چراغ های پنلی لکسینگتون

راهنمای خرید 3 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: آلمان
  • برند: لکسینگتون
  • جنس بدنه: پلی کربنات

  9.3/10

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: آلمان
  • برند: لکسینگتون
  • جنس بدنه: پلی کربنات

  9.3/10

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: آلمان
  • برند: لکسینگتون
  • جنس بدنه: پلی کربنات

  9.3/10

نمایش 1 - 3 از 3 مورد

چراغ پنلی لکسینگتون

چراغ های پنلی LEXINGTON در دسته محصولاتی قرار دارند که در ساخت آنها از متریال با کیفیت بالا استفاده شده است و با داشتن طراحی و درجه کیفی بالا توانسته اند در میان رقبای خود جایگاه مناسبی پیدا کنند. چراغ های پنلی لکسینگتون ساخت کشور آلمان می باشند و مجهز به تکنولوژی ال ای دی هستند که امروزه کاربردهای زیادی دارد در واقع با ورود این تکنولوژی به صنعت روشنایی هم هزینه های ناشی از مصرف برق به شدت کاهش یافته و هم کیفیت نورهای تولیدی افزایش پیدا کرده است که در همین راستا شرکت لکسینگتون با تولید چراغ های LED توانسته است سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد و محصولاتی را تولید کند که در فضاهای داخلی و خارجی مورد استفاده واقع می شوند.

چراغ های پنلی لکسینگتون - چراغ های پنلی COB لکسینگتون

کیفیت بالا و طراحی دقیق چراغ های پنلی لکسینگتون می تواند ضامن معتبری برای برتری محصولات این شرکت آلمانی باشد. چراغ های ال ای دی لکسینگتون دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ نور می باشند و می توانند در محیط های منازل ، اداره ها ، سازمان ها ، شرکت ها ، فضاهای داخلی مجتمع های تجاری ، مجتمع های اداری و غیره مورد استفاده قرار گیرند. طراحی بدنه چراغ های پنلی Lexington به گونه ای می باشد که در ساخت آنها از آلومینیوم دایکاست استفاده شده است که هم وزن کمی دارند و هم مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف و ضربه دارند.

چراغ توکار COB لکسینگتون - چراغ پنلی COB توکار Lexington

در ساخت چراغ پنلی SMD و COB لکسینگتون از تکنولوژی SMD و COB استفاده شده است که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارند به طور مثال از چراغ های توکار COB لکسینگتون می توان در هتل ها ، ویترین مغازه ها ، مجتمع های تجاری و غیره جهت تامین روشنایی استفاده کرد که این محصولات با توان های مختلفی ارائه می شوند و افراد می توانند متناسب با نیاز خود یکی از انواع چراغ COB لکسینگتون را انتخاب نمایند.

در شکل زیر چراغ توکار COB لکسینگتون با فک متحرک را مشاهده می کنید که در ساختمان داخلی آن یک چیپ یا بورد با تعدادی ال ای دی استفاده شده است که می توانند نور را به صورت متمرکز و یا پرتابی روی کالای مورد نظر متمرکز کنند همچنین از آنجا که این چراغ به صورت توکار نصب می شود لازم است حفره ای روی سقف یا روی محل مورد نظر ایجاد گردد و چراغ داخل آن قرار داده شود . از این محصول می توان جهت تامین روشنایی در آشپزخانه ، اتاق های پذیرایی ، اتاق کار ، راهروها ، فضاهای داخلی فروشگاه ، ویترین مغازه ها یا به طور مثال در موزه ها و گالری ها برای جلب توجه و تمرکز روی موضوع مورد نظر استفاده کرد. در این محصول با داشتن فک متحرک می توان به راحتی بعد از نصب آن زاویه تابش نور را تغییر داد و نور را به سمت دلخواه هدایت و متمرکز کرد.

چراغ COB توکار لکسینگتون - چراغ پنلی COB توکار لکسینگتون با فک متحرک

شکل زیر نشان دهنده چراغ COB لکسینگتون با فک ثابت است که مجهز به تکنولوژی COB LED می باشد در واقع در این چراغ تعداد زیادی ال ای دی یا دیود نوری روی یک بورد قرار دارند و می توانند و نور را به صورت پرتویی و متمرکز در فضا منتشر سازند. از این محصول می توان در اتاق های پذیرایی ، آشپزخانه ها ، راهروها ، فضاهای داخلی فروشگاه ها ، فضاهای عمومی ، منازل و غیره استفاده کرد. این چراغ های پنلی Lexington آلمان نیز به صورت توکار نصب می شوند و دارای طول عمر بالا و در عین حال مصرف انرژی کمتری نسبت به مدل های قدیمی می باشند.

چراغ COB لکسینگتون با فک ثابت - چراغ پنلی COB توکار LEXINGTON

شما می توانید در صورت نیاز به خرید چراغ پنلی COB لکسینگتون و اطلاع از قیمت چراغ های پنلی LEXINGTON به سایت لایت هوم مراجعه کنید و با خرید این محصولات از دوسال گارانتی آنها نیز استفاده نمایید.

فیلتر کردن محصولات
کشور سازنده
جنس بدنه
گارانتی
نوع نصب
رنگ
نوع سر پیچ و لامپ
شار نوری ( لومن )
چراغ های پنلی لکسینگتون
اعمال فیلتر
js_def