کلید و پریز متودو (Metodo)

8 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 8 از 8 مورد
 • موجود

  18,500 تومان
  8.7/10

 • موجود

  33,900 تومان
  8.7/10

 • موجود

  88,900 تومان
  8.7/10

 • موجود

  130,900 تومان
  8.7/10

 • تماس بگیرید

  8.7/10

 • تماس بگیرید

  8.7/10

 • تماس بگیرید

  8.7/10

 • تماس بگیرید

  8.7/10

نمایش 1 - 8 از 8 مورد

کلید و پریز متودو Metodo

شرکت سازنده کلید و پریز متودو یکی از برترین برند های سازنده انواع کلید و پریز می باشد که با تولید طیف وسیعی از محصولات با تنوع بالا سعی در جلب رضایت بازار مشتریان خود دارد. متودو با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود و با تلاش برای رفع این نیاز ها، محصولاتی با کیفیت بالا و متناسب با آن ها فراهم می آورد. متودو دارای گواهی نامه ها و استاندارد های معتبر جهانی است. گفتنی است سرمایه گذاری قابل توجه شرکت متودو در جهت پیش برد اهداف این شرکت برای معرفی نام خود به عنوان برندی خاص با موفقیتی ویژه روبرو شده هم اکنون Metodo به عنوان برندی معتبر شناخته شده است. شما می توانید برای خرید کلید و پریز متودو از سایت www.lighthome.ir به راحتی اقدام نمایید.

انواع کلید و پریز متودو

کلید و پریز متودو در دو گروه اصلی اقتصادی و لوکس تولید می گردند. کلید و پریز اقتصادی متودو در دو رنگ سفید و متالیک عرضه می شوند و دارای قاب تخت مربعی هستند.

کلید و پریز متودو

در کنار این گروه متودو اقدام به تولید کلید و پریز لوکس در دو طرح شیشه ای و آلومینیوم نموده است:

کلید و پریز متودو سری لوکس

برقراری سیاست های کیفی برند متودو در راستای رعایت مهمترین نکته یعنی رضایت مصرف کننده بوده و استراتژی های مشتری محور در راس برنامه ریزی های این شرکت قرار دارد. متودو با تولید کلید و پریز های مطمئن و با پیشرفت های مدرن و مداوم، گسترش یافته و به روز می گردد. برای اطمینان از انطباق دائمی با شرایطِ به روز، سیستم تشخیص کیفیت بسیار کارآمد آن، به طور دائمی با استاندارد های مختلف جهانی هماهنگ می گردد.

مکانیزم های به کار رفته در ساخت کلید و پریز های متودو دارای بالاترین کیفیت هستند و با توجه به ارتباط مستقیم این سیستم با برق ساختمان، از اهمیت بالایی برخوردارند. شما می توانید با اطمینان خاطر این کلید و پریز ها را در ساختمان خود به کار برید. این مکانیزم ها از جنس پلی کربنات غیر قابل اشتعال ساخته شده اند و به این ترتیب می توانند اعتماد مشتریان خود را جلب نمایند.

از نکات قابل توجه دیگر در رابطه با کلید و پریز متودو این که این گروه کادر های چندخانه خود را به شکل افقی و عمودی نیز ارائه می دهند. این کادر ها می توانند جایگزین مناسبی برای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا باشند. نصب بسیار ساده و همینطور چنگک فلزی به کار رفته در ساخت این گروه از کلید و پریز ها می توانند از دیگر ویژگی های این محصولات باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت کلید و پریز متودو به سایت لایت هوم مراجعه کنید.

فیلتر کردن محصولات
برند v
کلید و پریز متودو (Metodo)