برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
شاخه‌ها
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع محصول
more... less
جنس بدنه
more... less
گارانتی
more... less
آمپر
more... less
رنگ
more... less
تعداد پل
more... less
مدل
more... less
براساس قیمت
0تومان 614000تومان

کلید محافظ جان RCCB

برند :
کانل
نوع محصول :
مینیاتوری
گارانتی :
5 سال
کلید محافظ جان دوپل 16 آمپر کانل با حساسیت mA10 – کلید دوپل یا (1+N) – دارای 5 سال گارانتی – نام دیگر کلید جریان نشتی کانل یا RCCB – مناسب برای مصارف خانگی
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
کلید محافظ جان هیوندای (جریان نشتی هیوندای ) – دو پل – 25 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
موجود
کشور سازنده :
چین
برند :
ویسنا
نوع محصول :
محافظ جان
110,000 تومان
کلید محافظ جان 6KA دوپل ویسنا - جریان نامی 32 آمپر - رنج حساسیت 30 میلی آمپر - ابعاد بیرونی 6.5×3.5 سانتیمتر - درجه حفاظت IP20 - ولتاژ عایقی 500 ولت - قدرت قطع اتصال کوتاه 6 کیلو آمپر
موجود
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
165,000 تومان
کلید محافظ جان هیوندای - دو پل – 32 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
موجود
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
165,000 تومان
کلید محافظ جان هیوندای -  دو پل – 40 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
موجود
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
165,000 تومان
کلید محافظ جان هیوندای -  دو پل – 63 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
ناموجود
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
387,000 تومان
کلید محافظ جان هیوندای - چهار پل – 25 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
ناموجود
موجود
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
387,000 تومان
کلید محافظ جان هیوندای -  چهار پل  – 32 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
ناموجود
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
387,000 تومان
 کلید محافظ جان هیوندای -  چهار پل  – 40 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
ناموجود
کشور سازنده :
کره
برند :
هیوندای
نوع محصول :
محافظ جان
395,000 تومان
کلید محافظ جان هیوندای -  چهار پل  – 63 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر
نمایش 1 تا 24 از 132 مورد

کلید محافظ جان یا RCCB

کلید محافظ نشتی جریان یا کلید محافظ جان با نام اختصاری RCCB شناخته می شود. وجود این کلید در مدارهای الکتریکی باعث می شود تا هنگام وقوع هر مشکلی در سیستم های الکتریکی خانگی یا صنعتی جریان برق قطع شود. در این صورت از بروز خطرات احتمالی جلوگیری می کند. این محصول در انواع خارجی و ایرانی با برندهای مختلف تولید می شود. به طور مثال کلید محافظ جان دنا، فیوز محافظ جان پارس فانال یا پارس شعاع توس از انواع ایرانی این محصولات هستند.

همانطور که می دانید در حالت عادی مدارهای الکتریکی جریان رفت با جریان برگشت برابر است. اما اگر به هر دلیلی جریان بین سیم فاز و نول اختلاف داشته باشد کلید محافظ جان عمل می کند و از بروز آتش سوزی یا برق گرفتگی جلوگیری می نماید. باید توجه کنید در صورتی که میزان جریان در دو سیم فاز و نول متفاوت می باشد. ممکن است این اختلاف به دلیل اتصال بدنه یکی از دستگاه های الکتریکی باشد که در آن جریان الکتریکی به جای برگشتن از راه سیم نول از راه زمین به منبع برمی‌گردد. در این حالت احتمال برق گرفتگی برای کسی که با دستگاه تماس پیدا کند وجود دارد. اصطلاحا می‌ گویند جریان نشت پیدا کرده است، فیوز محافظ جان در این حالت خطر برق گرفتگی را از بین می برد.

قیمت کلید محافظ جان

عملکرد کلید محافظ جان RCCB

کلید محافظ جان یا کلید جریان نشتی (فیوز محافظ جان) به گونه ای طراحی شده است که در صورت نشتی جریان برق، قبل از اینکه بخواهد آسیبی به انسان وارد کند جریان را قطع می نماید. البته توجه کنید که کلیدهای محافظ جان برای قطع مدار در زمان اتصال کوتاه یا زمانی که جریان برق بیشتر از میزان جریان مورد نیاز سیستم باشد طراحی نشده اند. انواع خاصی از کلیدهای محافظ جان وجود دارند که علاوه بر جریان نشتی به اضافه بار هم واکنش نشان می دهند. فیوز محافظ جان جریان همانند کلیدهای مینیاتوری دارای تیپ های مختلفی می باشند که در زیر به صورت مختصر با انواع آنها آشنا می شویم.

کلید محافظ جان همانطور که از نامش پیداست از جان افراد در مقابل خطر برق گرفتگی محافظت می کند. جریان نشتی ممکن است از راه بدن افرادی که با زمین در تماس هستند و تصادفا دستشان با قسمت برق دار مدار تماس پیدا می کند به وجود آید. در این حالت کلیدهای محافظ جان پیش از آسیب رسیدن به فرد مدار را قطع می کنند. در واقع تفاوت محافظ جان با فیوز مینیاتوری در این است که محافظ جان برای قطع مدار در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه طراحی نشده است. ولی مدل دیگری از کلید جریان نشتی وجود دارد که با نام RCBO شناخته می شود و در واقع کلید ترکیبی است که علاوه بر جریان نشتی به اضافه بار هم واکنش نشان می دهد.

کلید محافظ جان ارزان

انواع کلید محافظ جان RCCB

فیوز محافظ جان تکفاز و سه فاز از انواع مختلف این محصول هستند به طور مثال کلید محافظ جان ویکو در دو مدل دوپل و چهارپل تولید می شود و یا کلید محافظ جان AEG را می توانید در دو مدل تکفاز و سه فاز در لایت هوم مشاهده نمایید.

کلید جریان نشتی تیپ AC

این نوع از فیوز محافظ جان می تواند جریان های نشتی با شکل موج AC را تشخیص می دهد. به صورت دوپل و چهارپل در دسترس است و رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.

کلید RCCB تیپ A

کلید جریان نشتی تیپ A قابلیت تشخیص جریان با شکل موج AC و موج مستقیم DC را دارد. در دو نوع دوپل و چهارپل تولید می شود و جریان نامی آن از 16 تا 80 آمپر می باشد.

فیوز محافظ جان تیپ B 

کلید محافظ جان نوع B قابلیت تشخیص جریان نشتی با شکل موج متناوب AC و موج مستقیم DC را تا فرکانس 1 مگاهرتز را دارد. رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.

کلید محافظ جات ترکیبی 

  محافظ جان ترکیبی  در واقع تلفیقی از کلیدهای مینیاتوری و محافظ جان است. از این رو، کلید محافظ جان ترکیبی نامیده می شود و حفاظت اضافه بار، اتصال کوتاه و نشتی جریان را کنترل می کند.

ulg;vn ;gdn lphtz [hk

کلید محافظ جان ممکن است با سیستم اتصال به زمین اشتباه شود ولی سیستم اتصال به زمین فقط در حالت نقص عایقی وسایل الکتریکی عمل می کند و در مقابل اتصال مستقیم افراد به جریان برق هیچ عکس العملی ندارد. کلید جریان نشتی به محض اتصال افراد با بدنه وسایل دارای ولتاژ برق به سرعت جریان را قطع کرده و مانع بروز برق گرفتگی می شود. فیوز محافظ جان از انواع کلیدهای ایمنی است که در برندهای مختلفی تولید می شود. شما می توانید در لایت هوم مدل های مختلف و بهترین مارک این محصول شامل کلید محافظ جان کانل، محاظ جان ویسنا، محافظ جان هیوندای، محافظ جان لگراند، محافظ جان شیله، محافظ جان اشنایدر و غیره را مشاهده نمایید. و از قیمت محافظ جان در برندهای مختلف اطلاع یابید و محصول مورد نظرتان را با اطمینان خریداری نمایید.

