new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ

چراغ های استخری و آب نما

61 محصول وجود دارد

چراغ استخری و چراغ آب نما

چراغ استخری و چراغ آب نما از المان هایی هستند که نقش مهمی در نورپردازی دارند و می توانند جلوه خاصی به یک محیط ببخشند همچنین از آنجا که امروزه توجه به زیبایی محیط و استفاده از عناصر مختلف تزئینی گسترش زیادی یافته است به همین دلیل کاربرد چراغ و روشنایی اهمیت یافته و با تولید چراغ هایی با تنوع بالا این امکان فراهم شده است تا در اماکن مختلف نورپردازی مورد توجه قرار گیرد و جذابیت فضا را دو چندان کند. یکی از فضاهایی که با نورپردازی می تواند شکل ظاهری زیبایی پیدا کند انواع استخر می باشد که این استخرها می توانند در حیاط منازل ، ویلاها و یا در سطح شهر قرار گرفته باشند در واقع یکی از جذابیت هایی که می تواند فضای استخر شما را پرطرفدارتر کند نورپردازی صحیح و درست و استفاده از چراغ استخر مناسب است.

          

چراغ استخری - چراغ آب نما - چراغ ضد آب - چراغ زیر آب

           

استفاده از انواع چراغ های استخری و آب نما سبب می شود علاوه بر تامین نور فضا در عین حال ترکیب آب و نور زیبایی شگفت انگیزی را ایجاد کند البته در وهله اول وجود روشنایی در استخر یا استفاده از انواع چراغ استخر باعث کارایی آن در شب می شود و می توان از نورپردازی آن لذت برد. استفاده از انواع چراغ استخر در استخرهای روباز و سرپوشیده سبب می شود آب جلوه بیشتری پیدا کند و این امر در پارک ها و بوستان های مختلف حائز اهمیت است.

      

چراغ استخری - چراغ ضد آب استخری - چراغ زیر آبی

      

جهت تامین روشنایی استخرها می توان از انواع چراغ استخری (چراغ سونا) با رنگ نورهای متفاوت استفاده کرد و ترکیب این نورها در کنار هم می تواند جذابیت ویژه ای را ایجاد کند البته در انتخاب چراغ استخر و چراغ آبنما باید به ضد رطوبت بودن آنها توجه کرد و همه این ویژگی ها به نوع و کاربری استخر نیز بستگی دارد البته در نورپردازی این فضاها المان های دیگر نیز حائز اهمیت هستند به طور مثال کاشی کاری به کار رفته درون استخر می تواند اثر قابل توجهی بر تابش نور داشته باشد به این صورت که اگر رنگ کاشی ها در استخر شما آبی تیره ، سبز یا آبی مایل به خاکستری باشد در این صورت می توانید از ردیفی از نورهای گرم در آب استفاده نمایید تا زیبایی آب استخر را دوچندان کند. در انتخاب چراغ استخر باید به این نکته توجه شود که علاوه بر ایجاد نور زیبایی بصری نیز ایجاد کنند.

      

چراغ استخری - چراغ آبنما - چراغ زیر آب - چراغ ضد آب

       

نکات قابل توجه در استفاده از چراغ استخر یا چراغ سونا

نصب صحیح چراغ استخری

انواع چراغ استخر یا چراغ های سونا باید به گونه ای در کف استخر قرار بگیرند که نور آنها سبب آزار چشم افراد نشود در واقع در زمان نصب باید به محل قرارگیری این چراغ ها توجه کرد همچنین تعداد آنها باید به گونه ای باشد که فاصله شان از هم نه زیاد باشد نه کم و در ضمن باید از زوایای مناسبی استفاده گردد تا برای چشم افراد اطراف استخر خیرگی ایجاد نکند.

نورپردازی چشم نواز در استخر با استفاده از چراغ استخر

چراغ های تکی استفاده شده در استخرها سایه هایی را ایجاد می کند که از دید افراد خارج از استخر منظره ناخوشایندی است بنابراین استفاده از دو چراغ رو به روی هم از ایجاد سایه های مزاحم می کاهد و نورپردازی استخر را بی عیب و نقص نشان می دهد.

       

چراغ استخری مولتی کالر - چراغ استخری - چراغ ضد آب

      

انتخاب رنگ مناسب نور چراغ استخری (چراغ ضد آب)

در انتخاب رنگ نور چراغ استخر یا چراغ آب نما باید به این نکته توجه شود که این انتخاب بر اساس رنگ بدنه استخر انجام شود به طور مثال رنگ های روشن به کار رفته در بدنه استخر جذب و انعکاس نور بهتری دارند و در این موارد می توان از نورهای گرم همانند قرمز یا نارنجی استفاده کرد.از آنجا که امروزه بیشتر چراغ های استخری LED هستند بنابراین نوری که در فضا منتشر می سازند هم ملایم و یکنواخت است و هم مصرف انرژی کمتری دارد در عین حال پخش نور بالایی نیز دارند.

      

چراغ استخری مولتی کالر - چراغ استخری ال ای دی - چراغ استخری LED

      

استاندارد بودن انواع چراغ استخری یا چراغ های سونا

چراغ های داخل استخر باید مطابق با استانداردها ساخته شوند و باید ضد آب و ضد رطوبت باشند تا در تماس طولانی مدت با آب استخر دچار خرابی و زنگ زدگی نشوند. انواع چراغ استخری باید به گونه ای طراحی شوند که سبب برق گرفتگی نشوند به همین دلیل ولتاژ مورد استفاده این محصولات 12 ولت است و دارای ترانسی جهت تبدیل ولتاژ برق شهری به ولتاژ مورد نیازشان می باشند.

به طور کلی چراغ های استخر همانند اکثر روشنایی های موجود دارای دو نوع توکار و روکار هستند که هردو درجه حفاظت بالایی دارند و پوشش رنگی آنها به گونه ای است که در اثر قرار گرفتن در آب خورده نمی شوند. شما می توانید با مراجعه به سایت لایت هوم نسبت به خرید چراغ استخری و یا اطلاع از قیمت چراغ استخر اطلاع پیدا کنید.

چراغ آب نما

       

چراغ آب نما - چراغ فواره ای - چراغ زیر آب - چراغ آبنما

       

نوع دیگری از انواع روشنایی که تاثیر به سزایی در طراحی و نورپردازی پارک ها و فضاهای مختلف دارد انواع چراغ آب نما است که تنوع ساخت بالایی دارند و امروزه مورد توجه بیشتر طراحان قرار گرفته اند. استفاده از نور و محصولات نوری در تزئین آبنماها کاری خلاقانه است که زیبایی شگفت انگیزی ایجاد می کند و می تواند محیط را دگرگون سازد. امروزه با تولید انواع چراغ آبنمای ال ای دی شما می توانید با اطمینان از کیفیت و پخش نور مناسب این محصولات آنها را در آب نمای مورد نظرتان استفاده نمایید و نگران هدر رفت انرژی نباشید همچنین برخی مدل های این چراغ ها قابلیت تغییر رنگ دارند و می توانند با نورهای مختلف زیبایی فضا را دو چندان کنند.

      

چراغ آب نما پایه دار - چراغ آبنما - چراغ آب نما روکار

      

در صورتی که قصد دارید نورپردازی از بیرون انجام شود باید توجه داشته باشید تا منبع نور با آب نما فاصله مناسبی داشته باشد و همچنین از چراغ هایی استفاده شود که در برابر آب و رطوبت مقاومت دارند. چراغ های آب نما همانند انواع چراغ استخر امروزه مورد توجه قرار دارند و می توانند سبب ایجاد فضایی زیبا و دلنشین در یک محیط شوند ، این چراغ ها می توانند به صورت روکار یا توکار نصب شوند و معمولا استفاده شده در آنها از نوع LED است که هم مصرف انرژی کمتری داشته و هم پخش نور با کیفیت و بالایی دارند.

انواع چراغ آب نما دارای لامپ هایی در رنگ های مختلف می باشند که انتخاب هریک از این رنگ ها به عهده مشتری است به طور مثال در بعضی از چراغ ها رنگ نور RGB است به این معنی که با روشن شدن چراغ نور در رنگ های مختلف منتشر می شود و زیبایی خاصی به فضا و آب نمای مورد نظرتان می بخشد.

           

چراغ استخری - چراغ آب نما - چراغ آب نما

          

چراغ های آب نما دارای تنوع بالایی هستند و می توانند در قسمت زیرین فواره ها یا آبنماها قرار داده شوند و نور را با زاویه مناسب در فضا منتشر سازند همچنین در استفاده از انواع چراغ آب نما همانند چراغ استخر باید توجه کرد که محل قرار دادن آنها به گونه ای باشد که منظره نوری مناسبی را ایجاد کنند و این محصولات در صورتی که دارای لامپ ال ای دی باشند هم مصرف انرژی کمی دارند و هم پخش نور بالایی دارند. انواع چراغ آب نما دارای ولتاژ 12 ولت می باشند که خطر برق گرفتگی کمتری دارند و امکان نفوذ رطوبت به این چراغ ها وجود ندارد همچنین بدنه انواع چراغ آب نما به گونه ای طراحی می شود که ضد ضربه اند و طول عمر بالایی دارند.

نصب چراغ های استخری و چراغ آب نما

      

چراغ آب نما - چراغ آبنما - چراغ ضد آب

      

جهت نصب چراغ های استخری باید ابتدا حفره ای به اندازه مخفی کردن سیم های اضافی در پشت چراغ تعبیه شود و سپس چراغ به صورت روکار یا توکار روی حفره نصب گردد. جهت نصب چراغ فواره ای یا چراغ آب نما بهتر است نصب این محصول به گونه ای انجام شود که آب روی چراغ جریان داشته باشد و این حالت باعث می شود روی چراغ همواره تمیز بماند.

انواع چراغ آبنما، چراغ استخر یا چراغ سونا به علت خطر برق گرفتگی باید از نوع ولتاژ پایین باشند به همین علت قبل از مسیر سیم کشی باید ترانس قرار بگیرد تا ولتاژ را کم کند ، چراغ های آب نما و استخری باید از جنسی باشند که مواد شوینده روی آنها تاثیر نگذارد و به طور کلی جهت خنک ماندن باید در آب غوطه ور باشند. هنگام خرید چراغ آب نما و خرید چراغ استخری باید به درجه حفاظت آن توجه شود زیرا این درجه نشان دهنده مقاومت چراغ در برابر رطوبت و نفوذ آب می باشد.

شما می توانید جهت خرید چراغ آب نما و اطلاع از قیمت چراغ آب نما به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید و تمامی محصولات چراغ استخر، چراغ سونا و غیره را مشاهده کرده و محصول خود را با اطمینان خریداری کنید.

 • موجود

  چراغ دفنی پارکتی آب نما 1.2 وات LED مدل FEC-1606

  2 سال گارانتی

  108,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما LED مدل FEC-G00301

  1 سال گارانتی

  62,400 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما LED مدل FEC-G00401

  1 سال گارانتی

  79,200 تومان

 • موجود

  چراغ فواره و آب نما LED مدل FEC-A10007

  1 سال گارانتی

  204,000 تومان

 • موجود

  چراغ آب نما و فواره 3×9 وات مدل FEC-3008-WARM

  1 سال گارانتی

  780,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری ال ای دی 3 وات مدل FEC-3004

  1 سال گارانتی

  218,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری ال ای دی 3 وات مدل FEC-3004-RGB

  1 سال گارانتی

  256,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری COB توکار 5 وات مدل FEC-3005 آفتابی

  1 سال گارانتی

  262,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری LED توکار 9 وات مدل FEC-3006 آفتابی

  1 سال گارانتی

  512,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری LED توکار 9 وات مدل FEC-3006 مولتی کالر

  1 سال گارانتی

  630,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری LED توکار 27 وات مدل FEC-3007 آفتابی

  1 سال گارانتی

  780,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری LED توکار 27 وات مدل FEC-3007 مولتی کالر

  1 سال گارانتی

  930,000 تومان

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری و آب نما 12 وات LED مدل FEC-J03701-RGB

  1 سال گارانتی

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما 12 وات LED مدل FEC-B03701

  1 سال گارانتی

  198,000 تومان

 • موجود

  چراغ آب نما و استخری مدل FEC-3009

  2 سال گارانتی

  282,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما 2×4 وات LED مدل SH-B4XC0418 مولتی کالر

  1 سال گارانتی

  1,375,000 تومان

 • موجود

  چراغ آب نما و فواره 3×9 وات مدل FEC-3008-RGB

  2 سال گارانتی

  930,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما 24 ولت 3×1 وات LED مدل - SH-B4A0106 مولتی کلر (RGB)

  1 سال گارانتی

  726,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما 24ولت 3×1 وات LED مدل SH-B4A0158

  1 سال گارانتی

  528,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما 24 ولت 2×6 وات LED مدل B4B0616

  1 سال گارانتی

  1,100,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آب نما 24 ولت 2×6 وات LED مدل B4B0618 مولتی کالر (RGB)

  1 سال گارانتی

  1,320,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری و آبنما 24 ولت ال ای دی 2×18 وات مدل SH-B4F1857

  1 سال گارانتی

  2,145,000 تومان

 • موجود

  چراغ حلقه ای آبنما شعاع مدل B4E1217

  426,300 تومان

 • موجود

  چراغ استخری توکار گرد شعاع مدل B4FB1818

  2,750,000 تومان

 • موجود

  چراغ حلقه ای آبنما شعاع مدل B4SB0901

  1,485,000 تومان

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 3 وات مدل ELG-ES01

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 12 وات مدل ELG-ES03

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 1 وات مدل ELG-ES04

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 6 وات مدل ELG-ES05

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 1 وات مربعی مدل ELG-ES06

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری LED اریس 1 وات مدل ELG-K001

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 3 وات مدل ELG-K003

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 3 وات LED اریس مدل ELG-K004

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 6 وات مدل ELG-K005

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 9 وات اریس مدل ELG-K006

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری LED اریس مدل ELG-K007

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 9 وات LED اریس مدل ELG-K008

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 9 وات ال ای دی مدل ELG-K009

 • تماس بگیرید

  چراغ استخری 3 وات مدل ELG-K012

 • موجود

  چراغ استخری 4*2 وات شعاع مدل B4XC0457

  1,100,000 تومان

 • موجود

  چراغ حلقه ای آبنمای شعاع مدل B4TB0918

  715,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری شعاع توکار گرد مدل B4YB0618

  858,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری توکار گرد شعاع مدل B4YB0657

  1,375,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری توکار گرد شعاع مدل B4ZB1218

  2,200,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری توکار گرد شعاع مدل B4ZB1257

  1,980,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری روکار پایه دار شعاع مدل B5AF0158

  605,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری گرد شعاع مدل LH-5001-1

  187,000 تومان

 • موجود

  چراغ استخری روکار پلاستیکی مدل LH-5001-9A

  90,000 تومان

 • موجود

  چراغ سرنازلی 9 وات ضد آب Ayaz

  412,000 تومان

 • موجود

  دفنی ضد آب گرد 3 وات Ayaz-QD3

  145,000 تومان

چراغ های استخری و آب نما