آیفون تصویری تامر فروش و نصب

راهنمای خرید 6 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: تامر
  • نوع محصول: آیفون تصویری

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: تامر
  • نوع محصول: آیفون تصویری

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: تامر
  • نوع محصول: آیفون تصویری

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: تامر
  • نوع محصول: آیفون تصویری

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: تامر
  • نوع محصول: آیفون تصویری

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: تامر
  • نوع محصول: پنل آیفون تصویری

نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فهرست:

آیفون تصویری تامر الکترونیک

کمپانی تامر الکترونیک در سال 1378 با نام کالای برق سالاری در مشهد مقدس تاسیس شد تا به خوبی پاسخگویی نیاز های برقی و الکترونیکی شرق کشور باشد. برند تامر الکترونیک با نزدیک به دو دهه سابقه با بهره گیری از خط تولید تمام ایرانی و به کارگیری از نخبگان و محققان ایرانی و تولید محصولات متفاوت از جمله قفل های برقی، آیفون تصویری و پنل زنگ دم دری به برندی شناخته شده در بازار های جهانی و آسیایی تبدیل گشته است. با ما همراه باشید تا در ادامه با تنوع محصولات برند تامر الکترونیک به شکلی، تخصصی و فنی آشنا شوید.

آیفون تصویری تامر الکترونیک

آیفون تصویری رنگی تامر

تنوع محصولات ابن شرکت در تولید آیفون تصویری یکی از مهم ترین معیار و مزیت ها بوده است که این ویژگی را برند تامر به خوبی پاسخ داده است تا کاربران و مصرف کنندگان پنل های درون منزلی به راحتی به مدیریت تردد محل سکونت و یا ساختمان های اداری خود بپردازند. نمایشگر های رنگی تولید شده در این کمپانی، دارای صفحه نمایش 3.5 تا 7 اینچی با تکنولوژی LED و LCD جهت انتقال تصاویر با رزولوشن بالا می باشند، تا نسبت به نیاز های مشتری محصولی پر کاربرد را معرفی نمایید. در بعضی از مدل های آیفون  برند Tamer صفحه نمایش و دکمه های لمسی استفاده شده تا کاربرد مناسب و آسانی ارائه دهند.

بازکردن جک پارکینگی آیفون تصویری تامر

با پیشرفت پر سرعت خط تولید لوازم الکترونیکی و تجهیزات جانبی آن ها، نیاز به ارتباط محصولات به همدیگر بیش از پیش در این صنعت احساس شده است. به همین دلیل محققان کمپانی تامر با در نظر گرفتن زندگی ماشینی نیاز به صرفه جویی در وقت و زمان آیفون تصویری را ارائه داده اند که در کسری با فشار یک دکمه و اتصال پیدا کردن به جک درب پارکینگی بدون نیاز به پیاده شدن و به همراه بردن ریموت و به اخطار افتادن امنیت در صورت گم شدن آن به باز و بسته کردن درب بپردازید. از جمله آیفون هایی که در سری نمایشگر Tamer قادر به این کار هستند میتوان به آیفون تصویری DPH-Tamer-L70 اشاره داشت.

بازکردن جک پارکینگی آیفون تصویری تامر

صفحه نمایش LCD

کلمه LCD مخفف عبارت "Liquid Crystal Display" به معنای صفحه نمایش کریستال مایع است مولکول هایی با آرایش خاصی نسبت به یکدیگر دارند. به همین دلیل کریستال مایع حالتی شبیه به مایع و جامد داشته و به همین دلیل با چنین اسم متناقضی خوانده میشود. این مواد به شدت به دما حساس اند و اندکی حرارت لازم است تا آنها را به مایع واقعی درآورد و یا اندکی سرما تا به حالت معمولی تبدیل شود. انواع مختلفی از مواد شناخته شده‌ اند که در دمای معمولی چنین خصوصیاتی دارند. اما دسته ‌ای از آنها هستند که به جریان الکتریسیته هم حساس هستند و مولکولهای آن متناسب با ولتاژ اعمالی تغییر زاویه میدهند. این خصوصیت عجیب اثر جالبی هم دارد. وقتی نور از درون یک کریستال مایع این چنین عبور کند، پلاریزاسیون یا قطب های آن هم جهت با مولکولهای ‌های کریستال میشود، با این توضیح که چون کریستال های مایع صفحه نمایش آیفون تصویری رنگی، شفاف و هادی الکتریسیته هستند، به راحتی میتوان آنها را در جریان الکتریسیته قرار داد و نور را از آن عبور داد. برای این کار به جز کریستال مایع به ۲ تکه شیشه پلاروید نیاز است. اگر دو تکه از این شیشه ها را روی هم قرار داده شود. نور به راحتی از آن عبور میکند. اما وقتی یکی از آنها را ۹۰ درجه نسبت به دیگری بچرخانید، دیگر نور رد نمیشود. این اتفاق به این دلیل روی میدهد که هر شیشه نور را فقط در جهت خاص محور خود عبور میدهد. اگر دو شیشه هم محور باشند نور به راحتی عبور میکند اما اگر محورها با هم زاویه ۹۰ درجه داشته باشند نور رد نخواهد شد.

صفحه نمایش LED

LED یا همان LED Light Emitting Diode ترکیبی از لامپ های بسیار ریزی هستند که با آرایش متفاوتی در کنار هم قرار می گیرند. اندازه ، تعداد و ترکیب لامپ های LED بسته به حداقل و حداکثر میدان دید مورد نیاز Minimum Viewing Distance و همچنین مطالب و گرافیکی که باید بر روی صفحه نمایش داده شود متفاوت و قابل تغییر است. نمایشگرLED دارای اندازه های مختلف هستند که دات پیچ Dot Pitch نامیده میشوند. اندازه یا دات پیچ LED از 1/3 میلیمتر تا 50 میلی متر متفاوت می باشد. هر چقدر دات پیچ نمایشگر LED آیفون تصویری ریز تر باشد دارای کیفیت تصویری برتر، رزولوشن بهتر و قیمت بالاتر می باشد. معمولاً LED با دات پیچ بالا برای فضای باز و دید از فاصله دور ساخته و طراحی شده است و LED با دات پیچ پایین برای فضای درون و دید از فاصله کوتاه ساخته می شود. صفحه نمایشگر LED مرکب از کابینت هایی با ابعاد مشخص است که به هم متصل شده و تشکیل یک صفحه بزرگ به ابعاد مورد نظر را می دهد تا کیفیت تصویر بر روی صفحات LED از فواصل دورتر دارای وضوح و دید بهتری باشد.

نمایشگر رنگی درون منزلی تامر الکترونیک

حافظه داخلی نمایشگر رنگی Tamer

حافظه داخلی در این نمایشگر درون منزلی از اهمیت بالایی برخوردار است تا در کنار ارائه کارکرد های متفاوت در صورت عدم حضور اپراتور به صورت هوشمند به ذخیره سازی فیلم و عکس و یا ضبط پیغام صوتی بپردازد تا در صورت نیاز به دسترسی اطلاعات و داده های ذخیره شده دسترسی داشت و به مشاهده و شنیدن آن ها بپردازد. از جمله آیفون تصویری رنگی که این قابلیت ها را داراست نمایشگر Dph-Tamer-P543 میتوان نامبرد به دلیل استفاده از این ویژگی به انتخابی کاربردی تبدیل گشته است.

پنل آیفون های تصویری

از دیگر محصولات تولید شده توسط شرکت تامر الکترونیک زنگ های دم دری آن است که در این قسمت به معرفی تعدادی از ویژگی و خصوصیات آن ها میپردازیم تا خریدی کاربردی و کار آمد را داشته باشید. از اولین خصوصیاتی که در هنگام خرید پنل های صوتی و تصویری باید توجه کرد، شناسایی دقیق نیاز ها توسط خود کاربر است که از پنل های شاسی و یا کدینگ استفاده نمایید. دوربین تعبیه در بدنه زنگ دم دری تامر 4/1 CCD است که از جدیدترین دوربین ها و با کیفیت ترین آن ها می باشد، تا تصاویر ارسالی بدون هیچگونه نویز و افت رزولوشن آیفون تصویری به درون منزل شما انتقال پیدا کند. تکنولوژی تصویری برداری در این لنز به صورت PAL طراحی شده است که سرعت رفرش خطوط تصویری در این سیستم 50K و اندازه تصویر در این سیستم فیلم برداری 576*720 می باشد که به حالت 4:3 نشان داده می شود، تا تصویر دریافتی را تقریبا به شکل یک مربع مشاهده شود، سرعت انتقال فریم های در هر ثانیه در تصاویر پال 25 عدد است و میزان گرمای رنگ ها در این تکنولوژی متوسط و ملایم هستند تا چشمان کاربر در هنگام تماشا با مشکل و یا اذیت شدن رو به رو نشود.

پنل زنگ آیفون تصویری تامر الکترونیک

جمع بندی و گارانتی

هدف فروشگاه اینترنتی لایت هوم انتخاب آسان و سریع و خرید محصولی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا بوده است. به همین دلیل این برند با انجام تست ها و آزمایش های دقیق بر روی از محصولات در حال فروش رضایتی بسیار از کاربران خود دریافت کرده و به عنوان یک اصل محصولی با کیفیت بسیار بالا و قابل توجه که با نام آیفون تصویری رنگی تامر الکترونیک شناخته می شود را به بازار های داخلی و آسیایی عرضه کرده است. کمپانی TAMER ELECTRONIC با داشتن دو دهه سابقه حرفه ای و ساخت کالا هایی تماما ایرانی ارزان ترین آیفون های تصویری را در کنار خدمات پس از فروش دراز مدت، گارانتی مطمئنی را به تمامی کاربران و مشتریان خود ارائه کرده است.

آیفون تصویری تامر فروش و نصب
اعمال فیلتر
js_def