لیست قیمت چراغ حیاطی و پارکی

راهنمای خرید

چراغ حیاطی و پارکی از انواع محصولات روشنایی است که در محوطه های باز مثل حیاط ویلا، باغ، پارک ها، حیاط منازل و ... برای تامین نور محیط مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع چراغ حیاطی و پارکی می پردازیم تا بتوانید خرید چراغ حیاطی و پارکی را به آسانی متناسب با محیط انجام دهید. سعی کرده ایم تا لیست قیمت انواع چراغ های پارکی را در یک جدول به همراه ویژگی های آن بیاوریم تا بتوانید به آسانی خرید چراغ حیاطی را انجام دهید. 

لیست قیمت چراغ حیاطی و پارکی

قیمت چراغ حیاطی و پارکی بستگی مستقیم به متریال استفاده شده در ساخت محصول و درجه کیفیت مواد اولیه دارد. به طور مثال جنس حبابی که لامپ درون آن قرار می گیرد اگر از شیشه و یا پریسماتیک باشد نور را بهتر از خود عبور می دهد و جنس پلی کربنات و یا پلاستیک دارای مقاومت کمتری است و مشخص است که نسبت به حباب شیشه ای ارزان تر است و قیمت کمتری دارد. همچنین بسیار مهم است این چراغ حیاطی دارای درجه حفاظت بالا باشد و در مقابل عوامل بیرونی و محیطی دارای مقاومت کافی باشد.

انواع چراغ حیاطی و پارکی

چراغ حیاطی و پارکی در واقع یک محفظه روشنایی است تا لامپ درون آن قرار گیرد و نور محیط را تامین نماید. ضمن این که چراغ تاثیر بسزایی در زیبایی محوطه دارند و علاوه بر روشنایی جلوه ای زیبا به محیط های بیرونی ساختمان ها یا هر فضای باز می بخشد. این محصول در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود و بسته به جایگاه نصب آن دارای کاربرد های گوناگونی است. در این جدول می توانید انواع چراغ حیاطی و پارکی که در برند های مختلف تولید شده است و شامل چراغ حیاطی سردری، چراغ حیاطی دیواری، چراغ آویز حیاطی، چراغ سرلوله حیاطی، چراغ حیاطی پارکی تک شاخه، دو شاخه و سه شاخه می باشد را مشاهده و چراغ مورد نظر را انتخاب نمایید. بدنه و ظاهر چراغ های حیاطی دارای تنوع بالا در طرح و رنگ های مختلف است تا با توجه به نوع سبک فضای مورد نظر و رنگ سایر المان های محیط خرید چراغ حیاطی یا پارکی مناسب را انجام دهید.

سوالات متداول لیست قیمت چراغ حیاطی و پارکی
چراغ های حیاطی و پارکی متصل به پایه خریداری می شوند یا جدا هستند؟در چراغ های پارکی تک شاخه، دو شاخه و سه شاخه ، بایستی پایه چراغ جداگانه خریداری شود و در چراغ حیاطی دیواری، سردری و چراغ آویز با شاخه کامل خریداری می شود.
چراغ حیاطی وقتی طولانی مدت زیر نور آفتاب یا بارش باران و برف می ماند، تغییر رنگ نمی دهد؟بستگی به کیفیت و جنس محصول دارد. اگر چراغ پارکی از جنس آلومینیوم دایکاست باشد رنگ آن در آب و هوای مختلف تغییر نمی کند اما در چراغ های پلی کربناتی امکان تغییر رنگ در اثر گذر زمان وجود دارد.
آیا تمامی چراغ های پارکی و حیاطی بدون لامپ هستند؟ بیشتر چراغ های حیاطی و پارکی بدون لامپ است. داخل حباب چراغ یک سرپیچ E27 کار گذاشته شده است تا لامپ درون آن نصب شود. 
آیا چراغ های حیاطی و پارکی ضمانت دارد؟کلیه محصولات لایت هوم با گارانتی عرضه می شود و چراغ های محوطه ای نیز از این موضوع مستثنی نیست. مدت ضمانت کالا نیز بستگی به برند آن دارد.
لیست قیمت چراغ حیاطی و پارکی
اعمال فیلتر