برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
پایپ نوران

پایپ نوران

شرکت پایپ نوران

پایپ نوران یکی از شرکت های تولید کننده انواع لوله برق فلزی و تجهیزات آن می باشد که با نام لوله گالوانیزه پایپ نوران نیز شناخته می شوند. لوله های فولادی این شرکت استحکام و مقاومت بالایی دارند به همین دلیل کاربرد گسترده ای در صنعت ساختمان سازی دارند و چون آسیب پذیری کمتری دارند در محل هایی با فشارهای بالا قابل استفاده می باشند.

لوله برق فولادی پایپ نوران مسیری را برای عبور سیم و کابل ها فراهم می کند و آنها را در برابر آسیب های فیزیکی و یا تماس افراد با سیم و کابل ها محافظت می کند. شرکت پایپ نوران سال های طولانی است که در زمینه تولید انواع لوله های برقی فعالیت دارد و محصولاتی با گواهینامه ISO9001 از شرکت TUV آلمان روانه بازار کرده است. از تولیدات این شرکت می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

لوله فولادی گالوانیزه پایپ نوران

  • لوله گالوانیزه سرد پایپ نوران
  • لوله گالوانیزه گرم پایپ نوران
  • لوله برق مشکی
  • انواع اتصالات لوله برق مانند زانویی، سه راهی و گلند
  • انواع جعبه تقسیم آلومینیومی

لوله های برق به دو صورت گالوانیزه می شوند، گالوانیزه سرد و گرم که لوله گالوانیزه سرد پایپ نوران به روش الکترولیت برقی آبکاری می شود و خاصیت ضد زنگی ندارد به همین دلیل بهتر است در محیط های سرپوشیده استفاده شود. اگر قرار باشد لوله های برق در فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار گیرند باید از لوله گالوانیزه گرم استفاده شود که این لوله ها به روش غوطه ور در مذاب کادمیوم یا روی آبکاری می شوند. لوله گالوانیزه گرم پایپ نوران استحکام بالایی داشته و دارای خاصیت ضد زنگ می باشد. این محصولات در برابر رطوبت نیز استحکام بالایی دارند پس در فضاهای بیرونی که در معرض عوامل طبیعی هستند باید از لوله برق گالوانیزه گرم استفاده شود.

انواع لوله فولادی پایپ نوران در ابعاد مختلف و در شاخه های دو متری تولید می شوند. شما می توانید برای خرید انواع لوله فولادی پایپ نوران و یا اطلاع از قیمت لوله برق پایپ نوران به لایت هوم مراجعه نمایید و محصولات را مشاهده کرده و خرید خود را انجام دهید.

ادامه مطلب
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری