CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
سارا

سارا

برند سارا

گروه صنعتی سارا فعالیت خود را از سال 1359 با ساخت ترانسفورماتور تقویت برق مخصوص یخچال و فریزرهای خانگی آغاز نمود و به تدریج به منظور تکمیل و ارتقا سطح کیفیت تولیدات خود، آن‌ها را به سیستم‌های حفاظتی تجهیز و با مطالعات و بررسی‌های دقیق روز به روز کیفیت این محصولات را مطابق با استانداردهای داخلی و جهانی به پیش برده است. محصولات ما شامل انواع ترانسفورماتور ها ، استابیلایزر ها ، اينورتر ها ، شارژر ها ، محافظ ها، رکتیفایر های صنعتی، چوک های صنعتی، یو پی اس، ترانسفورماتور های ایزوله و G.P.U مي باشد كه در توان ها و ظرفيت هاي مختلف براي استفاده هاي گوناگون طراحي شده است.

محافظ سارا

همچنین گروه صنعتی سارا در طول این سال‌ها مبادرت به ساخت انواع ترانسفورماتورهای تقویت برق (استابیلایزر) و انواع شارژر، محافظ، اینورتر، چراغ اضطراری، یو پی اس، رکتیفایر، سلف و ترانس‌های صنعتی در توان و کاربردهای مختلف نموده و در اختیار مصرف‌کنندگان عزیز قرار داده است.

انواع محصولات سارا

  • استابیلایزر

استابیلایزر‌های تقویت برق سارا به منظور تقویت و تثبیت برق نامطمئن شهر همراه با سیستم حفاظتی به عنوان یک نگهبان همیشگی‌ برای تجهیزات برقی‌ شما مصرف کننده گرامی‌ طراحی و ساخته شده اند. استابیلایزر در قدرت‌های مختلف مطابق با هر نوع نیاز و سلیقه عرضه شده اند.

  • محافظ

محافظ‌های برق سارا به منظور حفاظت تجهیزات برق منازل و یا مکان‌های اداری با کنتور تک فاز در مقابل ولتاژ‌های غیر استاندارد و مضر ساخته شده اند و مانع از سوختن آنها در مقابل شک‌های احتمالی‌ برق شهر می‌‌شوند. کامپیوتر ، یخچال فریزر، کولر، کولر گازی، اسپلیت، پکیج ، سیستم‌ های صوتی و تصویری و به طور کلی‌ هر وسیله برقی‌ در محدوده قدرت مناسب آن ها مراقبت می‌کند. تمامی‌ این دستگاهها دارای نشان استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران میباشند.

  • مبدل برق

مبدل‌های برق متناوب سارا ( Inverter ) در قدرت‌های ۲۰۰، ۳۰۰ و ۴۰۰ وات به منظور استفاده در مکانهایی که از وجود برق محروم هستند به کار گرفته می شوند. در مواقع بی‌ برق با استفاده از این مبدل ها، تجهیزات برقی‌ از قبیل کامپیوتر، تلویزیون، سیستمهای صوتی و تصویری، ترازو‌های الکترونیکی‌ و نظایر این همچنان قابل استفاده می باشند. مبدل ۴۰۰ وات مجهز به شارژر می‌باشد و باطری متصل به خود را به محض وصل شهر شارژ و آماده برای استفاده مجدد می‌کند. لطفا توجه داشته باشید که قدرت آنها را مطابق با مصرفتان انتخاب کنید. این دستگاه توانایی حمایت و پشتیبانی تا چهار دستگاه کامپیوتر را به طور همزمان دارا است.

ادامه مطلب
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام لایت هوم
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری