1
2
3
4

کابل شبکه Cat5 UTP تمام CCA نگزنس Nexans

کابل شبکه CAT5 UTP Nexans - تمام CCA - کابل شبکه اقتصادی و مقرون به صرفه - ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم و مس

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:77225747 - 021

کابل شبکه Cat5 utp تمام CCA نگزنس

کابل شبکه cat5 utp تمام cca نگزنس نوعی کابل شبکه مرغوب و مقرون به صرفه از نظر اقتصادی است زیرا هادی این کابل تمام مسی نمی باشد و از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است به همین دلیل نسبت به دیگر کابل های شبکه از قیمت مناسبی برخوردار است.کابل CAT5 یو تی پی Nexans نسبت به کابل های CAT5 معمولی هم تکنولوژی ساخت پیشرفته تری دارد و هم از نظر سرعت 10 برابر سریع تر عمل می کند و در مقابل تداخل های الکتریکی مقاومت بیشتری دارد. به طور کلی کابل شبکه کابلی است که برای انتقال و ارسال اطلاعات استفاده می شود و در واقع می تواند دستگاه های یک شبکه را به یکدیگر یا سایر شبکه ها متصل کند همچنین از این کابل ها که به هم تابیده نیز نامیده می شوند در انتقال اطلاعات دیجیتال (اطلاعات صفر و یک) نیز استفاده می شود.

کابل شبکه cat5 utp cca نگزنس

بررسی مشخصات فنی کابل شبکه CAT5 نگزنس

کابل cat5 utp نگزنس Nexans از نظر ساختاری شامل یک روکش PVC نارنجی رنگ است که زیر آن چهار زوج سیم مفتولی به هم تابیده شده در رنگ های سفید نارنجی، سفید سبز، سفید قهوه ای و سفید آبی می باشد که این چهار زوج سیم فویل دار و شیلد دار می باشند. این کابل UTP در واقع به صورت چهار زوج 100 اهمی است که هر زوج بهم تابیده اند و دارای روکش LSZH می باشند.

کابل Cat5 Utp Nexans در این مدل تمام CCA است به این معنی که در ساخت هادی آن از مس خالص 99% استفاده نشده است و جنس هادی در واقع آلیاژی از مس و آلومینیوم می باشد. وجود آلومینیوم در ساختمان داخلی این کابل از یک طرف قیمت کابل را پایین تر می آورد و آن را در دسته کابل های شبکه اقتصادی قرار می دهد. از سمت دیگر این کابل ها نسبت به نوع تمام آلومینیومی شکننده تر هستند به همین دلیل در جاهایی که کابل ثابت درون لوله قرار می گیرد به کار می روند.

کابل CAT5 UTP Nexans با تست فلوک یکی از محصولاتی است که در ورود به بازار با قیمت فوق العاده پایین و کیفیت بالا توانست جایگاه ویژه ای را کسب نماید. از این کابل می توان در پروژه های کابل کشی شبکه محیط های بیرونی و همچنین پروژه های دوربین و سیستم های امنیتی تحت شبکه مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید برای خرید کابل شبکه CAT5 UTP تمام CCA و یا اطلاع از قیمت کابل شبکه CAT5 UTP تمام CCA برند Nexans به لایت هوم مراجعه کرده و با کسب اطلاعات خرید خود را انجام دهید.

برندنگزنس Nexans
نوع سیم و کابلکابل شبکه
نوع محصولسیم و کابل | تجهیزات برق شبکه
رنگنارنجی
برندنگزنس Nexans
نوع سیم و کابلکابل شبکه
نوع محصولسیم و کابل | تجهیزات برق شبکه
رنگنارنجی
دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر
js_def