new menu
شماره های تماس: (داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177454582- (تلگرام) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

چراغ سولار سنسور دار مدل FEC-9105-5W

چراغ سولار سنسور دارFEC-9105-5W – نوع لامپ LED – توان 5 وات – جنس قاب ABS – دارای دو رنگ سفید و مشکی – مجهز به سنسور مادون قرمز PRI 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9/10
1 سال گارانتی

135,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

چراغ سولار سنسور دارFEC-9105-5W

چراغ سولار سنسور دار FEC-9105-5W مجهز به سنسور مادون قرمز PIR می باشد که فقط هنگام عبور شخص با تشخیص حرکت فعال می شود. از طرف دیگر این چراغ مجهز به باتری پر قدرت 3.7 ولت 1500 میلی آمپر بر ساعت است که مدت متوالی استفاده از این چراغ را بدون اتصال به شبکه برق میسر می سازد. لامپ به کار رفته در این چراغ از نوع LED فوق کم مصرف با نور سفید است که در زمان روشن بودن آن توان چراغ تنها 5 وات است. این لامپ پس از تشخیص آخرین حرکت با گذشتن 10 ثانیه به صورت خودکار خاموش می شود که این عمل باعث کاهش بسزای انرژی و در نتیجه عمر طولانی تر چراغ و دوام بیشتر شارژ باتری چراغ می شود.

               

چراغ سولار سنسوردار مدل DEC-9105-5w

           

چراغ سولار سنسور دار FEC-9105-5W را به راحتی با کلید فشاری تعبیه شده روی قاب آن می توان خاموش و روشن کرد و قاب دستگاه آن از جنس ABS و ضد آتش است و در دو رنگ مشکی و سفید تولید می شود که موارد استفاده از آن را متنوع تر می کند. نور پردازی فضاهای پر رفت و آمد کمتر دغدغه بزرگی است که از دیرباز فکر طراحان و مهندسان را به خود مشغول کرده است. راه روهای منتهی به سرویس های بهداشتی یا حیاط های منزل و باغ و مسیر های عبور اتومبیل ، پارکینگ ها و فضاهای عمومی در ادارات و آپاراتمان ها همه جزو این دسته از مکان ها هستند. همچین مصرف انرژی برق برای چنین مکان هایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید به صورتی باشد که در زمان عدم حضور اشخاص انرژی اتلاف نشود. از جهت دیگر رساندن برق به مکان هایی که قبلا برای نصب لامپ سیم کشی نشده است معضل بزرگی است. لوله گذاری، سیم کشی و نبودن انشعاب برق از مشکلات اساسی این مکان ها می باشد.

چراغ سولار سنسور دار FEC-9105-5W گزینه مناسبی است که می تواند تمام مشکلات و دغدغه های فوق را به راحتی حل نماید. این چراغ سولار سنسور دار موارد استفاده متنوعی دارد. برای مثال شما برای ایمنی بیشتر خانه می توانید طرفین خانه را توسط چراغ های دارای سنسور حرکتی سولار نورپردازی نمایید. در این صورت چراغ فقط در صورتی روشن می شوند که کسی یا چیزی به آن نزدیک شود. همچنین می توانید این چراغ را در پله ها، مسیرهای عابر پیاده و مسیرهای عبور ماشین نصب نمایید.

جنس بدنهABS
نوع روشناییچراغ خورشیدی
توان5 وات
رنگسفید | مشکی
نوع سر پیچ و لامپLED
جنس بدنهABS
نوع روشناییچراغ خورشیدی
توان5 وات
رنگسفید | مشکی
نوع سر پیچ و لامپLED