لیست قیمت هواکش صنعتی

راهنمای خرید

هواکش صنعتی از انواع فن و تهویه می باشد و وجود آن در فضاهایی که نیاز به جا به جایی هوا با قدرت بالا دارند ضروری است. این محصول در واقع یکی از المان های اصلی در محیط های صنعتی و کارگاهی می باشد و شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع فن و هواکش صنعتی با اندازه ها و مدل های مختلف نموده اند. در این بخش لیست قیمت انواع هواکش صنعتی قرار دارد و شما می توانید متناسب با برند مورد نظرتان لیست قیمت این محصولات را مشاهده کرده و کالای مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

بررسی لیست قیمت هواکش صنعتی

برای خرید یک هواکش صنعتی یکی از موضوعاتی که حائز اهمیت می باشد قیمت این محصولات است و در انتخاب کالای مورد نظر شما قطعا تاثیرگذاری بالایی دارد. هواکش صنعتی در برندهای مختلفی از جمله دمنده و خزرفن با قطر پروانه و مدل های متفاوت تولید می شوند. در خرید این محصولات المان های مختلفی از جمله جنس پروانه و بدنه هواکش، قدرت و توان موتور، سرعت چرخش پروانه در دقیقه، تولید صدا و غیره می تواند روی قیمت تاثیر گذار باشد. در یک دسته بندی دیگر هواکش های صنعتی خود بر اساس محلی که مورد استفاده قرار می گیرند نیز دارای انواع مختلفی هستند به طور مثال نوعی از این سیستم های تهویه در سوله و کارگاه ها استفاده می شوند که هواکش تاسیساتی نامیده می شوند، این هواکش ها از مهم ترین دستگاه هایی هستند که در سالن های مرغداری و گلخانه ها مورد استفاده قرا می گیرند.

 انواع هواکش صنعتی در مدل های مختلف و با قدرت های متفاوت تولید می شوند و مشتریان می توانند علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه خود در انتخاب شکل ظاهری هواکش ، متناسب با محلی که قرار است از این تهویه ها استفاده نمایند موتورهایی با رنج قدرت های متفاوت را انتخاب کنند بنابراین باید قبل از خرید این محصولات اطلاعات کافی در رابطه با نحوه نصب آنها ، میزان سروصدایی که ایجاد می کنند و همچنین درجه حفاظت و مقاومت آنها در برابر رطوبت و گردوغبار کسب کرد تا بتوان محصول مورد نظر را به درستی انتخاب کرد.

در این بخش قیمت انواع هواکش صنعتی به همراه مشخصات اصلی آنها آورده شده است و این امکان را به شما می دهد تا ویژگی های اصلی محصولات مختلف را با هم مقایسه کرده و با توجه به قیمت انواع فن صنعتی نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

سوالات متداول لیست قیمت هواکش صنعتی
بهترین برند هواکش صنعتی برای سالن ها و سوله های بزرگ کدام برند است؟شرکت های مختلفی از جمله دمنده، خزرفن و غیره اقدام به تولید انواع هواکش صنعتی نموده اند که در این میان هواکش های دمنده از کیفیت و تنوع قابل قبولی برخوردار می باشند. 
آیا هواکش صنعتی بدون صدا نیز در بازار موجود است ؟صدای تولید شده توسط هواکش بستگی به دور موتور آن دارد که معمولا در دو مدل 900 و 1400 دور تولید می شوند. قطعا هواکش با دور موتور پایین تر صدای کمتری تولید می کند. به عنوان نمونه هواکش صنعتی دمنده مدل ایلکا از مدل های کم صدا در این محصولات می باشد البته موارد ایرانی و خارجی دیگری نیز وجود دارد.
تفاوت هواکش صنعتی تک فاز و سه فاز چیست ؟تک فاز یا سه فاز بودن هواکش بستگی به برقی که با آن محصول کار می کند دارد به این معنی که هواکش تک فاز با برق تکفاز و هواکش سه فاز با برق سه فاز کار می کند البته از لحاظ قیمت این دو تفاوتی ندارند. اکثرا هواکش های صنعتی از نوع سه فاز هستند.
از کجا بدانیم برای محیط های مختلف از چه هواکشی استفاده کنیم ؟هواکش های صنعتی معمولا متناسب با نوع کاربری فضا، بالانس جریان ورودی و خروجی تعیین شده و بسته به بودجه شما از محصولات ایرانی یا خارجی به شما معرفی می گردد. برای انتخاب هواکش مناسب با کارشناسان لایت هوم تماس بگیرید.
لیست قیمت هواکش صنعتی
اعمال فیلتر
js_def