new menu
شماره تلفن: (20 خط - داخلی 207) 02177225747 - (خط ویژه) 02177188850 - (تلگرام)09016102521
روشنایی
براساس نوع
براساس سایز
کلید مینیاتوری - کلید محافظ جان - کنتاکتور
کلید و پریز

کلید و پریز

کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ایران الکتریک - مدل سیستما

کلید و پریز توکار ایران الکتریک - مدل سیستما

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به این محصول  >>    
5 سال گارانتی

0 تومان

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما یکی از مدل های این شرکت است که تحولی نو در صنعت کلید و پریز ایجاد نموده زیرا در ابعادی کوچک کارایی های بزرگ و امکاناتی خاص را در اختیار مشتریان قرار می دهد و با نگاهی به آینده توانسته است در دسته مدل های منحصر به فرد کلید و پریز ایران الکتریک قرار بگیرد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما ساختار ضد خش بودن و مقاومت آن ها در برابر اشعه UV و شوینده ها می باشد بنابراین استفاده از این کلید و پریز ها در شرایط خاص و در مکان هایی که احتمال آسیب با اشعه یو وی وجود دارد توصیه می شود.

کلید و پریز سیستما دارای ساختاری ماژولار است و طیف وسیعی از رنگ های مختلف مثل کرم نیکل ، فیلم پترن ، متالیک و متال را شامل می شود و شما می توانید هریک از محصولات مدل سیستما را با طیف رنگی مورد نظرتان و متناسب با محل مورد نیاز خود انتخاب نمایید.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما یکی از مدل های زیبای این شرکت است که با داشتن طرح ها و مدل های مدرن و همچنین تنوع نقش و رنگ مختلف توانسته است حق انتخاب بیشتری را در اختیار مشتریان قرار دهد و همچنین این گروه از کلید و پریزها دارای مکانیزم و قاب به صورت جداگانه می باشد که شما می توانید ترکیب مورد نظر خود را تهیه نمایید.

از ویژگی های منحصر به فرد کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما این است که شما می توانید هریک از بخش های کلید و پریز مانند مکانیزم ، فریم و بخش میانی را به صورت مجزا تهیه کنید و بر اساس طرح دلخواه خود با ترکیب فریم های مختلف دوخانه ، سه خانه ، چهارخانه و هفت خانه ( M2، M3 ، M4 ، M7 ) کلید و پریز دلخواه خود را بسازید و همچنین می توانید از رنگ های متنوع برای افزایش زیبایی منزل و محل کارتان استفاده نمایید.

 

کلید و پریز مدل سیستما - M2

کلید و پریزهای این گروه ازانواع ساده مدل سیستما می باشند که انواع کلید های یک پل ، دو پل و انواع پریز برق ، برق ارت دار و غیره را در برمی گیرند و در طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند.

  

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما 

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما - M3

در این مدل از کلید و پریز عرض قاب بیرونی یا فریم بیشتر از مدل M2 می باشد و تنوع محصولات این مدل حاصل کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M1 و M2 در یک قاب یا فریم می باشد و شما می توانید متناسب با محل مورد نظرتان ترکیب کلید و پریز ، شاسی زنگ و دیمر ، کلید یک پل M1 و کلید یک پل M2 و ... را در یک فریم به صورت کامل داشته باشید.

  

کلید و پریز ایران الکتریک سیستما 

 

کلید و پریز مدل سیستما - M4

این گروه از کلید و پریز سیستما دارای قاب بیرونی یا فریم با عرض بیشتر نسبت به مدل M3 است و محصولات این مدل از کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M2 و M3 در یک قاب یا فریم ایجاد می شوند و این امکان را داریدتا متناسب با محل مورد نظرتان ترکیب کلید و پریز دلخواه تان را در یک قاب یا فریم یک پارچه داشته باشید.

  

کلید و پریز سیستما 

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما - M7

کلید و پریز سیستما در این مدل دارای قاب بیرونی یا فریم عریض تر از مدل M4 است و تنوع کلید و پریزها در این مدل حاصل کنار هم قرار گرفتن انواع کلید و پریز M1 و M2 و M3 در یک قاب یا فریم هفت تایی می باشد که می توانید به جای استفاده از کلید و پریز های متعدد از یک قاب یک پارچه هفت تایی استفاده نمایید.

  

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما

 

استفاده از کلید و پریز های مدل سیستما این ویژگی را دارد تا بتوانید در یک فریم کامل انواع کلید و پریز مورد نظرتان را در کنار هم داشته باشید که این ویژگی نهایت انعطاف پذیری و صرفه جویی در زمان را برای شما فراهم می آورد.

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما، کلید و پریز سیستما، کلید و پریز مدل سیستما )
info@lighthome.ir

 • کشور سازندهایران
 • برندایران الکتریک
 • رنگ قابمشکی(آنتراسیت)
 • رنگ رویهمشکی
 • جنس بدنهABS
 • گارانتی5 سال
 • کشور سازندهایران
 • برندایران الکتریک
 • رنگ قابمشکی(آنتراسیت)
 • رنگ رویهمشکی
 • جنس بدنهABS
 • گارانتی5 سال

نوشتن دیدگاه

کلید و پریز ایران الکتریک - مدل سیستما

کلید و پریز ایران الکتریک - مدل سیستما

کلید و پریز توکار ایران الکتریک - مدل سیستما

نوشتن دیدگاه

13 محصول دیگر این مجموعه

نظرات درباره این محصول (0)

نظر جدید
نظر شما دریافت شد، پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

گزارش تخلف
ممنون برای گزارش تخلف.

گزارش تخلف
گزارش اسپم، توهین یا مطلب نا مناسب
* فیلد های ضروری
  یا لغو
ویرایش نظر