برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع سیم و کابل
more... less
نوع محصول
more... less

سیم و کابل مغان

محاسبه کشش جریان برق
سطح مقطع مس
متراژ بر حسب متر
میزان کشش جریان برق: 0 آمپر
معادل سطح مقطع آلومینیوم: 0 میلیمتر

فهرست:

سیم کابل ساختمانی مغان

صنایع سیم و کابل مغان شاهرود یکی از تولید کنندگان بزرگ سیم و کابل در کشور می باشد که از سال 1361 با تولید انواع سیم مغان فشارضعیف و انواع کابل مفان فشار ضعیف ، در بخش های صنعتی و ساختمانی فعالیت خود را در استان سمنان آغاز کرد. شرکت سیم و کابل مغان با افزایش تولید محصولات خود و همچنین بالا بردن تنوع در محصولاتش توانست ظرف مدت کوتاهی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی برای تولیدات خود شامل انواع سیم و کابل مغان گردد. صنایع سیم و کابل مغان با بهره گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و همچنین با استفاده از نیروهای متخصص فعالیت خود را به صورت گسترده در شهرک صنعتی شاهرود دنبال کرد و همچنین با داشتن امکانات تولیدی و آزمایشگاهی مختلف گام بلندی در راستای تولید انواع سیم و کابل مغان اعم از کابل های فشار قوی و فشار ضعیف برداشته است.

سیم و کابل مغان

تمام محصولات سیم برق و کابل برق مغان مورد آزمایش های کنترل کیفیت شامل تست های الکتریکی ، مکانیکی و غیره قرار می گیرند و در نتیجه تولیداتی با کیفیت و مرغوب در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت ، همچنین صنایع سیم و کابل مغان موفق به کسب گواهینامه از شرکت TUV آلمان گردیده است و تلاش نموده نظر مشتریان را جلب نماید.

صنایع سیم و کابل مغان با استفاده از ماشین آلات مدرن موفق به تولید انواع محصولات مختلف مانند کابل لاستیکی مغان ، غلاف سربی ، کابل های متوسط و فشار قوی با عایق XLPE و غیره شده است و با تولید سیم و کابل مغان مطابق با استاندارد های روز به یکی از بزرگترین شرکت های تولید سیم و کابل در کشور تبدیل شده است. شرکت سیم وکابل مغان هم اکنون با ظرفیت تولیدی 42000 کالا و با مجهز شدن به خط تولید کابل های فشار قوی امکان تولید کابل تا ولتاژ 230 کیلو ولت را فراهم کرده است و در رده صنایع بزرگ تولید کننده سیم و کابل قرار گرفته است.

moghan wire and cable

معرفی کلی محصولات صنایع سیم و کابل مغان

 • انواع سیم و کابل مغان ساختمانی
 • انواع کابل قدرت مغان شامل کابل فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی
 • انواع کابل کنترل و ابزار دقیق مغان
 • کابل های تلفنی و کواکسیال مغان
 • کابل های خود نگه دار مغان
 • کابل های مقاوم در برابر آتش مغان
 • کابل های مخابراتی مغان
 • انواع کابل با عایق و روکش لاستیکی

سیم و کابل ساختمانی مغان

این گروه از سیم و کابل مغان به دو دسته سیم برق ساختمانی مغان و کابل ساختمانی مغان تقسیم می شوند که سیم مغان می تواند به صورت مفتولی و رشته ای و یا افشان باشد.

سیم ساختمانی برق مغان در صورتی که مفتولی و رشته ای باشد دارای هادی مسی است که برای مصارف عمومی مانند ساختمان سازی و سیستم های روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد و نوعی از این سیم ها تحمل حرارت تا 70 درجه و نوع دیگر آن تحمل حرارت تا 90 درجه را دارند.

