برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تجهیزات برق و شبکه هومر

تجهیزات برق و شبکه هومر

تجهیزات برق و شبکه Homer به وسایل و قطعاتی گفته می شود که برای عبور سیم ها و کابل های برق در سیستم های کامپیوتری و شبکه ای مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند نظم مناسبی را به تجهیزات برقی بدهند در واقع این تجهیزات و ابزار برای راه اندازی یک شبکه رایانه ای مورد نیاز هستند به طور کلی از گذشته تا کنون شبکه های کامپیوتری به دو دسته پسیو (Passive) و اکتیو (Active) تقسیم می شوند که ادامه با آنها بیشتر آشنا می شویم. تجهیزات شبکه ای فعال یا اکتیو قطعاتی هستند که معمولا به برق متصل شده و در تولید ، هدایت و یا تقویت سیگنال ها نقش دارند و به اصطلاح به خودی خود فعالیت دارند.

تجهیزات برق و شبکه هومر - تجهیزات برق و شبکه homer

وقتی گفته می شود تجهیزات برق و شبکه هومر منظور تجهیزات غیر فعال یا پسیو هومر است که در واقع تجهیزاتی هستند که قابل برنامه ریزی نیستند و نمی توانند تغییراتی روی اطلاعات یا محتوای تبادل شده در شبکه داشته باشند و جهت مرتب سازی یا وصل کردن سیم ها و کابل ها مورد استفاده قرار می گیرند. تجهیزات برق و شبکه هومر انگلستان که یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید تجهیزات پسیو شبکه می باشد دارای کیفیت بالایی در انتقال اطلاعات هستند که با بالاترین استانداردها تولید شده اند و ابزارهای متفاتی دارند شامل :

 • انواع پچ پنل Patch Panel
 • انواع رک پنل Rack Panel
 • انواع Power Module
 • انواع پچ کورد
 • انواع کیستون Keystone
 • انواع اتصال دهنده Connector
 • انواع فیس پلیت Face Plate
 • فریم پچ پنل
 • انواع رک آماده نصب

در ادامه به مختصری توضیح در رابطه با این تجهیزات می پردازیم تا شما در صورت نیاز با آگاهی خرید خود را انجام دهید.

 • پچ پنل هومر

پچ پنل هومر قطعه مستطیل شکل دارای تعداد مشخصی پورت شبکه است که با استفاده از آن می توان انتهای کابل شبکه و تجهیزات شبکه ای اتصال برقرار کرد در واقع هنگام کابل کشی در هر قسمت از ساختمان چندین سوکت شبکه قرار می گیرد که ممکن است فعلا بی استفاده باشند و کاربری از طریق آنها به شبکه متصل نباشد اما باید این امکان وجود داشته باشد تا در هنگام افزایش کاربر این سوکت ها را وارد مدار شبکه کرد لذا متخصصان کابل کشی برای حل این مشکل از پچ پنل استفاده می کنند یعنی تمام کابل هایی که به سوکت ها متصل هستند را در یک نقطه که مرکز قرار گیری رک می باشد جمع آوری می کنند و آنها را وارد پچ پنل کرده و شماره گذاری می کنند تا در صورت لزوم هر سوکتی را که می خواهند با یک کابل کوچک شبکه به سوئیچ متصل کنند.

پچ پنل هومر - patch panel هومر - پچپنل homer

 • پچ کورد هومر

پچ کورد قطعه ای است که برای ایجاد اتصال بین سوئیچ شبکه ، پچ پنل و همچنین ایجاد اتصال بین کامپیوتر و پریز شبکه مورد استفاده قرار می گیرد در واقع یکی از مهم ترین قسمت های شبکه پچ کورد است که کارایی شبکه را تحت تاثیر قرار می دهد. انواع پچ کورد Homer دارای اندازه های مختلفی هم چون 0.5 ، 0.75 ، 1 ، 2 ، 3 و 5 متر است که دو سر آن ها دارای سوکت RJ45 می باشد و روی این کابل پوششی کشیده شده است که از کابل محافظت می کند. پچ کورد هومر انگلستان مجهز به پوشش LSZH است که فاقد هالوژن بوده و در زمان آتش سوزی مواد سمی و دود سمی تولید نمی کند.

پچ کورد هومر - پچ کورد homer

 • کیستون هومر

کیستون شبکه هومر یک قطعه کوچک است که رابط بین پریز شبکه و کابل شبکه و در نهایت کامپیوتر است. کیستون ها در واقع برای اتصال سوکت های Rj45 استفاده می شوند و با توجه به cat6 یا cat5 بودن کابل شبکه انواع مختلفی دارند. Keystone های هومر دارای دو نوع مختلف ، مناسب برای کابل شبکه شیلد دار و کابل شبکه  بدون شیلد هستند که مشتریان می توانند متناسب با نوع کابل مورد استفاده شان یکی از این کیستون ها را انتخاب کنند.

کیستون هومر - keystone هومر - کیستون homer

 • فیس پلیت هومر

فیس پلیت به صفحه پریز توکار شبکه گفته می شود که از تجهیزات پسیو شبکه است و تمامی کیستون ها می توانند روی آن نصب شوند. به طور کلی کیستون ها می توانند تک یا دو پورت باشند. فیس پلیت Homer دارای دو پورت است که کیستون در آن قرار گرفته و محکم می شود.

فیس پلیت هومر - face plate هومر - فیسپلیت هومر

از دیگر تجهیزات برق و شبکه هومر می توان به بک باکس هومر ، فریم پچ پنل 24 پورت ، هدایت کابل و غیره اشاره کرد که شما می توانید جهت خرید تجهیزات برق و شبکه homer و اطلاع از قیمت تجهیزات شبکه هومر به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
سوالات متداول
<
>

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری