برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
براساس قیمت
75005تومان 75006تومان
نوستاپ

نوستاپ

معرفی شرکت نوستاپ

شرکت نوستاپ دارای سابقه چندین ساله در زمینه تولید محصولات صنعتی نظیر هواکش ها و فن های تهویه می باشد. مدیران هوشمند و متخصص شرکت نوستاپ دارای کارمندان بسیار آگاه و دارای دانشی به روز در راستای تولید محصولات با کیفیت و متنوع می باشند. این شرکت در پی تولید محصولاتی است که تا بحال در ایران با آن درجه کیفیت تولید نشده اند. تمامی محصولات دارای تاییده های معتبر داخلی و استانداردهای لازم از لحاظ فنی می باشند. برای آشنایی بیشتر با محصولات شرکت نوستاپ ادامه مطلب را بخوانید.

معرفی محصولات نوستاپ 

مهمترین محصول تولید شده در شرکت نوستاپ هواکش خانگی می باشد. این گونه هواکش ها که با عنوان آکسیال نیز شناخته می شوند توانسته اند اعتماد مشتریان را به خود جلب کنند. طراحی و جذابیت ظاهری آنها بالا بوده و موجب گردیده که علاوه بر کاربرد تهویه هوا به زیبایی فضا نیز کمک کنند. طراحی پره ها و پروانه و دیگر قطعات هواکش های نوستاپ طبق ابعاد کاملا دقیق و استانداردی صورت گرفته است که می تواند عمل تهویه را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

هواکش های خانگی نوستاپ

هواکش های نوستاپ قابل نصب بر روی سقف، دیوار و پنجره نیز می باشند و میتوانند هوای موجود در فضاهای داخلی منازل و دیگر محیطها را نظیر آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی، حمام ها و اتاق ها را به راحتی جابه جا کرده و عمل تهویه را انجام دهند. هواکش های نوستاپ که بسیار کم مصرف می باشند، به گونه ای طراحی شده اند که حدود 50 درصد از انرژی را صرفه جویی کرده و موجب کاهش بسیار انرژی و هزینه خواهند شد. برای نصب مناسب چراغ های نوستاپ بر روی فضای مورد نظر لازم است از ابعاد دقیق آن اطلاع پیدا کنید، یه همین جهت این هواکش های بی صدا در سه اندازه متفاوت تولید شده است.

هواکش های SH-700

اولین و کوچکترین اندازه هواکش های نوستاپ که با عنوان SH-700 شناخته می شوند، با ولتاژ 220 ولت قابلیت کار کردن دارند و فرکانس مورد نظر برای آنها حدود 50 هرتز است. توان مورد نیاز در این فن ها و تهویه های خانگی 9.8 وات می باشد و میزان چرخش موتور در هر دقیقه معادل 1800 دور می باشد. مقدار هوادهی این هواکش ها در واحد مترمکعب در ساعت حدود 73 می باشد.

هواکش های SH-710

این هواکش ها که اندازه متوسط به شمار می روند در میزان ولتاژ و توان با هواکش های کوچکتر و بزرگتر یکسان هستند، اما در سرعت دور موتور و میزان هوادهی متفاوت هستند. سرعت دور موتور در هواکش های 710 برابر با 1750 دور در دقیقه است. میزان هوادهی نیز 145.7 مترمکعب در ساعت می باشد

هواکش های SH-720

هواکش های اندازه بزرگ تنها در میزان ولتاژ با دیگر هواکشها برابر است، اما توان مصرفی آن به میزان 8 واحد بیشتر است، یعنی برابر با 17.8 وات می باشد. سرعتی که این هواکش ها به دور موتور می چرخند معادل 1450 دور دقیقه می باشد و به میزان 242 متر مکعب در ساعت قدرت هوادهی دارند.

محصولات نوستاپ در طرح های متنوع و زیبایی تولید می شوند تا بتوانند رضایت مشتریان را تا حد امکان جلب نمایند. کیفیت کالا ضمانت آن محسوب می شود. برای خرید هواکش با سایز متناسب با محیط، لازم است به ابعاد محیط دقت کرده و سپس برای خرید اقدام نمایید. مدیران نوستاپ همواره در پی کسب دانش و آگاهی بیشتر بوده تا بتوانند کیفیت محصولات را با توجه به نیاز روز ارتقاء ببخشند. شما می توانید برای خرید انواع مختلفی از محصولات نوستاپ و یا اطلاع از قیمت محصولات نوستاپ به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات لازم خریداری نمایید.

ادامه مطلب
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری