دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل مفتولی آلومینیوم سیمند کابل

کابل مفتولی آلومینیوم سیمند کابل ابهر - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - هادی آلومینیومی - روکش PVC - ولتاژ نامی بین 300 تا 500 ولت

کابل مفتولی سیمند کابل با هادی آلومینیومقیمت هرمتر کابل(تومان)
کابل مفتولی آلومینیوم  10×2
کابل مفتولی آلومینیوم  10×4

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل مفتولی آلومینیوم سیمند کابل

کابل مفتولی با هادی آلومینیوم سیمند کابل از انواع سیم و کابل سیمند کابل ابهر است که دارای هادی از نوع مفتولی و خشک می باشد و برای جاهایی که نیاز به نصب ثابت داریم و قرار نیست کابل پیچش و خمش زیاد داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد. کابل های نصب ثابت یا کابل مفتولی آلومینیوم سیمند کابل دارای هادی آلومینیومی است که نسبت به هادی مسی دارای نارسایی ها و برتری هایی نیز می باشد به طور مثال این فلز رسانایی کمتری نسبت به مس دارد و استقامت مکانیکی آن کمتر است ولی چگالی کمتری دارد. عایق روی این سیم ها آمیزه ای از PVC است که کابل را در برابر آسیب ها و صدمات مکانیکی حفظ می کند و مانع از انتقال جریان الکتریکی به خارج از کابل می شود. کابل مفتولی آلومینیوم سیمند کابل برای مصارف صنعتی و کابل کشی داخل ساختمان مناسب است و می توان آن ها را در محیط های خشک، مرطوب، مکان های باز و بسته و در آجرکاری و بتن استفاده کرد البته به کار بردن این کابل ها در بتن فشرده یا مستقیما در زیر زمین مجاز نیست.

کابل مفتولی سیمند کابل ابهر با هادی آلومینیوم نسبت به کابلی که دارای هادی مسی است مقطعی حدودا 6 برابر دارد یعنی برای عایق کردن آن باید از مواد بیشتری استفاده شود البته یکی از برتری های این نوع هادی در سیم و کابل این است که ناخالصی ها تاثیر چشمگیری در رسانایی فلز آلومینیوم ندارند ولی اگر هادی مسی باشد ناخالصی می تواند انتقال جریان الکتریکی را دچار اختلال کند. از آنجا که کابل مفتولی کابل خشک یا کابل زمینی نیز نامیده می شود داخل زمین و در جاهایی که نیاز به نصب ثابت داریم و قرار نیست کابل پیچش و خمشی داشته باشد از این محصول استفاده می شود. ولتاژ نامی در این کابل بین 300 تا 500 است و آزمون ولتاژ آن در 2000 ولت انجام شده است.

کابل خشک آلومینیوم سیمند ابهر در زیر یا روی گچ، روی دیوارهای آجری و بتنی و در محیط های خشک و مرطوب به کار می رود اما به کارگیری این محصول در بتن فشرده یا مسلح مناسب نیست و به دلیل داشتن آلومینیوم در هادی ممکن است اکسید شود البته ایجاد این لایه اکسید از خوردگی آلومینیوم جلوگیری می کند. شما می توانید در صورت نیاز به خرید کابل مفتولی آلومینیوم سیمند کابل و یا جهت اطلاع از قیمت کابل خشک سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات لازم محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مفتولی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مفتولی

29 کالای مرتبط