برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
براساس قیمت
2950تومان 4240تومان
هومر Homar

هومر Homar

معرفی شرکت هومر انگلستان

کابل شبکه هومر انگلستان دارای بیش از 30 نمایندگی در سراسر دنیا می باشد. شرکت آلونی سیستم موفق شده است نمایندگی انحصاری هومر در ایران را اخذ نماید. شرکت سیم و کابل هومر از ابتدای شروع فعالیت به دنبال ایجاد تیمی حرفه ای و دارای دانش به روز بوده است. با توجه به تولید بالا، تقاضا برای استخدام نیروی انسانی بالا رفت و اکنون بیش از چندین هزار نفر در سراسر جهان به طور مستقیم و غیر مستقیم زیر نظر این شرکت به فعالیت می پردازند. چند ویژگی مهم مانند دانش تخصصی و به روز و تعهد در مدیران و پرسنل هومر به چشم می خورد. 

سیم و کابل هومر

معرفی محصولات هومر

کابل شبکه هومر که از مهم ترین اجزای یک شبکه کامپیوتری به شمار می رود دارای تجهیزات پسیو آن شامل کابل شبکه هومر Homer  نوعFTP ، کابل شبکه هومر Homer نوع SFTP و SSTP، کابل شبکه هومر مدل F/UTP  و U/UTP و پچ کوردهای نیم متری تا 10 متری می باشد که در بالاترین کیفیت تست فلوک توسط شرکت آلونی سیستم ارائه و پشتیبانی می شود. از قابلیت های بسیار مهم تجهیزات شبکه هومر روکش این کابل می باشد که تمام مدل های آن با روکش LSZH تولید می گردد. کاربرد این کابل برای انتقال و ارسال اطلاعات می باشد. لازم به توضیح است واحد کنترل کیفیت و ارزیابی در این شرکت قرار دارد و  تمامی کابل های شبکه هومر با بالاترین کیفیت تست فلوک ارائه می شوند.

هومر

کابل شبکه هومر Homer نوع  UTP

کابل شبکه بر اساس فرکانس نیز دسته بندی می شودکه به طور مخفف با CAT خوانده می شوند. از ابتدایی تا تا پیشرفته ترین شبکه یعنی Cat-1 تا Cat-7A را می توان در این دسته بندی ها قرار داد کابها دارای روکش های مختلفی نیز هستند.. روکش کابل در واقع عایقی است که همانند یک محافظ عمل می کند و می تواند کابل شبکه را در برابر تهدیدات خارجی مثل تداخل های الکتریکی، سیگنال های مزاحم، ضربه های مکانیکی و همچنین کشش های وارد شده حفظ نماید. این محصول از رایج ترین های شبکه رایانه ای می باشد و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است، چرا که فاقد شیلد یا لایه محافظ می باشد. این کابل اغلب در شبکه های اترنت و سیستم های تلفنی استفاده می شود و خود به چند دسته تقسیم می شود که ما به مهمترین آنها اشاره می کنیم. 

کابل شبکه هومر مدل  F/UTP SOLID LSZHو F/UTP STANDARD

در مدل سالید از کابل های هومر سه نوع Cat5e،Cat6E  وCat6A  مشاهده می کنیم و در مدل استاندارد دو نوع کابل شبکه Cat5e  و Cat6 تولید می شوند که به صورت زوج های بهم تابیده هستند. عبارت Foiled Unshielded Twisted Pair به این معناست که بر روی آنها با یک لایه فویل کلی پوشیده شده است و فاقد شیلد هستند.

کابل شبکه هومر مدل U/UTP SOLID و U/UTP STANDARD

این کابل در واقع بدون لایه محافظ یا شیلد تولید می شوند که در محیط های بدون نویز معمولا استفاده می شود. کابل شبکه U-UTP  هومر دارای انواع  Cat5e،Cat6e  و Cat6A  می باشد. در مدل استاندارد این نمونه ها به صورت چهار زوج بهم تابیده می شوند. 

کابل شبکه CAT6  نوع U-UTP  هومر

کابل شبکه هومر انگلستان از تجهیزات پسیو شبکه می باشد که در ساختمان داخلی آن چهار جفت سیم به هم تابیده وجود دارد و روی این سیم ها با پوشش LSZH پوشانده شده است که کیفیت بالایی داشته و از انواع جدید کابل های شبکه می باشند. کابل شبکه Cat6 U-UTP  که بدون پوشش بیرونی است که این مشخصه با حرفU  نشان داده می شود و چون سیم ها بدون پوشش هستند با حروفUTP  نشان داده می شوند.  این محصول فاقد مواد سربی مانند کادمیوم، کروم و جیوه می باشد. این کابل سازگار با محیط زیست بوده، چرا که از مواد پلاستیکی ساخته شده و بنابراین در زمان آتش سوزی دودهای سمی مانند هالید هیدروژن، مونوکسید کربن، دی اکسید کربن و غیره را در فضا پخش نمی کند. این محصول در فضاهای داخلی همانند منازل، اداره ها  ساختمان های تجاری و غیره قابل استفاده است.  

محصولات جدید شرکت هومر با بالاترین کیفیت تست فلوک ارائه شده است. کاربرد این تست به منظور سنجش سرعت و کیفیت جا به جایی اطلاعات در بستر شبکه انجام می شود و کیفیت شبکه، کیفیت کابل های به کار رفته، متراژ کابل، محل قطعی کابل و غیره را اندازه گرفته و عیب یابی می کند. مزیت و برتری این تست نسبت به تستهای مشابه میزان خروجی اطلاعات از دستگاه تستر فلوک است که در رابطه با انواع کابل شبکه homer انگلستان این تست انجام شده است و بالاترین کیفیت تست ارائه شده است. بهتر است بدانید تمامی محصولات شرکت هومر دارای گواهینامه استاندارد می باشند.           

شما می توانید جهت خرید و اطلاع از قیمت و یا خرید محصولات هومر به همین سایت مراجعه نمایید و محصول خود را با اطمینان خریداری کنید.

ادامه مطلب
تماس بگیرید
کشور سازنده :
انگلستان
برند :
HOMER
نوع سیم و کابل :
کابل شبکه
4,240 تومان
کابل شبکه cat6A F-UTP هومر- کابل از نوع Solid LSZH – دارای چهار جفت سیم – ارائه شده با بالاترین کیفیت تست فلوک – روکش کابل های HOMER از جنس LSZH با کیفیت و دوام بالا – ساخت کشور انگلستان – کلاف کامل 305 متر      خرید...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
انگلستان
برند :
HOMER
نوع سیم و کابل :
کابل شبکه
2,950 تومان
کابل شبکه cat6 U-UTP هومر- کابل از نوع Solid LSZH – دارای چهار جفت سیم – ارائه شده با بالاترین کیفیت تست فلوک – روکش کابل های HOMER از جنس LSZH با کیفیت و دوام بالا – ساخت کشور انگلستان - کلاف کامل 305 متر    خرید به...
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری