سوپر تخفیفی های لایت هوم
دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - سری وینتیج - مدل چوب

کلید و پریز Fede - سری Vintage - مدل Wood

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل چوب Wood

کلید و پریز فده مدل چوب که جزو سری vintage فده می باشد، مانند دیگر تولیدات این مجموعه، از مود اولیه بسیار با کیفیت ساخته شده است. گروه فده تنها با متریال بسیار با ارزش کار می کند که یکی از زیبا ترین و برجسته ترین آنها، چوب است؛ ماده ای گرم که به خاطر زیبایی طبیعی اش بسیار جذاب شده است و به راحتی با مبلمان و کلید های روشنایی هماهنگ می گردد. متخصصان نجاری فده، سری جدید وینتیج را با پلیت های جدید برنجی برای ساخت قطعاتی اصیل و یونیک از چوب، طراحی و تولید کرده اند.

کلید و پریز فده سری وینتیج مدل چوب

    
هر فضایی کاراکتر ویژه خود را دارد به همین دلیل در ساخت کلید و پریز فده مدل چوب رویه های متفاوتی انتخاب شده است تا نهایت هماهنگی با محیط اطراف را داشته باشد. این محصولات شامل چوب ونگه، چوب آلبالو، و چوب بلوط می شوند. این رویه ها قابل استفاده با قاب های طلایی و نقره ای هستند. این تفاوت و تمایز تنها به خاطر زیبایی بسیار ویژه این کلید ها نیست بلکه به خاطر تخصص تکنیکی فده نیز می باشد. برای مثال دیمر ها و کلید های دوار، بسیار کامپکت هستند. کلید های دوار باعث یکپارچگی علامت دهی LED ها در سه رنگ آبی، کهربایی و سفید می گردد. تنوع در این مجموعه ها امکان استفاده از یک پلیت با انواع مختلفی از کلید های استاندارد را فراهم می آورد.
می توان در هنگام استفاده از کلید و پریز فده مدل چوب برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه استفاده کرد. قاب تک خانه کلید و پریز فده مدل امپریو دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر می باشد. قاب ها یا کادر های چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و جایگزینی بسیار مناسب به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به شمار می روند.


طراحی کلید و پریز فده مدل چوب

نکته قابل توجه در رابطه با طراحی کلید و پریز فده مدل چوب این است که استفاده از این کلید ها برای روشن و خاموش کردن لوستر یا لامپ ها، با روش فشردن شاسی روی مکانیزم انجام نمی گیرد، بلکه دارای تفاوتی جزیی است. به این ترتیب که با استفاده از کلیدی دوار، لوستر یا لامپ روشن و خاموش می شود. می توان تنها با استفاده از یک کلید، کنترل روشن و خاموش کردن یک یا دو دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا حدی معین یک دسته از لامپ ها و با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. کلید های یک پل و دو پل به صورت شاسی دار نیز موجود هستند.

  

    

منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری وینتیج و کلید و پریز فده مدل چوب )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال