ترانکینگ سوپیتا سایز 50×100

راهنمای خرید 7 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
 • موجود

  41,600 تومان

 • موجود

  9,000 تومان

 • موجود

  9,000 تومان

 • موجود

  8,600 تومان

 • موجود

  8,600 تومان

 • موجود

  5,000 تومان

 • موجود

  5,000 تومان

نمایش 1 - 7 از 7 مورد

ترانکینگ 50×100 سوپیتا

یکی از محصولات پرکابرد و پرفروش شرکت سوپیتا انواع ترانکینگ در سایزهای مختلف می باشد به طور مثال ترانکینگ 100 × 50 سوپیتا با دارا بودن ظرفیت متوسط یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد شبکه های ساختاریافته است به طور کلی اگر بخواهید با ساختمان یک ترانکینگ بیشتر آشنا شوید باید بدانید که این محصولات همانند محفظه های دربسته ای هستند که برای عبور انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند این تجهیزات را در برابر آسیب های احتمالی حفظ نمایند و در عین حال باعث ایجاد زیبایی در فضا گردند.

انواع ترانکینگ ها معمولا به نسبت داکتها اندازه های بزرگتری دارند و ویژگی اصلی آنها قابلیت نصب انواع کلید و پریز و ماژول های خارجی در بدنه ترانک می باشد. ترانکینگ 50×100 سوپیتا به راحتی نصب می گردد و این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با هزینه پایین و سرعت بالا بتوانید به سیستم کابل کشی ساختمان خود نظم ببخشید و سیم و کابل ها را از دید پنهان نمایید.

ترانکینگ 50×100 سوپیتا

این محصول دارای عمق 50 و عرض 100 میلیمتر می باشد که ظرفیت متوسطی برای عبور انواع کابل و سیم دارد بنابراین برای اتاق های ادارات با اندازه متوسط می تواند گزینه مناسبی باشد، طول هرشاخه از این محصول 2 متر است و مشتریان می توانند متناسب با محل و مسیر مورد نیاز خود متراژ مورد نظرشان را تهیه نمایند البته برای اتصال شاخه های مختلف به یکدیگر از تجهیزات جانبی یا متعلقات دیگری استفاده می شود که می توانند ارتباط بین دو شاخه را برقرار سازند و در نهایت شما یک شبکه منسجم و به هم پیوسته برای عبور سیم و کابلهای خود دارید.از تجهیزات مورد نیاز برای ترانکینگ 100 در 50 سوپیتا می توان به انواع پارتیشن ترانک ، سه راهی ، زانوی تخت ، زانویی داخلی ، زانویی خارجی ، بست انتهایی ، قطعه اتصال دهنده و انواع ماژول ها اشاره کرد.

ترانکینگ 100در50 سوپیتا دارای دربی پهن با قابلیت پارتیشن بندی داخلی می باشد که در رنگ های سفید و طرح چوب قهوه ای تولید شده است که استفاده از آنها می تواند زیبایی خاصی به محیط بخشد.در تصویر زیر می توانید یک زانوی تخت طرح چوب را مشاهده نمایید تا با تن رنگی این محصول آشنا شوید.

زاویه تخت سوپیتا سایز 50×100

ترانکینگ 100 در 50 سوپیتا دارای ابعاد بزرگتری نسبت به مدل قبلی می باشد که در این نوع نیز می توان انواع کلید و پریز و قطعات شبکه را روی ترانک نصب کرد همچنین این ترانکینگ قابلیت نصب سه ردیف پارتیشن را جهت جداسازی مسیر کابل ها دارد. ترانکینگ 50 × 100 سوپیتا دارای حجم و ظرفیت مناسبی برای استفاده در سازمان ها و ادارات می باشد و شما می توانید این محصول را در طرح چوب به همراه اتصالات طرح چوب تهیه نمایید.

ویژگی های ترانکینگ 100 در 50 سوپیتا

 • قابلیت نصب انواع کلید و پریز و قطعات شبکه به صورت یک سیستم منسجم
 • قابلیت نصب سه ردیف پارتیشن جهت جداسازی مسیر کابل ها که این امر امکان مدیریت کابل ها را برای شما فراهم می آورد.
 • حجم بسیار مناسب برای استفاده در سازمان ها و ادارات
 • دارای کلیه اتصالات و قطعات جانبی جهت آسان و زیبا بنابراین می توانید مسیری یکپارچه برای عبور تجهیزات الکترونیکی خود داشته باشید.

در صورتی که نیاز به این محصول دارید می توانید برای خرید ترانکینگ 100 در 50 میلیمتر سوپیتا و یا اطلاع از قیمت ترانکینگ 50×100 سوپیتا به سایت www.lighthome.ir مراجعه کنید همچنین امکان خرید انواع تجهیزات و متعلقات آن ها نیز برای کاربران فراهم شده است.

فیلتر کردن محصولات
کشور سازنده
برند
نوع محصول
جنس بدنه
سایز داکت
ترانکینگ سوپیتا سایز 50×100
اعمال فیلتر