برای خرید کلید محافظ جان و یا اطلاع از قیمت کلید RCCB به سایت لایت هوم مراجعه نمایید تا بتوانید ضمن کسب اطلاعات لازم با قیمت کلید مینیاتوری، قیمت کلید محافظ جان و کنتاکتور برندهای کانل، هیوندای، ویسنا، شیله، بوش، AEG، لگراند، اشنایدر، LS و ویکو آشنا شوید تا متناسب با بودجه و کیفیت مورد نظرتان آنها را انتخاب و خریداری نمایید.

بررسی کلید محافظ جان 25 آمپر AEG

کلید محافظ جان تک فاز 25 آمپر AEG یکی از کلیدهای محافظ جان AEG می باشد که نحوه عملکرد آن به این صورت می باشد که با تشخیص دادن نشت جریان مدار را در کمتر از یک ثانیه قطع می کند و مانع صدمات جانی ناشی از نشت می شود. در واقع کلید با مقایسه جریان رفت و برگشت (فاز و نول) اختلاف آن را تشخیص می دهد و به سرعت مدار را قطع می کند. در این کلید محافظ جان چون تک فاز است، جریان رفت و برگشت بایستی برابر باشد و اختلافی که در مقدار جریان فاز و نول به وجود می آید ناشی از نشت جریان است. این نشت جریان ممکن است بر اثر اتصال هادی فاز با زمین صورت گیرد یعنی جریان الکتریکی به جای اینکه از سیم نول عبور کند از طریق زمین به منبع برگردد و یا از طریق فردی که با زمین در تماس است و اتفاقی دستش با بخشی از مدار تماس پیدا می کند به وجود آید. کلید محافظ جان برای واحد های مسکونی و اداری مناسب است که با گذشتن مقدار جریان نشتی از 30 میلی آمپر بالاتر رود مدار را مدار را در زمانی کمتر از میلی ثانیه قطع می کند.

کلید محافظ جان 25 آمپر aeg

کلید های محافظ جان توس فیوز در مقدار جریان نامی های 16، 25، 32، 40 ،53 و 60 آمپر تولید شده است تا با توجه به جریان گذری از مدار آن را انتخاب و سفارش دهید. برای نصب در مکان های دارای برق شهری و یا برق متناوب دارای اهمیت بالایی است. بدنه این محافظ جان از پلی آمید نارسانا و نسوز ساخته شده است تا در هنگام وقوع حادثه در خود بسوزد و آتش را گسترش ندهد. همچنین دارای ضمانت به مدت دو سال می باشد و از دوام و کیفیت مناسبی برخوردار می باشد. محافظ جان های شرکت توس فیوز مطابق با استاندارد IEC 61008 ساخته شده و به بازار عرضه شده است. وقتی جریان برق توسط محافظ جان قطع می گردد نشان دهنده آن است که سیم کشی ساختمان و یا یکی از وسایل برقی موجود در مدار مشکل نشتی دارد. هنگام وقوع این مسیله دوشاخه کلید وسایل برقی باید از پریز بیرون آورده شود.

اگر مایل به خرید کلید محافظ جان تک فاز 25 آمپر AEG و یا اطلاع از قیمت کلید محافظ جان تک فاز 25 آمپر AEG می باشید می توانید با بخش فروش تماس حاصل نمایید و با مراجعه به سایت اینترنتی لایت هوم و کسب اطلاعات لازم محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

ادامه مطلب
سوالات متداول
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام لایت هوم
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
لوله و برق اتصالات
لوازم چاه ارت
کلید و پریز
سیم و کابل
سینی کابل
روشنایی
کلید مینیاتوری و محافظ جان
هواکش و تهویه
داکت و ترانکینگ
تابلو برق
لوازم جانبی
دوربین مداربسته
جک درب پارکینگی
آیفون تصویری
خانه هوشمند

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری