کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177188850- (تلگرام)22 و 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ایران الکتریک - مدل سیستما

کلید و پریز توکار ایران الکتریک - مدل سیستما

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10
5 سال گارانتی

0 تومان

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما یکی از مدل های این شرکت است که تحولی نو در صنعت کلید و پریز ایجاد نموده زیرا در ابعادی کوچک کارایی های بزرگ و امکاناتی خاص را در اختیار مشتریان قرار می دهد و با نگاهی به آینده توانسته است در دسته مدل های منحصر به فرد کلید و پریز ایران الکتریک قرار بگیرد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما ساختار ضد خش بودن و مقاومت آن ها در برابر اشعه UV و شوینده ها می باشد بنابراین استفاده از این کلید و پریز ها در شرایط خاص و در مکان هایی که احتمال آسیب با اشعه یو وی وجود دارد توصیه می شود.

کلید و پریز سیستما دارای ساختاری ماژولار است و طیف وسیعی از رنگ های مختلف مثل کرم نیکل، فیلم پترن، متالیک و متال را شامل می شود و شما می توانید هریک از محصولات مدل سیستما را با طیف رنگی مورد نظرتان و متناسب با محل مورد نیاز خود انتخاب نمایید.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما یکی از مدل های زیبای این شرکت است که با داشتن طرح ها و مدل های مدرن و همچنین تنوع نقش و رنگ مختلف توانسته است حق انتخاب بیشتری را در اختیار مشتریان قرار دهد و همچنین این گروه از کلید و پریزها دارای مکانیزم و قاب به صورت جداگانه می باشد که شما می توانید ترکیب مورد نظر خود را تهیه نمایید.

از ویژگی های منحصر به فرد کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما این است که شما می توانید هریک از بخش های کلید و پریز مانند مکانیزم، فریم و بخش میانی را به صورت مجزا تهیه کنید و بر اساس طرح دلخواه خود با ترکیب فریم های مختلف دوخانه، سه خانه، چهارخانه و هفت خانه (M2، M3، M4، M7) کلید و پریز دلخواه خود را بسازید و همچنین می توانید از رنگ های متنوع برای افزایش زیبایی منزل و محل کارتان استفاده نمایید.

 

کلید و پریز مدل سیستما - M2

کلید و پریزهای این گروه از انواع ساده مدل سیستما می باشند که انواع کلید های یک پل، دو پل و انواع پریز برق، برق ارت دار و غیره را در بر می گیرند و در طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند.

  

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما 

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما - M3

در این مدل از کلید و پریز عرض قاب بیرونی یا فریم بیشتر از مدل M2 می باشد و تنوع محصولات این مدل حاصل کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M1 و M2 در یک قاب یا فریم می باشد و شما می توانید متناسب با محل مورد نظرتان ترکیب کلید و پریز، شاسی زنگ و دیمر، کلید یک پل M1 و کلید یک پل M2 و ... را در یک فریم به صورت کامل داشته باشید.

  

کلید و پریز ایران الکتریک سیستما 

 

کلید و پریز مدل سیستما - M4

این گروه از کلید و پریز سیستما دارای قاب بیرونی یا فریم با عرض بیشتر نسبت به مدل M3 است و محصولات این مدل از کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M2 و M3 در یک قاب یا فریم ایجاد می شوند و این امکان را دارید تا متناسب با محل مورد نظرتان ترکیب کلید و پریز دلخواه تان را در یک قاب یا فریم یک پارچه داشته باشید.

  

کلید و پریز سیستما 

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما - M7

کلید و پریز سیستما در این مدل دارای قاب بیرونی یا فریم عریض تر از مدل M4 است و تنوع کلید و پریزها در این مدل حاصل کنار هم قرار گرفتن انواع کلید و پریز M1 و M2 و M3 در یک قاب یا فریم هفت تایی می باشد که می توانید به جای استفاده از کلید و پریز های متعدد از یک قاب یک پارچه هفت تایی استفاده نمایید.

  

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما

 

استفاده از کلید و پریز های مدل سیستما این ویژگی را دارد تا بتوانید در یک فریم کامل انواع کلید و پریز مورد نظرتان را در کنار هم داشته باشید که این ویژگی نهایت انعطاف پذیری و صرفه جویی در زمان را برای شما فراهم می آورد.

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما، کلید و پریز سیستما، کلید و پریز مدل سیستما )
info@lighthome.ir

کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابمشکی(آنتراسیت)
رنگ رویهمشکی
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال
کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابمشکی(آنتراسیت)
رنگ رویهمشکی
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال