برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع سیم و کابل
more... less
نوع محصول
more... less
جنس بدنه
more... less
براساس قیمت
0تومان 931500تومان

تجهیزات برق و شبکه لگراند

کشور سازنده :
فرانسه
برند :
لگراند
نوع محصول :
تجهیزات برق شبکه
11,270 تومان
پریز برق ارت دار لگراند - سفید رنگ -  نصب توکار– قابل استفاده در داخل بدنه ترانکینگ لگراند –16 آمپر - سفید رنگ
کشور سازنده :
فرانسه
برند :
لگراند
نوع محصول :
تجهیزات برق شبکه
16,905 تومان
قوطی سه خانه لگراند – شش ماژول – نصب روکار - از تجیهزات برق و شبکه لگراند - مناسب برای نصب داخل ترانکینگ لگراند
کشور سازنده :
فرانسه
برند :
لگراند
نوع محصول :
تجهیزات برق شبکه
97,750 تومان
زیره باکس کف لگراند - توکار - مناسب برای محیط های سیمانی - از جنس پلاستیک - مناسب قوطی کف مدل 89605 و 89602 لگراند 
کشور سازنده :
فرانسه
برند :
لگراند
نوع محصول :
تجهیزات برق شبکه
299,000 تومان
قوطی (باکس کف ) لگراند - توکار – 16 ماژول - دارای درب استیل - دارای قابلیت تغییر ارتفاع از 75 تا 105 میلیمتر - مناسب برای قرارگیری مکانیزم های مختلف
کشور سازنده :
فرانسه
برند :
لگراند
نوع محصول :
تجهیزات برق شبکه
356,500 تومان
پچ پنل لگراند - دارای 24 پورت – اشغال فضا به اندازه 1 یونیت (یونیت واحد اندازه گیری ارتفاع در شبکه ) – با قابلیت نصب انواع کیستون
کشور سازنده :
فرانسه
برند :
لگراند
نوع محصول :
تجهیزات برق شبکه
333,500 تومان
پچ پنل لگراند - دارای 24 پورت – قابلیت نصب انواع کیستون – اشغال فضا به اندازه 1 یونیت ( واحد اندازه گیری ارتفاع در شبکه)

تجهیزات برق و شبکه لگراند

 تجهیزات برق و شبکه لگراند با هدف تامین تمام نیاز های مشتریان دارای تنوع و تعدد بسیار در کالای برقی مورد نیاز برای محل های مربطه می باشد. یکی از این تجهیزات شبکه لگراند انواع داکت و ترانکینگ  است که امروزه به منظور نظم دهی در تجهیزات و سیستم های برقی در محیط های گوناگون ، از آنها استفاده می شود که می توانند محفظه ای را برای عبور سیم ها و کابل های برق ایجاد کرده و از آنها در برابر صدمات خارجی مختلف محافظت کنند.

    تجهیزات برق و شبکه لگراند

یکی از تجهیزات برق و شبکه لگراند که کاربرد فراوانی دارد انواع ترانکینگ است که با اندازه و ابعاد گوناگون تولید می شود تا نیاز اغلب مشتریان را بتواند رفع نماید که با استفاده از این تجهیزات ، زیبایی ظاهری محیط نیز حفظ شده و دیگر آشفتگی و بهم ریختگی سیم ها در محیط وجود ندارد.

تجهیزات شبکه لگراند تجهیزاتی هستند که برای عبور سیم ها و کابل های برق مورد استفاده قرار می گیرند و می توان در ساختمان داخلی آنها از انواع پریز برق لگراند ، کلید یک پل لگراند ، انواع کیستون لگراند و غیره استفاده کرد که در قسمت ذیل به معرفی و توضیح برخی از این تجهیزات می پردازیم.

  • پچ پنل لگراند (PATCH PANEL)

 پچ پنل قطعه ای مستطیل شکل است که برروی آن تعداد مشخصی  پورت  شبکه وجود دارد که با استفاده از آن می توان انتهای کابل شبکه و تجهیزات شبکه ای اتصال ایجاد نمود و دیگر نیازی به اتصال مستقیم آنها وجود ندارد ، بنابراین یکی از تجهیزات مهم در تجهیزات شبکه  لگراند می باشد .

    پچ پنل لگراند

  • پچ کورد (PATCH CORD)

    پچ کورد یکی از قسمت های مهم در تجهیزات برق و شبکه لگراند است که می تواند کارایی آنها  تحت تاثیر قرار دهد. با استفاده از پچ کورد می توان سوئیچ شبکه و پچ پنل ،همچنین کارت شبکه و پریز شبکه را به یکدیگر متصل نمود. پچ کوردها در طولهای 30 و 50 سانتی  و 1 ، 2 ،3 ،4 ،5 ،10 ، 15 متری تولید میشوند و 2 سر آنها مجهز به سوکت RJ45  است.

پچ کورد لگراند

  • کابل  شبکه لگراند (LAN CABLE)

 کابل شبکه به منظور انتقال و ارسال اطلاعات در شبکه های محلی مورد استفاده قرار می گیرد. به زبانی دیگر کابل شبکه  به عنوان رابط میان دستگاه ها در میان تجهیزات برق و شبکه لگراند وجود دارد. 

کابل شبکه لگراند 

  •  کیستون شبکه لگراند (KEY STONE)

کیستون شبکه لگراند به منظور اتصال سوکت های RJ 45 مورد استفاده قرار می گیرد و با  انتخاب صحیح و مناسب آن می توان سرعت مناسب شبکه را تضمین نمود. کیستون ها در دو نوع شبکه و تلفن تولید می شوند که کاربری های مختص به خود را دارند. شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت کیستون شبکه لگراند به لایت هوم مراجعه نمایید.

کیتسسون شبکه لگراند

  • کادر (CADR)

کادر بخشی است که روی دیوار ترانک قرار می گیرد و می توان داخل آن انواع کلید و پریز را به کار برد تا نیازی به ایجاد حفره روی دیوار یا بخش های دیگر فضا نباشد و از انواع تجهیزات شبکه لگراند محسوب می شود که برای نظم دهی به سیستم ها و تجهیزات کابل کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

کادر شبکه لگراند

  • پریز تلفن و شبکه لگراند

پریز شبکه یکی از بخشهای مهم در شبکه است که انتخاب صحیح  و مناسب آن و رعایت اصول نصب آن تاثیر بسیاری در سرعت مناسب شبکه دارد.  پریزهای لگراند به صورت توکار و روکار تولید می شوند که هر یک روش نصب خود را دارند.  پریز توکار دارای یک جعبه است که قبل از گچ کاری در داخل دیوار قرار می گیرد ، اما پریز روکار دارای یک جعبه خارجی است که با پیچ و رولپلاگ یه دیوار متصل می شود. 

  کلید و پریز تلفن شبکه لگراند

انواع دیگر تجهیزات شبکه لگراند شامل حلقه چنگکی، باکس روکار، قوطی روکار و توکار، زیره قوطی، باکس کنفرانس و غیره می باشد که شما می توانید برای خرید تجهیزات برق و شبکه لگراند و یا اطلاع از قیمت تجهیزات شبکه لگراند به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
سوالات متداول
<
>

فروش ویژه

تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری