سیم و کابل زر کابل کرمان

8 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 8 از 8 مورد

نمایش 1 - 8 از 8 مورد

سیم و کابل زرکابل کرمان

یکی از تولید کننده های بزرگ در زمینه سیم و کابل شرکت سیم و کابل زر کابل کرمان می باشد ، شرکت سیم و کابل زر کابل کرمان تولید کننده انواع سیم و کابل صنایع برقی و مخابراتی می باشد که با استفاده از تجهیزات مدرن توانسته بخش عمده ای از نیاز های صنایع کشور همچون سیم و کابل را تامین نماید.

سیم و کابل زرکابل کرمان

صنایع سیم و کابل زر کابل کرمان در سال 1381 در شهرک صنعتی کرمان تاسیس گردید و توانست طی مدت کوتاهی محصولات خود را با نام تجاری سیم و کابل زر کابل کرمان روانه بازار نماید و وارد عرصه های رقابت بین المللی شود. این شرکت با بهره برداری از خطوط تولید وسیع و تجهیزات مختلف قادر به تولید گستره وسیعی از انواع سیم و کابل های مختلف مانند سیم و کابل زر کابل با هادی های مسی یا آلومینیومی می باشد و در همین راستا شرکت سیم و کابل زر کابل کرمان توانسته است با در اختیار گرفتن کادری متخصص در کلیه قسمتها شامل طراحی ، تولید و کنترل کیفیت محصولاتی شامل انواع سیم زر کابل و انواع کابل زر کابل را با کیفیت بالا به مصرف کنندگان عرضه نماید.

شرکت سیم و کابل کرمان با توجه به گستره روز افزون کاربرد سیم و کابل های تخصصی در پروژه های صنعتی و عمرانی ، توسعه و افزایش کیفیت محصولات خود شامل سیم زر کابل کرمان و کابل زر کابل کرمان را در دستور کار اصلی خود قرار داده است و به همین دلیل توانسته سیم و کابل خود را به کشور های دیگر نیز صادر نماید. صنایع سیم و کابل کرمان توانسته است با پیاده سازی سیستم های کیفی در بخش های مختلف مانند: طراحی ، ساخت ، کنترل کیفیت و بازرگانی محصولات سیم و کابل زرکابل را با کیفیت بالا روانه بازار نماید.

محصولات شرکت سیم و کابل زر کابل کرمان

سیم و کابل زرکابل

سیم و کابل زر کابل کرمان شامل:

سیم زر کابل هوایی

کاربرد این سیم های سخت و نرم محافظت از سیستم های الکتریکی در برابر شوک می باشد.

شامل سیم زر کابل هوایی نرم و سیم زر کابل هوایی سخت

سیم زرکابل کرمان 

سیم زر کابل مفتولی

کاربرد این سیم های مفتولی برای مصارف خانگی جهت روشنایی و انتقال قدرت می باشد.

سیم زرکابل 

سیم زر کابل افشان

این سیم ها به سیم نرم معروفند و دارای قابلیت انعطاف بالایی می باشند که در سیم کشی ساختمان کاربرد دارند.

zar cable wire and cable 

کابل قابل انعطاف

کاربرد این کابل ها در فضاهای داخلی ساختمان برای وسایل برقی و یا روشنایی می باشد.

zar cable wire and cable 

کابل خود نگه دار

کابلهای خودنگهدار برای تامین و توزیع جریان برق در خطوط هوایی با كارایی بالا و هزینه كم به كار می روند.

کابل زرکابل کرمان 

کابل کانسنتریک

کابل های قدرت با عایق و روکش پی وی سی ، کانسنتریک نام دارند و هادی این کابل ها از جنس فلز مس می باشد.

کابل زرکابل 

کابل کنترل قابل انعطاف شیلد دار

از این کابل ها در ساختار ابزار دقیق و در محل هایی که میدان های الکتریکی مزاحم با شدت بالا وجود دارند استفاده می شود. کابل زر کابل در این مدل دارای هادی مسی می باشد.

zar cable wire and cable 

کابل کواکسیال

این کابل ها "هم محور" نامیده می شوند ودارای یک هادی مسی می باشند که توسط یک عایق پلاستیکی محصور شده‌اند. روی این لایه نیز توسط یک رسانای نازک (از جنس آلومینیوم یا مس) برای انعطاف کابل پوشیده شده است. همه این اجزا  در داخل عایق دیگریقرار دارند. کاربرد کابل زر کابل از نوع کواکسیال ایجاد توانایی انتقال پهنای باند بالا با کمترین تلفات و تداخل سیگنال می باشد.

zar cable wire and cable 

کابل کنترل قابل انعطاف

این نوع از کابل ها برای نصب در تابلو های کنترل ، داخل یا بیرون ساختمان ، زیرزمین و در محل هایی که احتمال صدمات مکانیکی کم است استفاده می شود، استفاده از کابل کنترل قابل انعطاف زر کابل در محیط های مرطوب و خشک مجاز است.

zar cable wire and cable 

کابل قدرت قابل انعطاف زر کابل

در کابل زر کابل نوع قدرت قابل انعطاف نحوه قرارگیری رشته ها به دو صورت است که در کابل هایی با سطح مقطع گرد رشته ها باید به هم تابیده باشند و در کابل تخت رشته ها به صورت موازی قرار می گیرند.

zar cable wire and cable 

کابل غیر قابل انعطاف

کابل های غیر قابل انعطاف جهت کابل کشی در نقاط خشک و مرطوب ، در داخل یا خارج ساختمان و داخل یا روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرند.

zar cable wire and cable 

کابل کنترل زره دار با ولتاژ پایین

این نوع از کابل های زره دار دارای هادی آلمینیومی می باشند و برای محل هایی که نیاز به وزن کم کابل داریم قابل استفاده می باشند.

zar cable wire and cable 

شما می توانید برای خرید سیم و کابل کرمان و یا اطلاع از قیمت سیم و کابل زرکابل کرمان به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

سیم و کابل زر کابل کرمان