1
2
3
4
کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا

  • سایز 7x1,5
  • جهت کنترل تابلوهای فرمان
  • عایق PVC
  • هادی مس آنیل شده
  • کلاس هادی 5
  • ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت
  • تحمل دمای مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد
  • همگام با استانداردهای روز دنیا

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا

کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا دارای تنوع زیادی در تعداد رشته و همچنین قطر کابل بوده که از اندازه 1 میلی متر تا حداکثر 2,5 میلی متر عرضه شده و همه این مدل ها در سایت لایت هوم قابل دسترس و خریداری است. به کابل های کنترل، کابل فرمان نیز گفته می شود و نقش اصلی آن ارسال فرمان هایی جهت کنترل و دریافت کمیت هایی برای اندازه گیری در محیط های صنعتی است. استفاده از این کابل ها در سیگنال های با ولتاژ و جریان پایین می باشد و در نتیجه با قدرت کم کاربرد دارد. تعداد رشته های ورودی و خروجی آن متفاوت بوده و در مدل کلی بین 2 تا 61 رشته عرضه می شود که کابل های فرمان سیمیا بین 7 تا 24 رشته تولید می شود و قابل استفاده در بیشتر محیط های صنعتی است.

کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا

ویژگی های فنی کابل افشان کنترل سیمیا

کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا دارای قابلیت تحمل دمای زیادی را داشته و بین مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد می باشد که برای فضاهای سرد توصیه نمی شود. کابل سیمیا بدنه ای مقاوم و از جنس PVC داشته که ساختار محکمی را تشکیل می دهد و از کابل در مقابل عوامل محیطی و خوردگی و پوسیدگی جلوگیری می کند ولی در نظر داشته باشید که این نوع PVC مقاوم در برابر روغن نمی باشد. سیم و کابل سیمیا همراه با استانداردهای جهانی عرضه شده و مقاومت بالایی دارد. این کابل دارای هادی مس آنیل شده می باشد که از کلاس 5 بوده و فرآیند آنیل سازی سبب انعطاف بیشتر کابل و جلوگیری از شکنندگی آن شده است. از کابل کنترل می توانید برای تابلوهای فرمان استفاده کرده و برای استفاده در تسمه نقاله ها، فضاهای آزاد و دارای جریان مغناطیسی بالا توصیه نمی شود و دارای سیم های شماره گذاری شده است. ولتاژ نامی این کابل 300 تا 500 ولت می باشد که به مقدار ولتاژ طراحی شده برای کابل گفته می شود.

شما می توانید پس از بررسی های لازم و کسب اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا و یا اطلاع از قیمت کابل افشان کنترل 7x1,5 سیمیا با مراجعه به سایت لایت هوم و یا تماس با بخش فروش ما، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل7x1,5
کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل7x1,5
دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر