برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کابل سیمند

فهرست:

کابل برق سیمند ابهر

کابل برق سیمند ابهر دارای تنوع بالایی از محصولات شامل سطح مقطع های مختلف می باشد که هرکدام برای هدفی خاص طراحی شده اند و تنوع بالای آنها سبب شده است در ساختمان سازی به یکی از گزینه های انتخابی افراد تقسیم شوند. این محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته می شوند و همین امر یعنی کیفیت بالای سیم و کابل سیمند توانسته است نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نماید. از نمونه محصولات این گروه تولیدی می توان به انواع سیم و کابل انعطاف پذیر، کابل کنترل شیلددار و بدون شیلد، کابل های کواکسیال و مخابراتی و همچنین کابل های ویژه استفاده در صنعت آبرسانی با نام تجاری SWR اشاره کرد. در ادامه به معرفی انواع کابل سیمند کابل و کاربرد آنها می پردازیم :

کابل انعطاف پذیر و سبک

کابل انعطاف پذیر برای وسایلی که تنش مکانیکی متوسطی دارند به طور مثال برای لوازم منزل ، لوازم آشپزخانه ، یخچال ، ماشین لباسشویی و غیره مناسب می باشند. توجه داشته باشید این کابل ها برای استفاده در وسایل پخت و پز به شرطی که در تماس مستقیم با قسمت های داغ و یا تحت تاثیر حرارت قرار نگیرند ، مناسب می باشند. جنس هادی کابل سیمند از نوع انعطاف پذیر ، فلز مس آنیل شده گروه 5 می باشد و نحوه قرار گیری رشته ها در این نوع از کابل به صورت گرد یا تخت استکابل انعطاف پذیر سبک را می توان به عنوان کابل های ورودی و اتصال در وسایل برقی ، لوازم منزل و ماشین آلاتی که دو شاخه آنها به طور ثابت به کابل نصب است استفاده کرد.

کابل انعطاف پذیر و سبک سیمند کابل

کابل قدرت سیمند

کابل قدرت سیمند کابل در انواع کابل قدرت با عایق پی وی سی، کابل قدرت با هادی هم مرکزو کابل قدرت مسلح تولید می شوند که کابل با عایقPVC جهت تغذیه انرژی در زیر خاک، در آب، داخل کانال، نیروگاه‌ها، صنعت و همچنین جهت شبکه توزیع و استفاده در محل هایی که فشار مکانیکی زیاد نباشد و همچنین در تاسیسات داخل ساختمان به کار می روند و هادی آن ها از جنس مس کلاس 1 (مفتولی)، کلاس 2 (نیمه افشان) و کلاس 5 (افشان) می باشد.

کابل قدرت با هادی هم مرکز برای تابلو های توزیع ، نیروگاه ها ، کنتور برق منازل و روشنایی خیابان ها و نیز برای انتقال پالس های کنترل در محل هایی که حفاظت الکتریکی و مکانیکی بیشتری نیاز باشد به کار می رود.این نوع از کابل ها قابلیت استفاده در فضای باز ، زیر خاک ، درون آب و داخل ساختمان را دارند و می توان از آنها به عنوان حفاظ خنثی ، سیم ارت یا حتی اسکرین استفاده کرد.هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده می باشد. توجه کنید که هادی هم مرکز در کابل های تک رشته به طور مستقیم روی عایق و در کابل های چند رشته روی روکش میانی به کار می رود.

کابل قدرت مسلح با سیم فولادی می تواند در زیر خاک ، درون آب ، داخل ساختمان و کانال های کابل کشی استفاده شود و در زمان هایی که حفاظت مکانیکی بیشتر و یا استقامت کششی بالاتری مورد نیاز باشد استفاده از این کابل توصیه می شود. هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده می باشد و در کابل های چند رشته ، رشته ها به هم تابیده می شوند که با عایقی از پی وی سی اکسترود شده پوشیده شده اند.

کابل قدرت سیمند کابل

کابل تلفنی سیمند

کابل تلفن سیمند در دو نوع کابل تلفنی فرکانس صوتی و کابل بیرون ساختمانی تولید می شود که از کابل های فرکانس صوتی برای انتقال سیگنال های آنالوگ یا دیجیتال در تلفن، تلفکس، سیستم های اعلام سرقت یا اعلام حریق و سیستم های مخابراتی استفاده می شود. هادی این نوع از کابل سیمند کابل مس آنیل شده مفتولی است و از یک لایه فویل آلومینیومی به عنوان شیلد و همچنین برای افزایش مقاومت عایق روی آنها از یک لایه پلی استر استفاده می شود.

کابل تلفنی بیرون ساختمان سیمند برای نصب بیرون ساختمان استفاده می شوند و باید توجه کرد که این نوع از کابل ها را نباید بدون اقدامات محافظتی مناسب در دستگاه هایی که در معرض آتش سوزی هستند ، استفاده کرد. هادی در این کابل همانند کابل فرکانس صوتی است.

کابل کواکسیال سیمند

کابل های کواکسیال برای انتقال فرکانس های صوتی بالا در فرستنده ها ، گیرنده ها ، کامپیوتر ها و ارتباطات رادیویی و تلویزیونی به کار می روند و هادی این کابل ها از جنس مس آنیل شده می باشد.

کابل تلفنی و کابل کواکسیال سیمند کابل

کابل کنترل سیمند کابل

این شرکت کابل کنترل خود را در دو نوع انعطاف پذیر بدون شیلد و انعطاف پذیر شیلددار تولید کرده است که این نوع از کابل ها برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خط تولید شامل ماشین افزار و تجهیزات حمل و نقل مکانیکی مناسب می باشند. در این گروه از کابل ها رشته ها در یک یا چند لایه هم مرکز به هم تابیده می شوند و به کار گیری تک رشته در مرکز کابل مجاز نیست. هادی این نوع سیم و کابل سیمند مس آنیل شده کلاس 5 می باشد.

کابل کنترل انعطاف پذیر شیلد دار سیمندب برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خط تولید شامل ماشین افزار و تجهیزات حمل و نقل مکانیکی مناسب می باشند.در این گروه از کابل ها رشته ها در یک یا چند لایه هم مرکز به هم تابیده می شوند و به کار گیری تک رشته در مرکز کابل مجاز نیست.

کابل کنترل سیمند کابل

کابل ابزار دقیق سیمند کابل

کابل‌ های ابزار دقیق برای کنترل فرآیند و پردازش داده‌ها استفاده می‌شوند. این نوع کابل ها برای انتقال اطلاعات استفاده می شوند و در اتاق های کنترل دستگاه های صنعتی و پست های برق کاربرد دارند و جنس هادی این کابل ها مس آنیل شده است و همچنین امکان تولید این کابل ها با عایق PE و PVC یا XLPE وجود دارددر این نوع از کابل ها رشته ها به صورت تکی یا المان های زوج ، سه تایی و یا چهارتایی با رنگ های مختلف مشخص می شوند و از سیم های فولادی گالوانیزه به عنوان زره در این کابل ها استفاده می شود.

کابل ابزار دقیق سیمند کابل

کابل خود نگه دار آلومینیومی سیمند

این نوع از سیم و کابل سیمند ابهر برای تامین و توزیع جریان برق در خطوط هوایی و محل هایی که نیاز به کارایی بالا با هزینه کم داریم استفاده می شود و جنس آلومینیوم سبک آن از ویژگی های این کابل خود نگه دار می باشد. عایق در این نوع از کابل ها پلی اتیلین کراسلینگ شده (XLPE) می باشد و هادی آنها از جنس آلومینیوم سخت کشیده شده ساخته شده است. از انواع دیگر کابل های سیمند می توان به کابل جوشکاری با قوس اشاره کرد که این نوع کابل یکی از محصولات صنایع سیم و کابل سیمند می باشد که برای جوشکاری با قوس الکتریکی مناسب می باشد.برای این نوع از کابل ها که مخصوص جوشکاری می باشند ولتاژ نامی تعیین نشده است و هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده است. نوع دیگر کابل سیمند، کابل گرد بالابر است که در بالابر ها و نیز اتصالات متحرک استفاده می شود. جنس هادی در این گروه از کابل ها مس آنیل شده گروه 5 است که با عایقی از جنس پی وی سی پوشیده شده است.

شما می توانید برای خرید انواع کابل سیمند و مشاهده لیست قیمت سیم و کابل سیمند آنها به لایت هوم مراجعه نموده و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات خریداری کنید.

ادامه مطلب
سوالات متداول
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام لایت هوم
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
لوله و برق اتصالات
لوازم چاه ارت
کلید و پریز
سیم و کابل
سینی کابل
روشنایی
کلید مینیاتوری و محافظ جان
هواکش و تهویه
داکت و ترانکینگ
تابلو برق
لوازم جانبی
دوربین مداربسته
جک درب پارکینگی
آیفون تصویری
خانه هوشمند

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری