لوله فولادی خاور نو

4 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 4 از 4 مورد
 • موجود

  3,300 تومان

 • موجود

  3,500 تومان

 • موجود

  4,600 تومان

 • موجود

  5,800 تومان

نمایش 1 - 4 از 4 مورد

لوله فولادی خاور نو

لوله فولادی خاورنو که با نام لوله گالوانیزه نیز شناخته می شود از انواع لوله های برقی است که به دلیل استحکام بالا دارای کاربرد گسترده تری نسبت به انواع دیگر می باشد زیرا این لوله ها همانند یک پوشش عمل می کنند و وظیفه دارند هادی ها یا سیم هایی را که از درونشان می گذرند در برابر تماس مستقیم افراد و آسیب دیدن آنها محافظت نمایند. استفاده از لوله های فولادی معمولا در کارخانه ها ، کارگاه های صنعتی ، فروشگاه ها ، هتل ها ، بیمارستان ها و غیره رایج است و بیشترین کاربرد آنها در محیط های صنعتی است زیرا در برابر فشارهای مختلف دارای مقاومت بالایی می باشند.

لوله فولادی

لوله فولادی خاور نو در دو مدل گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید می شود که هردو قابلیت تحمل فشار بالایی را دارندو در اثر هرگونه نیرو یا ضربه ای نمی شکنند بنابراین در فضاهایی که نیاز به استحکام و حفاظت بهتر از سیم ها و کابلهای ساختمانی خود دارید بهتر است از لوله های فولادی یا لوله گالوانیزه خاورنو استفاده نمایید.

 انواع لوله فولادی خاور نو

 • لوله گالوانیزه خاور نو سرد

در این لوله ها آبکاری آنها با روش الکترولیت برقی انجام می شود و این محصولات خاصیت ضد زنگ ندارند بنابراین کاربرد آنها بیشتر در بخش های سرپوشیده یک ساختمان می باشد و نمی توان آن ها را در مناطق مرطوب استفاده کرد.

 • لوله گالوانیزه خاور نو گرم

این مدل از لوله های برقی به روش غوطه وری در مذاب گالوانیزه می شوند بنابراین در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم می شوند و می توان آنها را در محل هایی با رطوبت بالا نیز استفاده کرد همچنین از آنجا که این لوله برق در کوره آبکاری می شود به هیچ عنوان رطوبت را جذب نمی کند و مقاومت بیشتری نسبت به گالوانیزه سرد دارد.

لوله گالوانیزه خاور نو

شرکت خاور نو یکی از تولید کنندگان بزرگ انواع لوله و اتصالات فولادی برق ، لوله های ضد انفجار ، انواع لوله گالوانیزه سرد و گرم ، لوله های پلیکا و غیره می باشد. این لوله ها در شاخه های دو متری تولید می شوند و در هر بسته 20 لوله قرار دارد همچنین توجه داشته باشید که در صورت نیاز به متراژ بیشتر لوله ها می توانید از انواع اتصالات فولادی برای وصل کردن شاخه های مجزا استفاده نمایید. جهت خرید لوله گالوانیزه خاور نو و یا اطلاع از قیمت لوله فولادی خاور نو به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید.

لوله فولادی خاور نو