برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

لوله پی وی سی مهراس کویر

لوله پی وی سی مهراس کویر

لوله PVC مهراس کویر یکی از انواع لوله های برقی است که با داشتن بدنه ای عایق می تواند پوشش دهنده هادی های برق باشد و از صدمه دیدن آنها جلوگیری نماید در واقع این لوله ها داخل زمین یا روی دیوار و کف قابل نصب هستند و مسیری را فراهم می آورند تا تجهیزات برقی از داخل آنها گذر نمایند . کاربرد اصلی این لوله ها در ساختمان های اداری ، تجاری ، مسکونی ، ورزشی و غیره می باشد که از جنس پلاستیک سخت ساخته شده اند و قابلیت انعطاف نیز دارند.

لوله پی وی سی مهراس کویر

مهراس کویر اولین تولید کننده لوله UPVC با قابلیت خم سرد می باشد به این معنا که این لوله ها با کمک فنر مخصوص هر سایز بدون نیاز به حرارت قابلیت خم شدن دارند بنابراین استفاده و نصب این لوله ها به سهولت انجام می شود. این لوله ها از آنجا که خاصیت نسوز بودن دارند با نام لوله یو پی وی سی مهراس کویر نیز شناخته می شوند که در سایزهای مختلف تولید می شوند.

انواع لوله پی وی سی مهراس کویر در دسته تجهیزات برقی ساختمانی قرار دارد که در ساخت آنها از مواد پلاستیکی فشرده نسوز استفاده شده است بنابراین به راحتی و با اطمینان می توان این محصول را در محیط های مختلف به کار برد. این محصول دارای قطرهای مختلفی از سایز 16 الی 63 می باشد که انتخاب آنها به نظر مشتریان و حجم سیم و کابل آنها بستگی دارد. برای خرید لوله PVC مهراس کویر به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید و قیمت لوله پی وی سی مهراس کویر در اندازه های مختلف را در این سایت مشاهده کنید.

مزایا و ویژگی های انواع لوله پی وی سی مهراس کویر

  • مقاومت و استحکام بالا در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر آتش با خاصیت نسوز
  • عایق الکتریکی و حرارتی
  • مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید
  • دارای ضریب اصطکاک پایین جهت سهولت عبور سیم ها و کابل ها
  • مقاوم در برابر خوردگی ، سرما و انجماد
  • طول عمر و دوام زیاد

از ویژگی های اصلی این لوله و اتصالات می توان به قابلیت خم پذیری آنها بدون نیاز به حرارت اشاره کرد و از آنجا که این لوله ها نسوز و ضد شعله هستند برای پوشش سیستم های برقی مناسب می باشند همچنین برای اجرای این لوله ها نیاز به اتصالاتی هم چون زانویی و غیره نداریم زیرا به راحتی با کمک فنر قابل خم شدن هستند.

ادامه مطلب
سوالات متداول

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری