new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز اشنایدر - مدل مرتن

کلید و پریز Schneider Merten - توکار

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10
5 سال گارانتی

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن Merten

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری دیزاین ( کلاسیک)

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری کلاسیک (دیزاین) با مواد اولیه بسیار با کیفیت در سه طرح مختلف عرضه شده و دارای شاخصه های متفاوتی می باشند: آرتک، ترنسنت و آنتیک؛ مدرن، نوآورانه و کلاسیک. این سری دارای گلچینی جذاب از محصولات با طرح های مختلف هستند.

هر سه طرح کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن با بیش از 125 عملکرد، طیف وسیعی از تولیدات را عرضه می کند. مکانیزم های کلید و پریز های مرتن با تنوع بسیار بالا ارائه می شوند. به خاطر یکسان بودن مکانیزم های این مدل کلید و پریز می توان پس از نصب مکانیزم ها، از کاور های متفاوتی در سیستم «ام» و سیستم «دیزاین» استفاده نمود.

Merten artec

خطوط زیبای به کار رفته در طراحی کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن آرتک، تاثیری غیر قابل انکار ایجاد می کند. جذابیت دائمی آن ترکیبی از فرم و خطوط باریک است؛ به این معنی که این مدل تمام نیاز های معماری مدرن امروزی را در بر می گیرد و برای نصب در تمامی اماکن مناسب می باشد. این مدل طیف وسیعی از رنگ ها و مواد اولیه از استاندارد تا متوسط/ بالا را در بر می گیرد. کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن آرتک مناسب برای مصارف خانگی و غیر خانگی (مانند هتل ها، ادارات و مدارس) هستند.

Merten trancent

شفافیت فرم و عملکرد، ویژگی اصلی و منحصر به فرد کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن ترنسنت است. مشخصه معماری امروزی، وضوح و شفافیت است؛ کلید و پریز اشنایدر سری ترنسنت، در تمام موارد با این ویژگی ها هماهنگ هستند. روشن و خاموش کردن چراغ ها با یک تماس جزیی دست با کاور شیشه ای کلید، امکان پذیر می باشد.

Merten antique

مرتن آنتیک کاملا متناسب با نام خود است. کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن آنتیک ظرافتی دارد که قابل تطبیق با بیشتر ساختمان ها و اتاق ها با فرم کلاسیک یا سنتی، می باشد. کیفیت این محصولات بسیار بالا و ترکیب رنگ های فریم ها بسیار دقیق است. کلید و پریز های merten antique ظاهری بسیار شیک و ساده دارند و قابل استفاده با انواع نصب ها است.

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن با سیستم M

با بیش از 175 عملکرد، مرتن راه حل هایی برای کنترل روشنایی، VDI، سیستم های علامت دهی، کنترل الکترونیک روشنایی با دایمر ها، کنترل دما برای هتل ها و بیمارستان ها، فراهم می سازد. کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سیستم «ام» شامل KNX خاص و عالی همراه با دتکتور حضور و حرکت است. برای نوسازی و بازسازی، سیستم ام مرتن، آخرین تکنولوژی سیستم RF را ارائه می کند.

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن با سیستم «ام» با عملکرد های نو آورانه برای هر نوع نصب مناسب بوده و سیستم منعطف و طراحی فنی آن، این محصول را قابل استفاده برای مصارف خانگی یا غیر خانگی مثل هتل ها، مدارس و ... می سازد. همچنین این سری از کلید و پریز اشنایدر دارای بیشترین تنوع در طرح و رنگ (سفید، کرم، آنتراسیت و آلومینیومی) است. طراحی متنوع و زیبای کلید و پریز مرتن، بهترین انتخاب برای هر مکانی را تضمین می کند:

  

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری الگانس  Merten M-Elegance

مواد اولیه این محصول، همانند رنگ و فرم آن، این کلید را بسیار خاص و ویژه می کند. M-Elegance در تمام انواع شیشه ای، چوبی یا فلزی، قابلیت تطبیق با هر شرایطی را دارد.

   

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری پیور دتکتور Merten M-Pure Dector

ترکیب مناسب رنگ، شکل و مواد اولیه این سری از کلید و پریز اشنایدر را بسیار خاص و ویژه کرده است.

   

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری پیور  Merten M_Pure 

طراحی بسیار زیبا و مواد اولیه بسیار با کیفیت باعث شده است که این مدل قابل استفاده در تمامی اماکن باشد.

  

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری کریتیو  Merten M-Creative

با دارا بودن عملکرد و طراحی منحصر به فرد و فریم زیبا، این مدل برای استفاده در هر مکانی مناسب می باشد.

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری پلان  Merten M_Plan

با حذف برخی موارد و باقی ماندن عناصر مورد نیاز، اشنایدر کلید و پریزی با طراحی عالی و  رنگ های جذاب براق و مات ارائه می دهد.

 

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری اسمارت  Merten M_Smart

کلیدی عالی با طراحی ساده، طراحی خطی و ظاهری ظریف، شکلی زیبا ارائه می کند که مناسب برای اماکن اداری یا مصارف خانگی می باشد.

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن

  

  

منبع: گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن کلید و پریز Schneider Merten و کلید و پریز )

Info@lighthome.ir

کشور سازندهفرانسه
برنداشنایدر
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال
کشور سازندهفرانسه
برنداشنایدر
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال