new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
دیدن عکس در اندازه بزرگ

داکت زمینی دانوب

داکت نیم گرد زمینی دانوب – دارای ابعاد مختلف –  رنگ سفید - پشت چسب دار

نوع داکت ابعاد محصول قیمت هر شاخه (به تومان) متراژ در بسته
داکت نیم گرد زمینی سفید چسب دار دانوب 10 × 30 mm 13000 50
داکت نیم گرد زمینی سفید ساده دانوب 10 × 30 mm 10000 50
داکت نیم گرد زمینی سفید چسب دار دانوب 12 × 50 mm 20000 50
داکت نیم گرد زمینی سفید ساده دانوب 12 × 50 mm 15000 50
داکت نیم گرد زمینی سفید چسب دار دانوب 20 × 75 mm 30000 30
داکت نیم گرد زمینی سفید ساده دانوب 20 × 75 mm 22000 30
داکت نیم گرد زمینی سفید چسب دار دانوب 20 × 90 mm 39000 20
داکت نیم گرد زمینی سفید ساده دانوب 20 × 90 mm 28000 20

قیمت ها برحسب شاخه های دومتری می باشد

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
  • ساده
  • چسب دار

10,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

داکت زمینی دانوب

شرکت دانوب یکی از تولید کنندگان انواع تجهیزات برقی و شبکه ای می باشد که از محصولات آن می توان به انواع داکت و ترانکینگ در مدل های مختلف اشاره کرد به طور مثال یکی از پرکاربردترین محصولات این شرکت انواع داکت زمینی دانوب می باشد این داکت ها در واقع کانالی پلاستیکی با شکل نیم دایره می باشند که برای محافظت از سیم ها و کابلها در یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرند زیرا همانطور که می دانید در اثر وجود کابلهای مختلف در یک فضا ممکن است منظره زیبایی ایجاد نشود و همچنین تجهیزات برقی در معرض آسیب و خطر نیز قرار گیرند بنابراین استفاده از انواع داکت دانوب می تواند ضمن حفظ زیبایی محیط به محافظت از این تجهیزات نیز کمک نماید.

 

داکت زمینی دانوب

 

داکت زمینی دانوب سفید به دلیل شکل ظاهری نیم گرد کاملا روی زمین قرار می گیرد و همچنین با داشتن پارتیشن های داخلی برای عبور سیم ها و کابل های مختلف مورد استفاده واقع می شود در واقع برای مدیریت کابل ها به راحتی می توان از داکت نیم گرد زمینی دانوب استفاده کرد.این محصول در دو نوع ساده و پشت چسب دار تولید می شود که به راحتی قابلیت چسبیدن و نصب روی کف را دارد همچنین درب این داکت دارای مکانیزم قفل شو بوده و جنس بدنه آن غیر قابل اشتعال و مقاوم در دمای منفی 16 تا مثبت 60 می باشد.

داکت زمینی نیم گرد دانوب سطحی صاف و صیقلی دارد که در سه رنگ سفید ، طوسی و قهوه ای در بازار موجود می باشد و با توجه به سایزها و رنگ های مختلف مشتریان می توانند متاسب با کاربرد مورد نظر خود یکی از این تولیدات را انتخاب نمایند.

   

ویژگی های انواع داکت نیم گرد زمینی دانوب

  • تولید در دو نوع ساده و پشت چسب دار

 این محصولات برای سهولت در نصب به دو صورت تولید می شوند که برای استفاده از نوع ساده باید خود مشتریان از چسب هایی برای نصب آنها استفاده نمایند ولی تولید انواع داکتهای پشت چسب دار کمک کرده است تا تنها با بلند کردن لایه چسب روی بدنه بتوان این محصول را به راحتی روی سطح مورد نظر چسباند.

  • بدنه ضد ضربه

مواد اولیه مرغوبی که در ساخت انواع داکت های زمینی دانوب مورد استفاده قرار می گیرند دارای کیفیت بالایی می باشند و مقاومت خوبی در برابر ضربه و شکنندگی دارند به همین دلیل این داکت ها دارای استحکام کافی برای نصب روی زمین می باشند.

  • دارای درب با مکانیزم قفل شو

وجود این درب سبب می شود تا بعد از قرارگیری انواع سیم و تجهیزات کابل کشی درون داکت ، درب محفظه به راحتی باز نشود تا سیمها مورد آسیب دیدن قرار نگیرند همچنین می توان مطمئن بود که در اثر برخورد ناگهانی افراد یا اشیا با بدنه داکت درب بی دلیل باز نمیشود.

  • قابلیت رنگ پذیری

انواع داکت های دانوب این قابلیت را دارند که شما بتوانید آنها را به رنگ دلخواه رنگ نمایید البته این محصولات خود در دو رنگ سفید و طوسی تولید می شوند و مشتریان می توانند متناسب با محل مورد نظر خود یکی از این رنگ ها را انتخاب نمایند.

 

محصولات دانوب مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می شوند و شما می توانید با خرید داکت زمینی دانوب از کیفیت بالای این محصول بهره ببرید همچنین در هر زمان امکان خرید و یا اطلاع از قیمت داکت نیم گرد زمینی دانوب در سایت www.lighthome.ir برای شما فراهم می باشد.

کشور سازندهایران
برنددانوب
نوع محصولداکت
جنس بدنهABS
سایز داکت7.5*2 | 9*2 | 3*1 | 5*1.2
نوع داکتساده | چسب دار
کشور سازندهایران
برنددانوب
نوع محصولداکت
جنس بدنهABS
سایز داکت7.5*2 | 9*2 | 3*1 | 5*1.2
نوع داکتساده | چسب دار

5 کالای مرتبط