CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برفاب

برفاب

برند برفاب

شرکت برفاب در سال 1369 تأسیس شد و اولین محصول این شرکت کولر آبی بود. این شرکت با بیش از 26 سال سابقه از پیشگامان تولید کولر آبی است که به دلیل کیفیت محصولات و با رعایت استانداردهای جهانی توانسته به بازارهای صادراتی راه یابد و به‌ عنوان یک برند خوش ‌نام ایرانی جایگاه خود را تثبیت کند. شرکت برفاب 6 سال پیاپی از طرف سازمان حمایت از حقوق مصرف ‌کنندگان تشویق شد و تندیس طلایی این سازمان را دریافت کرد.

بخاری برفاب

در حا حاضر برفاب با توليد انواع كولر های آبی، آبگرمكن ‌های گاز‌سوز و برقی، بخاری برقی، يخچال و فريزر، فریزر صندوقی، ماشين لباس‌شويی دوقلو و اجاق گاز رومیزی، سبد لوازم خانگی خود را كامل ‌تر كرده است. و می توان گفت تنوع بی شمار محصول توانسته برفاب را متمایز کند.

تنوع محصولات برفاب

برفاب با بیش از هزاران نفر نيروی كار مستقیم، بزرگ ‌ترين واحد تولیدی خصوصی استان چهارمحال و بختياري است و در سال ‌های گذشته همواره بيشترين ميزان صادرات را در بين شركت ‌های ايرانی داشته است.

پنکه برفاب

به ‌منظور توسعه مستمرِ دامنه توليدات و پاسخ ‌گويی به درخواست ‌های صادراتی، برفاب توجه خود را به شناخت خواسته ‌های مصرف ‌کنندگانِ بازارهای مختلف، آموزش نيروهای انسانی، افزايش كيفيت محصولات، كاهش قيمت تمام‌ شده است. مدیریت شرکت برفاب، صادرات را نه امـری مقطعی و كوتاه ‌مدت، بلكه برنامـه‌ای گستـرده و بلند مـدت می‌داند و همـواره می‌کوشد اعتبار خود را در بازارهای هدف، با توجه مستمر به بازار و مشتری، افزايش دهد؛ دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف ‌کننده و پنج سال کسب عنوان صادر کنندۀ نمونۀ کشوری حاصل این رویکرد است که در صنعت لوازم خانگی ایران بی ‌نظیر است.

ادامه مطلب
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام لایت هوم
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری