new menu
شماره های تماس: (داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177454582- (تلگرام) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

چراغ چمنی شرکت شعاع الکتریک مدل SH-41015

چراغ چمنی شرکت شعاع الکتریک مدل SH-41015 - طراحي زيبا - نصب آسان - باطري قابل تعويض توسط كاربران

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9/10
1 سال گارانتی

66,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

چراغ چمنی شرکت شعاع الکتریک مدل SH-41015

چراغ چمنی سولار مدل SH-41015 را می توان یکی از زیباترین محصولات نسل جدید چراغ های چمنی شرکت شعاع الکتریک نامید محصولاتی که با انرژی خورشید روشن ، شارژ و ذخیره انرژی می کنند و معضل همیشگی هزینه انرژی و هزینه های راه اندازی ، سیم کشی و برق رسانی را ازبین برده اند. محصولات سولار این قابلیت را دارند که میزان انرژی خورشیدی دریافت شده در طول روز را در باتری هایی که به ظرفیت گوناگون موجود می باشد را ذخیره نموده و بوسیله آن در تمام طول شب روشن باشند.

       

چراغ چمنی شرکت شعاع الکتریک مدل sh-41015

     

این محصول از دو قسمت کلی حباب و پایه تشکیل شده است. جنس این محصول از آلومینیوم تشکیل شده که مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی و فرسایش از خود نشان می دهد و همینطور در کنار مقاومت بالا از زیبایی خاصی نیز بهره می برد.

چراغ خورشیدی SH-41015 به دلیل ساختاری که دارد کارایی بسیار بالایی دارد و می توان از آن برای روشنایی محوطه هایی که برق کشی در آن وجود ندارد استفاده نمود و با پرداخت هزینه اولیه خرید و راه اندازی از انرژی بی انتها و رایگان خورشیدی در زمان بی نهایت استفاده نمود و این مساله تنها دلیل و مهترین دلیل و بهترین دلیل برای خرید و استفاده از این محصول می باشد. قابلیت تعویض باتری توسط مصرف کننده یکی دیگر از محسنات این محصول می باشد که مشتری می تواند در صورت نیاز به ارتقا باتری و یا تعویض به دلیل خرابی، خود به راحتی اقدام به تعویض باتری آن نماید. از این محصول زیبا ، کاربردی و اقتصادی می توان در زیباسازی و نورپردازی حیاط ، ویلاها ، باغ ها ، منازل و پارک ها استفاده کرد.

کشور سازندهایران
برندشعاع الکتریک
نوع روشناییچراغ حیاطی و پارکی | چراغ خورشیدی
کشور سازندهایران
برندشعاع الکتریک
نوع روشناییچراغ حیاطی و پارکی | چراغ خورشیدی