سیم مغان 

سیم برق مغان با هادی افشان برای سیم کشی سوییچ های کنترل ، رله ها و پنل های تابلوهای برق ، ارتباطات داخلی ، تجهیزات اصلاح کننده و به طور کلی در محل هایی که نیاز به انعطاف بالایی داریم استفاده می شوند همچنین این سیم ها می توانند حرارت را تا 70 درجه  در یک نوع و تا 90 درجه در نوع دیگر تحمل کنند.
این سیم ها دارای هادی مسی کلاس 5 می باشند که با روکشی از پی وی سی پوشانده شده اند و قرار گیری آنها در داخل لوله و زیر گچ مجاز است.

moghan wire and cable

کابل مفتولی و رشته ای مغان در دسته کابل هایی قرار می گیرد که برای سیم کشی های صنعتی در محیط های باز ، خشک و مرطوب و همچنین در زیر یا روی گچ مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد این نوع کابل ها در تاسیسات خارجی در صورتی مجاز است که در معرض نور مستقیم نباشد.

کابل مغان

کابل افشان نوع NYMHY که دارای هادی از جنس مس آنیل شده است و به عنوان کابل رابط در وسایل الکتریکی ، لوازم خانگی و ماشین آلات همچنین در محیط های خشک و مرطوب کاربرد دارد ولی باید توجه کرد که تماس مستقیم این کابل ها با قسمت های داغ وسایل پخت و پز مجاز نیست.

moghan wire and cable 

کابل قدرت مغان

کابل های قدرت مغان انواع مختلفی دارند که شامل کابل های فشار ضعیف ، فشار متوسط و فشار قوی می باشند و به طور کلی کاربرد این کابل ها تامین برق جهت نصب ثابت در زیر زمین ، تاسیسات داخل ساختمان و در فضاهای بازی که امکان صدمات مکانیکی وجود ندارد ، می باشد.
کابل های قدرت در ولتاژ های مختلفی تولید می شوند که هر کدام کاربری مخصوص به خود را دارند و همچنین قابلیت دیگری که در این کابل ها موجود است وجود یک لایه محافظ خارجی به نام آرمور است و کابل قدرت مغان می تواند آرمور دار یا بدون آرمور باشد.

کابل قدرت بدون آرمور برای نصب در محیط های خارجی و محیط های خشک و مرطوب و در محل هایی که تنش مکانیکی وجود دارد مانند جاهای شیب دار و جاهایی که نیاز به نصب ثابت نداریم مناسب است.

کابل بدون آمور N2XCY

moghan wire and cable  

کابل بدون آمور N2XY

moghan wire and cable

کابل بدون آمور NYY

moghan wire and cable

کابل قدرت آرمور دار در دسته کابل هایی است که با داشتن یک لایه به نام آرمور قابلیت استفاده در آب ، فضاهای باز و در جاهایی که نیاز به محافظت مکانیکی زیادی را دارد.
کابل های آرمور دار با داشتن لایه حفاظتی قابلیت حفظ کابل در برابر فشار را دارند که جنس آرمور در کابل های چند رشته استیل و در کابل های تک رشته از جنس آلومینیوم می باشد.

moghan wire and cable

کابل مغان کنترل

کابل های کنترل کابل هایی هستند که برای استفاده در تابلوهای فرمان مناسب هستند و استفاده از این کابل ها در فضاهای آزاد و در جاهایی که میدان مغناطیسی وجود دارد توصیه نمی شود. کابل های کنترل می توانند شیلد دار ، بدون شیلد یا از نوع ابزار دقیق باشند که کابل شیلد دار برای محل هایی که دارای فشار مکانیکی متوسط هستند یا در مناطق مرطوب و خشک قابل استفاده می باشند ، این کابل ها در محل هایی که نیاز به کنترل تسمه نقاله ، خطوط تولید و ماشین آلات داریم قابل استفاده هستند. هادی در این کابل ها مس آنیل شده است که با لایه ای از پی وی سی مخصوص پوشانده شده و دارای قابلیت انعطاف پذیری بالا و همچنین مقاومت در برابر روغن می باشد.

کابل برق مغان کنترل بدون شیلد برای سیم کشی های داخلی و خارجی ، سیم کشی تجهیزات الکتریکی در فشار مکانیکی متوسط ، ماشین آلات ، ابزار آلات اداری و در جاهایی که نیاز به کشش مداوم نداریم استفاده می شود. کابل ابزار دقیق یکی از انواع کابل های کنترل است که برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال ، کابل کشی داخلی و خارجی ، سینی کابل و لوله های داخل زمین استفاده می شود و این کابل ها دارای هادی مسی می باشند که با عایق پی وی سی پوشانده شده و دارای آرمور با سیم گالوانیزه می باشند.

moghan wire and cable 

سیم و کابل مغان تلفنی و کواکسیال

این گروه از سیم و کابل ها دارای محصولات متنوعی می باشند مانند سیم مغان رانژه ، کابل تلفنی ، کابل خود نگه دار ، کابل آیفونی و کابل کواکسیال که هرکدام از محصولات سیم و کابل مغان دارای کاربری های متفاوت می باشند.

moghan wire and cable

سیم برق مغان رانژه سیمی تک هسته ای است که برای انتقال داده ها در دستگاه های کوچک ، سیستم سوئیچینگ و مخابره داخل ساختمان استفاده می شود.

moghan wire and cable 

کابل تلفنی مغان در دو نوع بیرون ساختمانی و درون ساختمانی تولید می شود که هر دو نوع برای انتقال فرکانس در سیستم های مخابراتی استفاده می شود ولی زمانی که نیاز به محافظت مکانیکی بیشتری داشته باشیم بهتر است از کابل های آرمور دار استفاده شود.

moghan wire and cable 

کابل خود نگه دار مغان : از کابل خود نگه دار برای انتقال سیگنال در شبکه های خارجی و نصب هوایی در محل هایی که نیاز به کابل سبک داریم استفاده می شود.

moghan wire and cable 

کابل آیفونی مغان کابلی است که برای سیم کشی داخلی سیستم های تلفنی در فضاهای بسته و سرپوشیده استفاده می شود.

moghan wire and cable 

از کابل های کواکسیال در فرستنده ها ، کامپیوترها ، گیرنده های رادیو تلویزیون و دوربین های مداربسته برای انتقال با فرکانس بالا استفاده می شود. 

moghan wire and cable 

انواع سیم و کابل مغان با عایق و روکش لاستیکی

این گروه از کابل برق مغان در برابر رطوبت و آب مقاوم می باشند بنابراین می توان از آنها در عمق زیاد آب استفاده کرد همچنین این کابل ها قابلیت تحمل دما تا 90 درجه را نیز دارند و می توان از آنها در محل هایی که احتمال ذوب شدن سیم وکابل در اثر حرارت بالا وجود دارد یا در مجاورت نور مستقیم خورشید استفاده کرد.

استفاده از کابل هایی با روکش لاستیکی در جاهایی که احتمال وجود شوک الکتریکی یا آسیب فیزیکی و مکانیکی رایج است و همچنین در محل هایی که انعطاف پذیری بالای کابل مورد نیاز است ، توصیه می شود.

سیم و کابل مغان با روکش لاستیکی محصولات زیر را شامل می شود:

 • کابل جوش با پوشش پلاستیکی
 • کابل قدرت با عایق لاستیکی
 • کابل تخت با عایق لاستیکی
 • کابل کنترل تخت و گرد با عایق و شیلد لاستیکی
 • کابل ابزار دقیق با عایق لاستیکی
 • کابل با عایق لاستیکی مخصوص کشتی و قایق
 • کابل قابل حمل معدن با عایق لاستیکی
 • کابل مخصوص با عایق لاستیکی به درخواست مشتری

شما می توانید برای خرید سیم برق و کابل برق ساختمانی مغان و همچنین اطلاع از لیست قیمت سیم و کابل مغان به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
سوالات متداول
<
>
پنکه رومیزی دمنده مدل Haleh سایز 30 پنکه رومیزی دمنده مدل Haleh سایز 30 1,030,000 تومان 999,100 تومان
پنکه سقفی سه پره لونا مدل 112 پنکه سقفی سه پره لونا مدل 112 2,200,000 تومان 2,090,000 تومان
حشره کش برقی 2x10 وات صاعقه مدل SA210 حشره کش برقی 2x10 وات صاعقه مدل SA210 3,575,000 تومان 3,289,000 تومان
پنکه سه در یک البرز پنکه سه در یک البرز 2,830,000 تومان 2,688,500 تومان
پنکه سقفی لونا مدل 102 پنکه سقفی لونا مدل 102 2,250,000 تومان 2,137,500 تومان
پنکه سقفی سه پره البرز مدل CF-90 پنکه سقفی سه پره البرز مدل CF-90 2,300,000 تومان 2,185,000 تومان
<
>

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری