برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع محصول
more... less
جنس بدنه
more... less
براساس قیمت
308000تومان 1200000تومان

قوطی کف خواب دوراک

کشور سازنده :
ایران
برند :
دوراک
نوع محصول :
قوطی کف خواب
308,000 تومان
قوطی کف خواب به همره زیره دوراک - استفاده برای دفن در بتن یا پوکه - فروش به صورت محصول کامل ( قوطی کف خواب و زیره ) - دارای عمق قابل تنظیم در بازه ی 7.5 تا 10.5سانتیمتر - دارای ابعاد برش 17.8 در 25.5 سانتی متر- ابعاد...

فهرست:

قوطی کف خواب دوراک

انواع قوطی کف خواب دوراک معمولا در ساختمان های اداری و تجاری که جای بسیار کمی برای نصب کلید و پریز بر روی دیوار وجود دارد و یا اصلا امکان نصب این تجهیزات بر روی دیوار نیست، مورد استفاده قرار می گیرد. قوطی کف خواب به صورت جعبه ای درون کف کاذب قرار می گیرد. درون این جعبه تعدادی ماژول کلید و پریز قرار گرفته است که کاربر می تواند به راحتی از آن ها استفاده نماید. این وسیله زیبایی اتاق را حفظ می کند و مانع از تجمع سیم ها می شود.

کف خواب دوراک , قوطی کف خواب

نحوه نصب

جهت نصب انواع قوطی کف خواب دوراک، نصاب قوطی را در فوم بتن دفن می نماید که این کار باعث محکم شدن قوطی کف خواب در زمین می شود. قوطی نیز درون یک عدد زیره ی کف خواب قرار می گیرد. برای این کار، ابتدا باید درب آهنی زیره را برداشت و سپس جعبه کف خواب را در آن پیچ کرد. همچنین امکان نصب این محصول در کف کاذب نیز وجود دارد که در این صورت دیگر نیازی به زیره برای ثابت و محکم کردن باکس کف خواب در زمین نیست و می توان به صورت مستقیم، جعبه را به کف کاذب پیچ نمود.

قوطی کف خواب دوراک , باکس کف خواب

ادامه مطلب
سوالات متداول
<
>

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری