1
2
3
4
کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا

  • سایز ,10x1,5
  • جهت کنترل تابلوهای فرمان
  • عایق PVC
  • هادی مس آنیل شده
  • کلاس هادی 5
  • ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت
  • تحمل دمای مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد
  • همگام با استانداردهای روز دنیا

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا

کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا دارای قابلیت استفاده در محیط های صنعتی را داشته که به آن کابل فرمان نیز گفته می شود و در تنوع زیادی در تعداد رشته و قطر کابل بوده که از اندازه 1 میلی متر تا حداکثر 2,5 میلی متر می باشد و همه این مدل ها در سایت لایت هوم قابل دسترس است. نقش اصلی این نوع کابل ها در ارسال فرمان هایی جهت کنترل و دریافت کمیت هایی برای اندازه گیری در محیط های صنعتی می باشد. از این کابل ها در ولتاژ و جریان های پایین استفاده شده و در نتیجه با قدرت کم کاربرد داشته و تعداد رشته های ورودی و خروجی آن متفاوت می باشد که در کابل های کنترل سیمیا از 7 تا 24 رشته عرضه شده که بر روی سیم ها شماره گذاری صورت گرفته است.

کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا

ویژگی های فنی کابل افشان کنترل سیمیا

کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا دارای بدنه ای مقاوم و از جنس PVC می باشد که در برابر روغن مقاوم نبوده ولی در مقابل عوامل محیطی مقاومت داشته و دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود. سیم و کابل سیمیا همراه با استانداردهای جهانی عرضه شده و مقاومت بالایی داشته و در تنوع زیادی عرضه شده که دست خریدار را در انتخابی راحت تر باز می گذارد. کابل سیمیا دارای ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت می باشد که به مقدار ولتاژ طراحی شده برای کابل گفته می شود. از این کابل کنترل می توانید برای تابلوهای فرمان استفاده کرده و برای استفاده در تسمه نقاله ها، فضاهای آزاد و دارای جریان مغناطیسی بالا توصیه نمی شود. تحمل دمای آن نیز بالا بوده و از دمای مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل کرده و دچار اختلال در عملکرد نمی شود. هادی بکار رفته شده در کابل از مس آنیل شده کلاس 5 می باشد که فرآیند آنیل سازی سبب انعطاف بیشتر کابل و جلوگیری از شکنندگی آن شده است و مقاومت کابل را بالا می برد.

شما می توانید پس از بررسی های لازم و کسب اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا و یا اطلاع از قیمت کابل افشان کنترل 10x1,5 سیمیا با مراجعه به سایت لایت هوم و یا تماس با بخش فروش ما، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل10x1,5
کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل10x1,5
دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر