیاز به متراژ بیشتر داشته باشید باید از تجهیزات جانبی و متعلقات برای اتصال شاخه ها به هم استفاده نمایید.
تفاوت ترانکینگ با لوله برق چیست ؟لوله های برق معمولا از دید پنهان هستند و برای عبور سیم و کابل های زیر ساختی مورد استفاده قرار می گیرند ولی ترانک ها بسترهایی برای عبور سیم ها و کابل های شبکه داخل ساختمان بوده و به ایجاد نظم در فضا و شبکه ای سازمان یافته کمک می کنند. همچنین تفاوت دیگر این دو در قابلیت نصب ماژول کلید و پریز های مختلف روی ترانکینگ ها است که این امکان در لوله برق وجود ندارد.
آیا ترانکینگ های لگراند همه با بدنه پی وی سی ساخته شده اند ؟ترانک های لگراند در دو جنس بدنه پی وی سی و آلومینیوم ساخته می شوند که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند. ترانکینگ های آلومینیومی لگراند استحکام بالایی داشته و در جاهایی که احتمال بروز آسیب وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرند. ترانکینگ های PVC وزن سبک تری داشته و نصب آنها ساده تر می باشند و با داشتن درب نرم در فضاهای مختلفی روی دیوار یا کف قابل استفاده هستند.
من برای خرید ترانک لگراند و تجهیزات لازم یک لیست آماده کرده ام چگونه می توانم از لایت هوم خرید خود را انجام دهم ؟شما می توانید لیست یا صورت سفارش خود را به شماره های واتس اپ یا تلگرام درج شده در قسمت انتهایی سایت ارسال نمایید تا کارشناسان ما برای شما پیش فاکتور بفرستند و بتوانید خرید خود را به آسانی انجام دهید.
لیست قیمت ترانکینگ لگراند
اعمال فیلتر