دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ویکو مدل Kardelen

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن - بدنه در دو رنگ سفید و کرم با حاشیه های رنگی قابل انتخاب توسط مشتری - دارای کادرهای افقی یک خانه تا شش خانه جهت قرارگیری کلید و پریزها به صورت یکپارچه کنارهم

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8.7/10
5 سال گارانتی

0 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن Kardelen

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن زیبایی، راحتی و هماهنگی فوق العاده ای با محیط را برای کاربر فراهم می آورد. برای مدیریت روشنایی در مناسب ترین حالت ممکن و استفاده از صحیح ترین ابزار، هوشی هنرمندانه مورد نیاز است. ویکو با معرفی مدل KARDELEN زیبایی، راحتی و هماهنگی را برای شما به ارمغان می آورد. سری کلید و پریز های kardelen، با طیف غنی محصولات با 16 رنگ مختلف، ارائه می گردد. این مدل از کلید و پریز دارای ظاهری مربع با گوشه هایی گرد می باشد که باعث ویژه تر شدن ظاهر این کلید ها می گردد. همچنین کاردلن این امکان را فراهم می آورد تا با استفاده از کادر های چند خانه به جای استفاده از چندین کلید و پریز مجزا در کنار یکدیگر، ظاهر محیط مرتب تر و منسجم تر گردد. می توان از این کادر ها به صورت عمودی یا افقی بنا به ضرورت استفاده نمود.

       

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن - کلید و پریز viko مدل kardelen

       

کلید و پریز ترکیه ای ویکو مدل کاردلن در دو رنگ اصلی سفید و کرم تولید می گردند. همچنین این کلید و پریز ها دارای دو خط نسبتا ضخیم در سمت راست و چپ خود هستند. ویکو این امکان را فراهم آورده است که این خطوط یا قاب ها که در رنگ های مختلف وجود دارند، تعویض شوند و به این ترتیب می توان رنگ و ظاهر قاب کلید و پریز ها را به راحتی تغییر داد. شما می توانید برای خرید کلید و پریز ویکو مدل کاردلن و همچنین اطلاع از قیمت کلید و پریز viko مدل kardelen به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

        

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن - کلید و پریز ویکو مدل kardelen

        

از آنجا که امروزه روشنایی در محیط زندگی یا محل کار، یکی از مهم ترین عناصر در طراحی دکوراسیون داخلی به حساب می آید بنابراین کلید و پریز ها که از اجزای اصلی روشنایی محیط محسوب می شوند، به دلیل داشتن تنوع فوق العاده در رنگ و مدل اهمیت خاصی پیدا کرده اند و این امکان را برای کاربر فراهم می آورند که با توجه به محیط و شرایط زندگی خود، بهترین و مطلوب ترین گزینه را انتخاب نمایند به طور مثال کلید و پریز کاردلن ویکو از دو رنگ اصلی سفید و کرم در تولید محصولات خود (انواع کلیدها و پریزها) استفاده کرده است و برای ایجاد تنوع در این میان دو حاشیه کناری محصولات را در رنگ های مختلف تولید کرده است بنابراین افراد می توانند به راحتی با انتخاب حاشیه در طیف رنگی موردن ظرشان کلید و پریزهای محل مورد نظرشان را با سایر المان ها هماهنگ نمایند و تغییری شگرف در محیط اطراف خود ایجاد کنند.

منبع: گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز ویکو کلید و پریز و کلید و پریز Kardelen )

Info@lighthome.ir

کشور سازندهترکیه
برندویکو
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال
کشور سازندهترکیه
برندویکو
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال