ترانکینگ لگراند سایز 50×105 با درب 65 کامل

  راهنمای خرید 13 محصول وجود دارد

  فیلتر محصولات

  نمایش 1 - 13 از 13 مورد

  ترانکینگ 50×105 لگراند با درب 65 کامل

  ترانکینگ 50×105 میلیمتر لگراند دارای عمق 50 و عرض 105 میلیمتر می باشد که به نسبت مدل قبلی اندکی بزرگتر است و می توان از آن برای اتاق های بزرگتر اداره ها یا دفاتر کوچک با حجم متوسط کابل استفاده کرد. این ترانکینگ را می توان به صورت یکپارچه برای عبور کابلهای یک مجموعه به کار برد و برای ایجاد مسیر پیوسته شما می توانید از انواع زانویی داخلی ، زانویی خارجی و اتصال دهنده های تخت استفاده نمایید.

  همانطور که می دانید ترانکینگ ها محفظه هایی هستند که کابل های مختلف می توانند از داخل آنها عبور نمایند البته در این محصول شما می توانید به صورت جداگانه انواع پارتیشن را تهیه نمایید و داخلی ترانکینگ نصب کنید تا سیم کشی خود را به آسانی مدیریت نمایید.یکی از نکاتی که در انتخاب این محصول حائز اهمیت است درب آنها می باشد که باید سفت و محکم روی محفظه قرار گیرد تا بر اثر برخورد افراد یا اشیا با آنها آسیبی به کابلهاو سیمهای عبوری وارد نگردد.

  ترانکینگ 50×105 لگراند دارای قابلیت نصب ماژول های مختلف همانند انواع کلید و پریز یا کلیدهای خاص می باشد ، در این محصول شما می توانید مکانیزم های آرتئور و موزائیک لگراند را نیز به کار ببرید و شبکه ای سازمان یافته از تجهیزات الکترونیکی خود داشته باشید.

  ترانکینگ 105در50 لگراند

  اجزای مختلف ترانکینگ 105 در 50 میلیمتر لگراند :

  1.زاویه ( زانویی ) تخت متحرک

  2.زانویی متحرک داخلی

  3.زانویی متحرک خارجی

  4.بست اتصال دهنده تخت

  این محصول به دلیل دارا بودن ظرفیت مناسب برای عبور سیم ها و کابل های مختلف می تواند در محیط هایی با حجم سیمکشی متوسط مورد استفاده قرار گیرد همچنین فضای داخلی آن به گونه ای طراحی شده است که با پارتیشن هایی می توان درون ترانکینگ را تقسیم بندی کرد تا کابل های مختلف بدون برخورد با یکدیگر از کنار هم عبور نمایند.

  در این محصول قابلیت نصب انواع مکانیزم کلید و پریز مانند مکانیزم موزائیک و آرتئور لگراند روی بدنه ترانک وجود دارد همچنین از آنجا که این محصول در شاخه های 2 متری تولید می شود بنابراین اگر شما نیاز به متراژهای بالاتر داشته باشید می توانید از انواع تجهیزات جانبی و متعلقات ترانکینگ استفاده نمایید تا شاخه های مجزا را بهم متصل کنید و مسیری یک پارچه ایجاد کنید. خرید ترانکینگ 105 در50 لگراند با کیفیت بالا و اطلاع از قیمت ترانک 105×50 لگراند از طریق سایت www.lighthome.ir برای شما امکان پذیر است.

  فیلتر کردن محصولات
  کشور سازنده
  نوع محصول
  جنس بدنه
  ترانکینگ لگراند سایز 50×105 با درب 65 کامل
  اعمال فیلتر