new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 12 فیوزه توکار ویسیج(visage)

جعبه فیوز ویسیج - توکار – 12 فیوزه – دارای قابی سفید از جنس ABS - دارای درب شفاف با قابلیت قفل شدن-  مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه سانتی گراد- IP20  - قابلیت جدا کردن پوشش با توجه به تعداد فیوز مورد نیاز – قابلیت اتصال به زمین ( شین ارت)

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10

34,800 تومان

اضافه کردن کم کردن

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 12 فیوزه توکار ویسیج

جعبه مینیاتوری ویسیج در ساختمان های نسل جدید با کاهش استفاده از سیم کشی به روش جعبه تقسیم به دلیل ظاهر نامطلوب ، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از جعبه فیوز برق تمامی واحد ها از یک مرجع تغذیه می شود  و سرخط تمامی واحد ها یکجا قرار دارد. این قاب مینیاتوری ، نصبش به صورت توکار و 12 فیوزه می باشد.  

جعبه مینیاتوری ویسیج دارای قابی سفید رنگ و از جنس ABS می باشد  که امروزه به دلیل برخی ویژگی مانند : مقاومت بالا در برابر رطوبت ، حساسیت به حرارت ، ضربه پذیری بالا و خیلی از موارد دیگر کاربرد فراوانی در ساخت تجهیزات برقی دارد. همچنین این قاب مینیاتوری دارای یک درب شفاف است که می توان آن را قفل نمود، شما میتوانید پوشش این جعبه فیوز را با توجه به تعداد فیوز مورد نظر جدا نمایید و به تعداد دلخواه درآورید. قاب مینیاتوری ویسیج دارای IP20  می باشد و در برابر آتش سوزی و حرارت تا دمای 650 درجه سانتی گراد مقاوم است . 

کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبتوکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه12 خانه
کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبتوکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه12 خانه

30 کالای مرتبط