دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - مدل فلزی طلایی

کلید و پریز Fede - سری Belle Epoque - مدل Metal Gold

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل فلزی طلایی

تلفیق زیبایی و هندسه دقیق در این سری از محصولات فده به خوبی مشهود است. فلز، برای طراحی کلید و پریز هایی جذاب تر با ظاهری چشمگیر تر انتخاب شده است. این سری از کلید و پریز ها برای ساخت نهایت تطابق با محیط داخلی، این امکان را فراهم می سازند تا ترکیباتی فوق العاده به وجود آید. این ترکیبات می تواند شامل فلز، فرشینه، چوب، کورین و چینی گردد. با استفاده از این کلید و پریز های فده، فضای منزل خود را شیک و خاص کنید. فده در ساخت این سری از محصولات، از جذاب ترین رویه های فلزی استفاده کرده است.

کلید و پریز فده مدل فلزی طلایی

می توان در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه نیز استفاده کرد. این قاب ها به صورت عمودی و افقی در دسترس هستند. قاب تک خانه دارای ابعاد 105×105 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 105×178 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 105×250 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 105×323 میلی متر می باشد. قاب ها یا کادر های چند خانه، خلاقیتی مناسب و جایگزینی هوشمندانه به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به شمار می روند.

  

                          

طراحی کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل طلایی

نکته قابل توجه در رابطه با طراحی این سری از کلید و پریز ساخت فده این است که استفاده از این کلید ها برای روشن و خاموش کردن لامپها یا لوستر ها می تواند به دو طریق انجام پذیرد. روش نخست استفاده از شاسی های قدیمی و فشردن صفحه روی مکانیزم آن هاست. روش دوم استفاده از کلیدی دوار است که این کلید ویژه و خاص فده به شمار می رود. می توان تنها با استفاده از یک کلید دوار یا پیچ تنظیم کنترل روشن و خاموش کردن یک یا چند دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا اندازه ای معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند

      

        
منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
گارانتی2 سال