برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع محصول
more... less
جنس بدنه
more... less
براساس قیمت
1500تومان 75000تومان

کف کاذب افومکس

تماس بگیرید
کشور سازنده :
ایران
برند :
افومکس
نوع محصول :
کف کاذب
1,500 تومان
در صورتی که برای مکانی نیاز به ارتفاع بیشتری داشته باشیم می توانیم از قطعه ی رابط افزایش ارتفاع افومکس استفاده نماییم.
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ایران
برند :
افومکس
نوع محصول :
کف کاذب
3,572 تومان
پایه پلی پروپلین افومکس - برای ایجاد ارتفاع از سطح زمین - دارای چهار شیار برای قرار گیری تایل - 120 میلیمتر از سطح زمین

کف کاذب کاذب افومکس

یکی از تجهیزاتی که بیشتر در ساختمان های تجاری و اداری کاربرد دارد، کف کاذب است که جهت ایجاد بستری برای جمع آوری سیم ها و کابل ها از آن استفاده می نمایند. در صورتی که در مکانی با سیم و کابل های زیادی روبرو باشیم، می توانیم برای جلوگیری از خراب شدن ظاهر آن مکان و جمع آوری سیم ها از محل رفت و آمد افراد، از کف کاذب استفاده نماییم. این محصول بیشتر در اتاق های سرور، غرفه های نمایشگاهی، سویچینگ های مخابراتی و فضایی، اتاق کامپیوتر و... استفاده می شود. شرکت های مختلفی از جمله شرکت افومکس در این زمینه فعالیت می نمایند و محصولات با کیفیتی از جمله داکت و ترانکینگ را تولید و به مشتری ارائه می نمایند.

کف کاذب افومکس , کف کاذب

انواع کف کاذب افومکس داری قطعات مختلفی از جمله تایل و پایه ی پلی پروپلین می باشد. پایه پلی پروپلین، برای ایجاد فاصله بین زمین و کف، مورد استفاده قرار می گیرد. پلی پروپلین نوعی پلاستیک مقاوم صنعتی می باشد که فشار و حرارت زیاد را تحمل می نماید. به همین دلیل نیز پایه ها را از این نوع پلاستیک تولید می نمایند تا در صورت ایجاد فشار و قرار گیری بار زیاد بر روی کف، امکان شکستن پایه ها وجود نداشته باشد. تایل ها نیز قطعات گالوانیزه ای می باشند که به عنوان کفی و با فاصله ای که توسط پایه از زمین ایجاد شده است مورد استفاده قرار می گیرند.

برخلاف انواع کف کاذب سنتی که نیاز به پیچ و مهره برای نصب دارند، محصولات کف کاذب افومکس به پیچ و مهره و همچنین نصب توسط نصاب ماهر نیازی ندارد. به طوری که تایل ها به راحتی و با استفاده از چکش لاستیکی و یا فشار دست بر روی شیار پایه قرار می گیرند و در زمان نیاز نیز می توان بوسیله ی یک عدد پیچ گوشتی اولین تایل را از محل نصب خارج نمود و سپس تنها با استفاده از دست بقیه ی تایل ها را از پایه جدا کرد.

کف کاذب افومکس , نصب کف کاذب

لوازم جانبی مختلفی برای کف کاذب افومکس وجود دارد که هریک کاربرد خاص خود را دارند. برخی از این لوازم شامل، رمپ، قطعه کناره، قطعه گوشه، قطعه افزایش ارتفاع، تایل دارای دایره ی عبور کابل، تایل ارت، تایل قوطی کف خواب، تایل روزنه ی عبور سیم و... می باشد. همانطور که گفته شد، هر یک از این قطعات به منظور خاصی استفاده می شود. برای مثال تایل ارت برای تخلیه ی بار الکتریکی به وجود آمده از تجمع سیم ها، تایل دارای دایره برای عبور دادن کابل و سیم از کف به کار می رود و یا قطعه ی افزایش ارتفاع در مواقعی که نیاز به ارتفاع بیشتری داشته باشیم، مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
سوالات متداول
<
>
پنکه رومیزی دمنده مدل Haleh سایز 30 پنکه رومیزی دمنده مدل Haleh سایز 30 1,030,000 تومان 999,100 تومان
پنکه سقفی سه پره لونا مدل 112 پنکه سقفی سه پره لونا مدل 112 2,200,000 تومان 2,090,000 تومان
حشره کش برقی 2x10 وات صاعقه مدل SA210 حشره کش برقی 2x10 وات صاعقه مدل SA210 3,575,000 تومان 3,289,000 تومان
پنکه سه در یک البرز پنکه سه در یک البرز 2,830,000 تومان 2,688,500 تومان
پنکه سقفی لونا مدل 102 پنکه سقفی لونا مدل 102 2,250,000 تومان 2,137,500 تومان
پنکه سقفی سه پره البرز مدل CF-90 پنکه سقفی سه پره البرز مدل CF-90 2,300,000 تومان 2,185,000 تومان
<
>

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری