کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره های تماس: (داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177454582- (تلگرام) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

لوستر پیسوز مدل MB 082BL

لوستر پی سوز مدل MB 082BL - دارای 3 شعله رو به بالا - نوع سرپیچ E14 - جنس بدنه شیشه، برنز و مس - با ظاهری سنتی و کلاسیک

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

1,175,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

لوستر پی سوز مدل MB 082BL

لوستر مدل MB 082BL پی سوز یکی از مدل های زیبا و کلاسیک تولید شده توسط شرکت پی سوز می باشد. این لوستر دارای ابعاد 23 سانتی متر عرض و 47 سانتی متر طول می باشد. شرکت پی سوز دارای تنوع و طرح های مختلفی از انواع لوستر می باشد و می تواند شما را برای روشنایی مکان های متنوعی یاری کند. لوستر پی سوز مدل MB 082BL مجهز به سه سرپیچ E14 شده است که می توان به آن ها لامپ ال ای دی وصل کرد تا نور مناسبی تولید کند. همچنین ساختار این لوستر به صورتی است که می تواند نور را به خوبی در تمام جهات پخش کند و مقدار کمی از نور آن توسط بدنه لوستر گرفته می شود. جنس بدنه این لوستر از فلز برنز یا مس است و توسط زنجیر زیبایی که در بالای آن قرار دارد می توان آن را به سقف نصب کرد.

سرپیچ های این لوستر رو به بالا هستند که باعث می شود نور به سمت سقف تابانده شود و بازتاب نور باعث مقداری از روشنایی شود. در این حالت، نور حالت ملایم تری پیدا می کند. استفاده از لوستر پی سوز مدل MB 082BL می تواند برای نور پردازی و روشنایی بخشی به خانه شما مناسب باشد. طراحی صحیح و بر طبق اصول نورپردازی دکوراسیون منزل یکی از مهم ترین مباحث در علم طراحی داخلی می باشد. آیا تابحال برایتان اتفاق افتاده است که به اتاق یا خانه ای قدم بگذارید و در همان ابتدا جذب دکوراسیون نفس گیر و بی نقض آن شوید؟ نکته این است که خود مکان ممکن است چندان جذاب و زیبا نباشد اما نورپردازی صحیح دکوراسیون منزل کاری کرده که آنرا جذاب تر و زیباتر از حالت عادی و معمولی خود نشان می دهد.

لوستر 3 شاخه مدل MB 082BL پی سوز علاوه بر نور پردازی فضا های شما می تواند زیبایی بخش منزل شما باشد. قدرت نورپردازی در دکوراسیون بسیار زیاد است و می تواند یک اتاق را بی نظیر و حتی بلعکس آنرا نازیبا و نامناسب جلوه دهد. برای مثال نبودن روشنایی کافی در اتاق آنرا کسل کننده، کوچک و ناخوشایند نشان خواهد داد. همچنین روشنایی زیاد هم مضرات مخصوص بخود را دارد برای مثال روشنایی زیاد می تواند رنگ زیبای دیوارهای اتاق را سبُک و احمقانه نشان بدهد و حسی ناراحت در دکوراسیون اتاق بوجود بیاورد. لوستر پی سوز مدل MB 082BL می تواند مناسب برای روشنایی مکان های مختلفی باشد. این لوستر بر خلاف لامپ های ساده علاوه بر روشنایی خانه آنرا زیبا تر جلوه خواهد داد.

برای خرید آنلاین این محصول کافیست به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

 

کشور سازندهایران
برندپیسوز
جنس بدنهشیشه ای | برنز | مس
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ آویز داخلی
نوع نصبآویز
نوع سر پیچ و لامپE14
کشور سازندهایران
برندپیسوز
جنس بدنهشیشه ای | برنز | مس
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ آویز داخلی
نوع نصبآویز
نوع سر پیچ و لامپE14

30 کالای مرتبط